Як приховати друзів в ВК

Соціальна мережа «ВКонтакте» — одна з найбільш популярних в Росії. Багато з нас мають там свою сторінку, регулярно спілкуються з друзями, насолоджуються музикою або переглядають відео онлайн. Заводячи нові знайомства, нам може знадобиться приховати частину своїх друзів від погляду сторонніх для нас користувачів. Як же це здійснити? Нижче ми розберемо, як приховати своїх друзів в соцмережі ВК, які способи для цього існують, і як змінився функціонал сайту в цьому відношенні протягом останніх років.

Навіщо приховувати своїх друзів в ВКонтакте

Для цього існує безліч причин, починаючи від бажання захистити себе від ревнощів свого партнера, і закінчуючи будь-якими соціальними контактами, про які незнайомі вам люди не повинні нічого знати.

Навіщо може знадобитися закрити список своїх друзів в VK? Творці соціальної мережі чудово розуміли, що далеко не всіх наших віртуальних знайомих ми хочемо виставити на загальний огляд. Тому раніше в функціонал ВК була введена опція приховування передплатників, завдяки якій ми б могли заховати практично всіх наших друзів від чужих очей.

Проте, останнім часом адміністрація ВКонтакте проголосила політику на підвищення рівня спілкування в соціальній мережі. Приховування даних своєї сторінки побічно заважає спілкуванню, тому адміністрацією було прийнято рішення захистити число приховуваних друзів максимум 30 людьми. За останні 30 передплатників ви приховати не зможете, тому вам доведеться вибирати, хто з ваших знайомих потрапить в створюваний вами «заповітний» список.

Також раніше ми розібрали, як перейти в початок діалогу ВК.

Інструкція, як в ВК можна заховати передплатників від чужих очей

Щоб приховати своїх знайомих в соціальній мережі ВКонтакте від інших користувачів необхідно буде виконати наступне:

 1. Перейдіть на вашу сторінку в VK;
 2. Натисніть на вашу аватарку справа зверху, в меню оберіть «Налаштування»;
 3. Перейдіть на вкладку «Налаштування»;

  вкладка

  Виберіть цю вкладку

 4. У наборі налаштувань «Моя сторінка» знайдіть опцію «Кого видно в списку моїх друзів і підписок» і клікніть на «Всіх друзів» (Всіх крім);

  Внесіть необхідні зміни

  Змініть це налаштування

 5. Вконтакте виведе вам список ваших фоловерів. Відзначте галочками користувачів, яких ви не хочете відображати на сторінці (не більше 30 осіб);

  сховати

  Справа відзначте тих друзів, яких потрібно заховати

 6. Натисніть на «Зберегти зміни».

Зазначені вами люди будуть заховані від очей сторонніх користувачів. Щоб переглянути, як відображається перелік ваших передплатників в ВК для незнайомих осіб, прокручуючи екран сторінку вкладки «Конфіденційність» в самий низ, і клікніть на напис «Подивитися, як бачать вашу сторінку незнайомі користувачі». Ваша функція не буде працювати в тому вигляді, в якому бачить її відвідав вашу сторінку гість ..

відображення сторінки

За допомогою даного режиму ви зможете побачити, як відображається ваша сторінка для її гостей

Крім згаданої нами опції «Кого видно в списку моїх друзів і підписок» функціонал Вконтакте дозволяє налаштувати перелік тих, кому видно закриті вами користувачі. Для цього існує опція «Хто бачить моїх прихованих друзів». Ви можете вибрати тут варіант «Тільки я», і в цьому випадку лише ви зможете бачити ваших потаємних знайомих. Але також можна вибрати варіант «Приховані друзі», і люди не дізнаються, що ви їх ховаєте від інших.

опція

Налаштуйте цю опцію

Найбільш радикальним варіантом є вибір закритого типу профілю в ВК ( «Тип профілю» — «Закритий») в самому низу налаштувань вашої сторінки. В цьому випадку сторонній гість, що зайшов на ваш аккаунт, не бачитиме список ваших друзів, йому буде доступно лише їх загальна кількість. Та й то за мінусом тих, яких ви приховали.

число друзів

Закритий тип профілю відображає лише число ваших друзів

Можливо вам буде цікавий наш матеріал про те, як подивитися закритий профіль в ВК 2018.

Чи можна приховати список друзів в ВКонтакте з телефону

За статистикою більшість користувачів ВК заходять в соціальну мережу зі своїх мобільних пристроїв — смартфонів і планшетів. Тому виникає актуальне питання: чи можна закрити доступ до списку передплатників в Вконтакте з телефону? Для цього нам знадобиться будь-який мобільний браузер, встановлений на вашому гаджеті.

Виконайте наступне:

 1. Запустіть ваш браузер, і перейдіть на ньому на мобільну версію ВК за адресою vk.com;
 2. Тиснемо на кнопку з трьома горизонтальними лініями, вибираємо «Налаштування», а потім натискаємо на «Налаштування»;
 3. Тут знайдіть пункти «Кого видно в списку моїх друзів і підписок» а також відзначений нами «Хто бачить моїх прихованих друзів». Встановіть їх необхідні значення. При необхідності ви також зможете закрити ваш профіль ВК, як було описано в разі стаціонарної версії сервісу.

  сайт ВК

  Приховування друзів в мобільній версії

У разі ж мобільного застосування ВК для Андроїд, iOS і WP налаштувань подібно вищеописаним в даному додатку немає. Залишається лише мобільний браузер і мобільна версія VK за адресою m.vk.com.

Також раніше ми проаналізували, як закріпити повідомлення в бесіді ВК.

Маніпуляції з кодом ВК

Крім вищеописаних методів, пропонуємо вам також метод із задіянням веб-скрипта, запропонований одним з користувачів. За численними відгуками, він є цілком робочим, дозволяючи приховати практично всіх ваших фоловерів.

Виконайте наступне:

 1. Відкрийте браузер Гугл Хром на ПК;
 2. Перейдіть в ВК, у вкладку «Друзі»;
 3. Натисніть на порожнє місце на сторінці, виберіть «Переглянути код»;

  переглянути код

  Натисніть на «Переглянути код»

 4. У вікні розробника виберіть вкладку «Console»;
 5. Натисніть на значок з перекресленим колом в лівому верхньому кутку консолі. Весь текст в ній пропаде;
 6. Перейдіть на сайт pastebin.com;
 7. Скопіюйте текст розміщеного там скрипта за допомогою функції «Копіювати» вашого браузера;

  Скопіюйте скрипт

  Скопіюйте даний скрипт

 8. Повертаємося назад на сторінку з відкритим режимом розробника «ВК»;
 9. Клацніть в консолі на порожнє поле і вставляємо в рядок раніше скопійований нами скрипт за допомогою функції «Вставити». Тиснемо на «Enter»;
 10. Внизу повинна з’явитися строчка «indefined»;
 11. Напишіть в консолі наступне: itr (30, true) після чого натисніть на «Enter»;

  введення команди

  Введіть зазначену команду

 12. У лівому стовпчику Вконтакте замість «Моя сторінка» відобразиться лічильник, що відлічує кількість ваших друзів. Як тільки відображається на ньому цифра досягне усієї кількості ваших передплатників, перезавантажте сторінку. Всі ваші фоловери будуть в закритому доступі.

Також в нашому матеріалі ми розібрали функціонал мобільної версії m.vk.com.

висновок

Вище ми розібрали, як можна приховати своїх друзів в соцмережі ВК, і які способи здатні нам в цьому допомогти. Незважаючи на те, що функціонал ВКонтакте дозволяє заховати не більше тридцяти осіб, ви можете скористатися альтернативним способом, запропонованим в нашому матеріалі. При цьому врахуйте, що мобільний додаток VK є поганим помічником в даному відношенні, тому в разі мобільних систем варто вдатися до мобільної версії сайту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector