Як почистити динамік на телефоні

Не секрет, що навіть високотехнологічні речі рано чи пізно починають працювати погано. Наш телефон, будучи продуктом найсучасніших технологій, схильний до, проте, впливу різних фізичних факторів — пилу, вовни, бруду, залишків їжі, епітелію, інших форм і форматів забруднень. Внаслідок цього поверхня динаміка телефону буває забита різними формами бруду. І якість відтвореного їм звуку істотно погіршується. Що ж робити в такій ситуації? Нижче розберемо, яким чином почистити динамік на вашому мобільному телефоні від пилу і бруду, і що нам для цього знадобиться.

Чому необхідно чистити динамік на телефоні

Як не сумно, але наші телефони — одні з найбрудніших речей, які постійно перебувають поруч з нами. Більшість смартфонів містять бактерій більше, ніж стандартне сидіння унітазу, адже вони бувають де завгодно і лежать на чому завгодно. Тому чистка нашого смартфона — це хороша ідея, особливо коли мова йде про динаміку. Інструкція: Чи не працює динамік на телефоні — що робити?

чистка смартфона
Чистка смартфона завжди гарна ідея

Найголовніша ознака цієї необхідності — погіршення якості одержуваного з нього звуку. Високі частоти практично не опрацьовуються, низькі глухуваті, і загальну якість відтвореного звуку істотно псується.

Погана якість звуку
Якість звуку з брудним динаміком буває не на висоті

Виникає необхідність в чищенні динаміка, але як же це зробити? Ми можемо звернутися за допомогою в сервісний центр, де компетентні фахівці виконують всю необхідну роботу. Але чи не простіше все це зробити в домашніх умовах, вдавшись до допомоги різних допоміжних інструментів, що звичайно перебувають під рукою?

Зубні щітки
Нам знадобляться інструменти, які завжди під рукою

Читайте також: погано чути співрозмовника по телефону — що робити.

Як підготувати смартфон до очищення динаміка

Перш за все ваш гаджет необхідно підготувати до чищення.

Процедура підготовки включає:

 1. Від’єднання від телефону будь-яких кабелів;
  вимкніть кабель
  Вимкніть кабель від телефону
 2. Діставання його з чохла (за наявності такого);
 3. Повне відключення гаджета.
  вимкніть телефон
  Вимкніть мобільний телефон

Після завершення цієї процедури можна приступати і до виконання перерахованих нижче порад.

Використання пензлика для малювання, щоб почистити динамік

Кращий спосіб видалити бруд з динаміка телефону — це використовувати щітку з м’якою щетиною, в ідеалі невелику кисть. Акуратно проведіть пензлем по динаміку від низу до верху, і так кілька разів поки бруд з поверхні не буде видалена.

Звичайна пензлик для малювання
Нам знадобиться звичайна пензлик для малювання

Зубна щітка як альтернативний варіант

Також для очищення поверхні динаміків пристрою від бруду може стати в нагоді звичайна зубна щітка середньої жорсткості.

Зубна щітка
В очищенні від бруду допоможе звичайна зубна щітка

Перед її використанням переконайтеся, що ваша щітка суха і чиста. Чистячи щіткою динамік вичистіть сміття до краю, і потім струсіть його. Для позбавлення від засохлого бруду може знадобитися чимало зусиль, але намагайтеся діяти акуратно, і не бути занадто грубим.

Зубна щітка динамік
За допомогою зубної щітки позбудьтеся від бруду

Залучення зубочистки для чищення динаміка

Якщо шматочки детриту потрапили в отвори динаміків, ви можете використовувати гострий кінець дерев’яної або пластикової зубочистки, щоб витягнути їх. Вставте гострий кінець зубочистки в мікроотвір динаміка з мінімальним тиском, потім повільно нахиляйте зубочистку, поки вона не вискочить. Вся сила повинна бути спрямована в бік, а потім вгору, а не вниз до телефону.

зубочистка
У позбавленні від бруду може допомогти і зубочистка

Уникайте застосування зайвої сили, здатної зашкодити динамік телефону.

Видалення бруду за допомогою малярської стрічки

Хороші результати показує використання клейкою малярської стрічки, що дозволяє почистити динамік мобільного гаджета.

Малярська стрічка
Задіюйте малярську стрічку

Використовуйте маленькі шматочки липкою стороною вниз, щоб видалити бруд з динаміка на передній панелі телефону. Поверніть шматочок малярської стрічки за розмірами, і акуратно приліпите її до отвору динаміка для видалення бруду. Чи залишиться відокремити малярську стрічку з прилип до неї брудом, після чого якість відтвореного звуку зазвичай підвищується.

Використовуйте малярську стрічку
Використовуйте малярську стрічку для чищення поверхні динаміка

Ватяна паличка для чищення телефону

Відповіддю на питання про те, яким чином почистити поглиблення, стане використання ватної палички, трохи змоченою спиртом. М’яко і акуратно, не докладаючи особливих зусиль, протріть нею поверхню динаміка, почекайте якийсь час, поки волога підсохне, і можете користуватися вашим девайсом далі.

Ватна паличка
Підійде і ватяна паличка

Стане в нагоді компрессированний (стиснений) повітря

Стиснене повітря в балоні — відмінний інструмент для підтримки чистоти телефону, особливо у важкодоступних місцях, таких як вентилятори MacBook або динамік телефону. При цьому стиснене повітря потенційно може пошкодити смартфон, тому компанія «Apple» не рекомендує використовувати стиснене повітря для чищення своїх девайсів.

Стиснене повітря
Стиснене повітря також може використовуватися для очищення поверхні динаміків телефону

Це пов’язано з тим, що стиснене повітря має досить потужною силою і може зламати рухомі частини всередині мікрофонів. Ряд користувачів використовували стиснене повітря і виявили, що їх гаджети перестали працювати після виконання даної процедури.

Однак якщо ви подивитеся на інструкцій у на балончику і будете використовувати його з відповідного відстані, то можна безпечно використовувати стиснене повітря. Ми рекомендуємо мінімальну відстань в 15 сантиметрів між трубкою балона і телефоном. Надсилайте повітря під кутом, а не безпосередньо в динамік гаджета.

Стиснене повітря під кутом
Використовуйте стиснене повітря під кутом

Також стане в нагоді пилосос

Мова йде про невеликі компактних моделях пилососів, часом працюють від акумулятора або за допомогою підключення ЮСБ. За допомогою спеціальної насадки продміть поверхню динаміка пилососом, і ви зможете позбутися від всієї накопиченої там бруду.

Це корисно знати: як зробити голосніше звук на ноутбуці.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, яким чином почистити динамік на вашому мобільному телефоні, і які способи і інструменти нам в цьому допоможуть. Кожен з перелічених нами методів має досить хорошу ефективністю, і ви можете використовувати підручні інструменти, які можна легко знайти в кожному будинку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector