Як поміняти мову в Фотошопі

Будь-яка програма, що інсталюється на комп’ютер, супроводжується оригінальним інтерфейсом, знати який кожному користувачеві досить важливо, щоб швидко здійснювати певні дії. Adobe Photoshop не є винятком, цей графічний редактор теж має специфічний інтерфейс.

Початківці користувачі бажають, щоб головне вікно програми було русифікованим, тоді як досвідчені графічні дизайнери готові працювати з оригінальними англомовними версіями, оскільки абсолютно легко розбираються у всіх англійських термінах. Англомовну версію може побажати і початківець користувач, якщо уроки, які він активно вивчає, супроводжуються англійськими термінами. З цієї причини корисно знати, як змінити мову в Фотошопі.

Установка мовного пакету, що міститься в базі програми

Adobe Photoshop

Багатьом користувачам зручніше працювати в російськомовній версії Adobe Photoshop

Якщо виникла необхідність поміняти мову інтерфейсу Adobe Photoshop cs6, важливо з’ясувати, чи був встановлений бажаний мовний пакет в момент інсталяції самого графічного редактора. Саме від цього залежать подальші дії, відповідно, різняться рекомендації, як поміняти мову в Фотошопі.

Простий спосіб установки

Безумовно, набагато простіше внести зміни в налаштування, якщо всі необхідні пакети були встановлені в момент інсталяції Adobe Photoshop cs6.

Щоб здійснити задумане, слід запустити графічний редактор, після чого у верхній горизонтальній панелі меню знайти «Редагування». Натиснувши на цей пункт меню, відкривається вікно, в якому самим останнім пунктом списку є «Налаштування». Клікнувши по ним, легко перейти послідовно з пункту «Основні» в «Інтерфейс».

У діалоговому вікні користувачеві надається можливість змінити не тільки мову програми, але і розмір шрифту, і колірний супровід.

Як і у всіх інших випадках, будь-яка програма, щоб прийняти внесені зміни, а в подальшому все їх впевнено відображати, вимагає перезавантаження.

Adobe Photoshop російською мовою

У разі проведення коригування в Adobe Photoshop cs6 перезавантажувати операційну систему немає необхідності, а ось перезавантажити сам графічний редактор, безумовно, важливо.

Після виходу з редактора, а потім чергового його відкриття користувач зможе упевнитися в потрібному мовному супроводі.

Установка нового мовного пакета

Оволодівши навичками, як в Photoshop cs6 поміняти мову, початківець дизайнер все-таки може зіткнутися з проблемою, коли виконати таке коригування йому не вдасться. З цієї причини корисно розширити кожному пізнання щодо того, як вносити видозміни в графічний редактор, відповідно, як перемкнути мову в Фотошопі іншими способами.

Альтернативні способи внесення коректив в мовні настройки

Adobe Photoshop CS6 російською мовою

Якщо на комп’ютері була встановлена ​​російськомовна версія Adobe Photoshop CC, слід відкрити локальний диск C, на якому потрібно знайти в папці Program Files підпапку Adobe Photoshop CC. У ній можна легко знайти файл tw10428, що має розширення dat. Цей файл досить перейменувати на bak, перезапустити програму і відразу ж спостерігати бажаний англомовний інтерфейс.

Поряд з цим графічні дизайнери можуть висловлювати бажання змінювати мовні настройки на користь не тільки російського і англійського варіанту, але і деяких інших. Щоб вирішити такі завдання, досить скористатися можливостями спеціального установника, орієнтованого на програму Adobe Photoshop cs6.

Завантажити завантажувальний файл нескладно, після чого його слід запустити, а в процесі інсталяції встановити галочки навпроти бажаних мовних пропозицій.

Після завершення інсталяції установник закриється, сповістивши користувача про успішну установку мовного пакета. Залишається внести відповідні зміни, скориставшись простим способом, який був описаний вище.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector