Як зробити посилання на пост в Сторіс

Інстаграм — одна з найбільш новаторських соціальних мереж наших днів. Її функціонал не припиняє дивувати новими і корисними функціями, які поліпшують і вдосконалюють можливості цієї популярної соціальної мережі. У травні 2018 року Instagram поповнився черговою модерної функцією, що дозволяє створювати посилання на потрібні посади в Stories. Безліч користувачів були б раді скористатися цією функцією, але не знають, яким чином це зробити. Нижче ми розберемо, яким чином можна зробити пряме посилання на будь-яку посаду в своїх Сторіс. А також що нам для цього знадобиться.

Для чого потрібні посилання на публікації в Сторіс

17 травня 2018 року соціальна мережа Інстаграм оголосила про включення в свій функціонал можливості ділитися посиланнями на пости в ваших Історіях. Тепер, якщо ви хочете поділитися будь-яким надихаючим постом (як вашим, так і ваших друзів), ви зможете легко прикріпити такий пост в формі стікера в ваших Сторіс. Такий стікер можна крутити, додати до нього гарну напис, зробити більше або менше, словом створити необхідну форму для отримання потрібного візуального ефекту. Якщо ж глядач ваших Stories тапнет на такий стікер, він автоматично перейде на оригінальний пост.

Як зазвичай буває в Instagram, новомодна функція не відразу стала доступна для користувачів. Її впровадження відбувалося поступово, при цьому станом на травень 2019 року його доступна практично для всіх користувачів як на Android, так і на iOS.

Вже згадана опція відразу ж отримала безліч схвальних відгуків від тисяч користувачів. Її функціонал дозволяла бажаючим акцентувати увагу своїх фоловерів на тих постах, які автор бажає підкреслити з різних причин.

Читайте також: Як зробити і завантажити обкладинки для актуальних історій в Інстаграм.

Як зробити перехід на пост в Історіях

Створити посилання на публікацію в своїх Сторіс дуже просто, і не зажадає від вас будь-яких зусиль.

Процедура зводиться до наступного:

 1. Знайдіть потрібний пост в Інстаграм, посилання на який ви хочете створити;
 2. Натисніть на значок із зображенням літачка під даним постом;

  літачок Інстаграм

  Тапніте на значок з літачком

 3. З’явиться невелике меню, де вам потрібно буде тапнуть на напис «Додати публікацію в вашу Історію» (Add post to your story);

  Додати публікацію в історію

  Натисніть на «Додати публікацію в вашу історію»

 4. Натискання на цей напис відкриє ваш пост в ваших Сторіс в формі стікера. Ви можете пересувати даний пост, обертати, збільшувати або зменшувати його. Ви можете використовувати інструменти для малювання або текст для додавання до даного посту потрібної візуальної або текстової інформації;

  Переміщати пост в Сторіс

  Ви можете переміщати ваш пост як завгодно

 5. Після того, як ви створили і належним чином розмістили ваш стікер, буде досить тапнуть на напис «Ваша історія» нижче. Або виберіть «Одержувачі», і тапніте на «Поділитися» праворуч від «Ваша історія»;

  Ваша історія

  Тапніте на «Ваша історія»

 6. Ваш пост буде розміщений у вигляді стікера в ваших Stories. Тапнув на такий стікер, користувач перейде на ваш оригінальний пост.

  Посилання на пост

  Посилання на пост в Сторіс

Що ще потрібно пам’ятати при створенні Сторіс

При створенні переходу на пост в Історіях потрібно пам’ятати, що в таких публікаціях буде відображатися ім’я користувача вихідної публікації. І коли ви бачите повідомлення в будь-чиєї історії, ви можете натиснути на нього, щоб переглянути вихідне повідомлення, і дізнатися більше про користувача, який його створив.

Також пам’ятайте, що ви можете створювати посилання на будь-чию посаду в ваших історіях тільки за умови, що вихідний аккаунт такого поста публічний. Власник такого профілю повинен дозволити ділитися своїми постами в налаштуваннях свого облікового запису.

Якщо ви не хочете, щоб інші користувачі ділилися вашими постами в Сторіс Instagram, тоді ви можете відключити цю опцію.

Для цього вам необхідно:

 1. Перейти в налаштування вашого Інстаграм.
 2. Вибрати там «Перепост в інші історії».
 3. І деактивувати опцію «Дозволити репост в історії».

перепост

При необхідності заблокуйте перепост в Сторіс

Це корисно знати: Як подивитися, хто заходив на мою сторінку в Інстаграм.

висновок

У даній статті ми розібрали, яким чином можна зробити посилання на будь-яку посаду в своїх Сторіс. А також як і послідовність дій при створенні такого переходу. Обов’язково врахуйте, що базовий аккаунт з оригінальним постом повинен мати публічний характер. Інакше створення посилання буде для вас (і інших користувачів) неможливим.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector