Як поміняти мову в Скайпі на російський (з англійської, арабської) в Віндовс

Руки на клавіатурі

Скайп є популярною програмою спілкування людей в мережі інтернет. Завдяки додатку користувачі вільно спілкуються з родичами і друзями, які живуть в іншому місті або країні. Для зручного користування функціями Скайп інтерфейс програми можна встановлювати на будь-якій мові світу. Після автоматичного оновлення програми або помилкових дій користувача мову Скайп може бути змінений. В результаті чого можуть виникати труднощі з розумінням і подальшим використанням необхідних функцій програми. Щоб виправити ситуацію потрібно змінити потрібний параметр в налаштуваннях. Давайте розглянемо питання які вжити заходів, щоб змінити мову в програмі Скайп.

Що робити, якщо ненавмисно перемкнув Скайп на арабський — як повернути російську?

Щоб поміняти арабська на російську необхідно провести таку процедуру:

 1. Запустіть програму Скайп і знайдіть меню. Тут Ви зможете побачити позначення розділів латинськими буквами.
 2. Натисніть на букву Т і наведіть курсором над С.
 3. У списку можливих мов виберіть російську.

Внесені користувачем зміни відразу вступають в дію без додаткової перезавантаження програми Скайп.

Змінити мову інтерфейсу програми можна іншим способом. Для цього знадобиться:

 1. Запустити програму і натиснути клавішу Alt.
 2. Потім Т і С.
 3. З наданого переліку мов виберіть той, який є відповідним.

Застосовувати такі дії можна не тільки для зміни арабської мови, але і для китайського, англійської, японської та інших. Букви Т і С означають англійські слова Tools і Change.

Налаштування Скайп

Ще одним запасним варіантом зміни налаштувань інтерфейсу програми є комбінація клавіш Alt і +. Після натискання яких на екрані пристрою з’являється додаткове вікно з переліком мов.

Основними причинами зміни російськомовного інтерфейсу додатку на арабську мову є:

 • Помилковий вибір арабської мови користувачем. Арабська розташований в списку першим, тому часто вибирається через неуважність людей.
 • Цікавість користувачів. Випадковий вибір мови при спробах налаштувати інші опції програми Скайп.
 • Через збої в роботі програми. У тому випадку коли Скайп не зміг визначити точний мову операційної системи пристрою і вибрав перший-ліпший в списку.

Налаштування мови в Скайпі

Додаток Скайп надає можливість користувачам змінювати мову на менш популярну і гумористичну мова. Якщо користувач захоче зробити свій власний переклад, знадобиться провести таку процедуру:

 • Запустіть програму і зайдіть в розділ Інструменти.
 • Потім натисніть Змінити мову.
 • Внизу меню знайдіть Відкрити редактор мов.

Налаштування мови в Скайпі

Через кілька секунд на екрані пристрою з’явиться таблиця зі стовпцями. Перший стовпець позначає номер слова. Другий — коментарі. Третій — оригінал. У четвертому розташована порожній рядок, в яку потрібно вписувати переклад точно як в оригіналі. Користувачеві можна змінити будь-яке слово. Після збереження змін можна користуватися новим словником. Для цього додайте його через завантаження мовних файлів. Іншим варіантом запуску нового словника є пошук його на жорсткому диску. Далі потрібно відкрити і натиснути Застосувати.

Завантаження сторонніх мовних перекладів в Skype

У тому випадку коли у користувачів програми Скайп немає часу працювати над власним перекладом, тобто можливість завантажити з інтернету кілька готових версій. Для того щоб завантажити їх в додаток, знадобиться провести таку просту процедуру:

 1. Зайдіть в Інструменти, потім натисніть Змінити мову.
 2. Виберіть Завантажити мовний файл Скайп.
 3. У вікні знайдіть необхідний файл.

Дівчина з ноутбуком

Як поміняти мову в Skype в Windows 10

Процедура зміни в програмі Скайп полягає в таких послідовних діях:

 1. Запустіть програму Скайп.
 2. У розділі Інструменти або англійською мовою Tools виберіть пункт Change Language.
 3. У списку виберіть потрібну мову.

Другий метод зміни інтерфейсу Скайп полягає в таких маніпуляціях: запустіть програму Скайп і в меню зайдіть в Tools. Потім натисніть Options. У новому вікні виберіть розділ із позначкою Скайп, який називається General. Далі курсором натисніть General Settings. У списку виберіть мову програми. Для цього внизу екрану пристрою, виберіть Save. Тепер внесені зміни будуть збережені в програмі Скайп.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector