Як подивитися на кого підписаний в ВК

Додавання друзів в ВКонтакте — звичайна справа. Ми робимо це кожного дня. Але якщо з кимось зіпсувалися відносини, і ви його видалили з друзів, людина залишається у вас в передплатників. Те саме можна сказати і до вас. У цій статті ви зможете дізнатися, яким чином можна подивитися на кого підписаний людина в соціальній мережі ВК.

Як можна потрапити в передплатники в ВКонтакте

Передплатник в Vkontakte — це користувач, який може не перебуває в списку друзів, але отримує новини з тієї сторінки, на яку підписано. У цей список можна потрапити як за власним бажанням, так і без свого відома. Щоб підписатися, відкрийте будь-який профіль користувача в ВК і виберіть три точки під головною аватаркой. Виберіть пункт «Повідомляти про записи». Після цього ви будете отримувати повідомлення в своєму профілі про нові постах цієї сторінки. Якщо вас видалили з друзів, ви також потрапляєте в передплатники.

як підписатися

Як підписатися на сторінку користувача в ВКонтакте

У такий список також потрапляють ті, кого в друзі не прийняли. Якщо ви відправили заявку, але її не підтвердили, ви — новий передплатник цього користувача. Цікава функція при видаленні з друзів. Невідомо тільки, навіщо розробники додали її. Якщо нас видаляють зі списку, мало хто захоче продовжувати отримувати повідомлення від такого друга. Зараз ми розглянемо, чи можна подивитися всі свої підписки в ВК.

Це цікаво: Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку в ВК?

Яким чином знайти сторінки, на які підписаний в ВК

З виходом нових версій соціальної мережі ВКонтакте з’являються нові функції і настройки. При цьому старі способи відкрити той чи інший розділ не діють. Ця інструкція — як подивитися сторінки, на які я підписаний в Vkontakte — буде актуальною на 2019 рік. До того моменту, поки розробники не вирішать змінити ці функції знову.

А поки це можна зробити так:

 1. Відкрийте свій профіль ВК і виберіть зліва в меню «Друзі»;

  друзі

  Друзі в ВКонтакте

 2. Справа в блоці виберіть розділ «Заявки в друзі»;

  Заявки в друзі

  Пункт «Заявки в друзі» в блоці меню ВКонтакте

 3. У цьому розділі будуть все заявки, які відправляли вам інші користувачі, але ви відхилили дружбу або залишили повідомлення без уваги;
 4. Вгорі ви побачите вкладки: «Вхідні» і «Вихідні». Виберіть другу — «Вихідні»;

  Вихідні

  Вкладка «Вихідні» в заявках в друзі ВКонтакте

 5. В цьому розділі якраз і будуть перебувати профілі ВК, на які ви підписані;
 6. Щоб не отримувати від них повідомлення і анулювати підписку, виберіть під певним користувачем кнопку «Відписатися».

  Відмовитися

  Кнопка «Відмовитися» для сторінок, на які ви підписані в ВК

У цьому розділі можна відписатися від всіх сторінок, щоб припинити отримувати нецікаві новини. Ви можете передумати і додати в друзі тих, чиє пропозицію з якихось причин відхилили в минулому. Якщо ви не знайдете тут вкладку «Вихідні» або «Вхідні», значить ви ні на кого не підписані. А також не відхиляли входять заявки на дружбу в ВКонтакте.

Час від часу в цей розділ можна заходити, щоб перевірити, чи не видалив вас ваш приятель з друзів. Тому як при видаленні користувач не отримує ніяких повідомлень.

У вас є можливо подивитися сподобалися фото, записи і публікації в одному місці — дізнайтесь, як.

Перегляд списку з мобільного додатка

У мобільному додатку для того, щоб побачити профілі, на які ви підписані в ВКонтакте, потрібно виконати практично те ж саме.

Але, щоб не виникало питань, ось інструкція для смартфонів:

 1. Як правило, ваша сторінка ВК в додатку відкривається на розділі «Новини» друзів. Але нам потрібен розділ «Друзі». Щоб його відкрити, виберіть внизу кнопку «Меню», яка виглядає як три горизонтальні смужки;

  кнопка меню

  Кнопка меню в мобільному додатку ВКонтакте

 2. Відкриється список ваших друзів, вгорі повинна бути кнопка з маленькою стрілкою «Друзі». Вона відкриває меню даного розділу. Натисніть її і виберіть «Заявки»;

  заявки

  Розділ «Заявки» в мобільному додатку ВКонтакте

 3. На наступній сторінці ви побачите ті ж кілька вкладок, в залежності від наявності підписок і відхилених друзів;
 4. Виберіть вкладку вгорі під назвою «Вихідні» — це і буде потрібний вам список, на кого ви підписані в ВКонтакте.

  Вихідні від вас заявки

  Вихідні від вас заявки на додавання в друзі в ВК

Як і в веб-версії VK, для того, щоб відписатися, вам потрібно натиснути на кнопку «Скасувати заявку». Зробіть це для всіх профілів, від яких хочете позбутися.

Чи можна дізнатися, на кого підписаний інший користувач в ВКонтакте

Дізнатися підписки інших користувачів в Vkontakte можна. Але головна умова — його сторінка повинна бути відкрита для перегляду.

Порядок дій:

 1. Переходимо на сторінку людини, про який хочемо дізнатися більше;
 2. Опускаємо сторінку трохи нижче і знаходимо блок «Цікаві сторінки». У ньому і знаходяться профілі, на які підписаний ваш знайомий або знайома;
 3. Біля розділу знаходиться число, яке вказує на кількість сторінок у списку. Натисніть на заголовок розділу, щоб переглянути всі цікаві сторінки.

  Цікаві сторінки

  Цікаві сторінки користувача в ВКонтакте

Як ми бачимо, подивитися, на кого саме ви підписані в ВК, може кожен бажаючий. Щоб не дати іншим такої можливості, закрийте свій аккаунт від цікавих очей. Після активації цієї функції, на сторінці буде видно тільки основна інформація — ваше ім’я, кількість друзів і записів (тільки числа). Для цього вам потрібно перейти в налаштування приватності і в розділі «Інше» виберіть тип профілю — «Закритий».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector