Як зробити темну тему на Хонор

Темна тема — безсумнівний хіт 2019 року. Спочатку вона з’явилася як вдалий концепт, потім безліч розробників оцінили її потенційні переваги, і вже на 2019 рік припав процес масового впровадження темної теми для мобільних пристроїв. Власники телефонів Honor також хотіли б користуватися візуальними бонусами чорної теми, але її активація в настройках доступна не всім, так як для цього потрібен апарат з Android 9.0 з EMUI 9. Що ж робити, якщо ваш гаджет відноситься до більш ранніх моделях, і не володіє зазначеними перевагами? Нижче розберемо, яким чином можна зробити темну тему на вашому Гонор, і що нам для цього знадобиться.

Переваги темної теми на смартфоні

Як відомо, популярність чорної теми викликана наступним набором факторів:

Причини: Пояснення:
Темний (чорний) фон істотно заощаджує батарею телефону.Розробники говорять про 20% виграші в тривалості роботи батареї в порівнянні зі стандартним білим фоном. Особливо ефективна чорна тема для смартфонів з екраном OLED. Такий дисплей працює за рахунок включення і виключення окремих пікселів. Темний інтерфейс вимагає менше включених пікселів для роботи, а отже споживає менше енергії батареї.
Темний фон більш корисний для людського зору.Викликає меншу напругу очей.
Це модно.Ну і просто сьогодні модно встановлювати різні нестандартні теми на свої гаджети.

Темна тема - це модно
Темна тема на Гонор — це модно

Як ми вже згадували, чорний екран доступний на телефонах Honor зі встановленою на них Android 9.0 з EMUI 9. Нижче ми розберемо, яким чином активувати нестандартний дисплей на таких телефонах. А також розповімо, що робити власникам телефонів Хонор більш ранніх моделей.

Читайте також: як поставити пароль на додатки Хонор і телефон.

Спосіб змінити оформлення дисплея на Хонор

Для того, щоб активувати чорну тему на Honor, необхідно зробити наступне:

 1. Перейдіть в налаштування вашого пристрою;
 2. Тапніте на «Акумулятор» (Battery);
  акумулятор
  Виберіть опцію «Акумулятор» (Батарея)
 3. Виберіть «Темні кольори інтерфейсу».
  Темні кольори інтерфейсу
  Виберіть опцію темних кольорів інтерфейсу

Після цього велика частина інтерфейсу стане чорною, надавши вашому інтерфейсу стильний зовнішній вигляд.

Інтерфейс стане чорним
Інтерфейс вашого Хонор стане чорним

Якщо ж стандартний запуск темної теми вам недоступний, тоді варто звернутися до функціоналу сторонніх мобільних додатків. Їх можливості дозволяють легко встановити чорний екран на Honor. Давайте розберемося, які інструменти нам доступні.

Додаток «G-Pix» для установки чорної теми

Одне з найбільш обговорюваних додатків в розглянутому нами ракурсі — це додаток «G-PIX». Програма призначена для роботи на EMUI 5/8/9, і з іншими варіантами призначеного для користувача інтерфейсу працювати не буде. Функціонал програми дозволяє активувати темний інтерфейс, оновлений зовнішній вигляд системних додатків, ярлики і шпалери.

G-PIX
Додаток «G-PIX» можна завантажити на Плей Маркет

Ponder — зробить ваш Хонор оригінальним

Іншим додатком, що дозволяє поставити темний екран на Honor, є «Темна тема Ponder». Зазначене додаток добре зарекомендувало себе з різними телефонами на базі ОС Андроїд, перефарбовуючи шпалери вашого телефону в чорний колір. Додаток добре працює з різними мессенджерами і соціальними програмами рівня «Інстаграм», «Фейсбук», «BeeTalk» та іншими.

Темна тема Ponder
Додаток «Темна тема Ponder» добре працює з різними мессенджерами

Установка темної теми з Інтернету

Також в Інтернеті на різних форумах ви можете зустріти теми, які можна скачати і встановити на ваш Honor.

Сама процедура зводиться до наступного:

 1. Скачайте темну тему для вашого смартфона в мережі (наприклад, з forum.xda-developers.com). Якщо на веб-сайті представлено кілька варіантів, завантажуйте останню версію;
  Актуальна версія теми
  Скачайте найактуальнішу версію теми
 2. Збережіть завантажений вами файл в директорію themes;
 3. Тепер перейдіть в додаток «Теми» на вашому телефоні. Виберіть «Deep Black» (або іншу завантажену вами тему), тапніте на неї, і натисніть на «Встановити»;
 4. Якщо Ви встановлюєте файл перезавантажте ваш девайс. Це дозволить насолодитися новими візуальними можливостями.

Це стане в нагоді: як зробити скидання до заводських налаштувань на Гонор.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, яким чином зробити темну тему на вашому Хонор, і які інструменти нам в цьому допоможуть. Якщо функціонал вашого телефону не підтримує зміну інтерфейсу за замовчуванням, рекомендуємо використовувати зовнішні програми, які ми згадали вище. Їх можливості дозволяють якщо не повністю скопіювати стандартну тему на Honor, то, по крайней мере, наблизитися до її візуальному функціоналу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector