Де знаходиться в телефоні Хонор буфер обміну

Буфер обміну — важлива частина функціоналу операційної системи. Через нього ми копіюємо і вставляємо необхідну нам інформацію, працюємо з контентом, створюємо текстові та візуальні шаблони. Скопіювавши який-небудь текст, ми можемо випробувати труднощі з подальшим його перебуванням. Де ж знаходиться в телефоні бренду Хонор потрібні нам буфер обміну. І які особливості його роботи? Розповімо в даному матеріалі.

Що таке буфер обміну?

«Буфер обміну» в Honor — це ділянка пам’яті телефону, спеціально виділений під завдання копіювання-вставки потрібної інформації. Якщо в ОС Windows така ділянка має досить великий розмір, то на ОС Андроїд, під яким працюють гаджети Хонор, буфер обміну має скромні обсяги (зазвичай близько 1 Мб). Такого розміру достатньо для роботи з декількома відрізками тексту, але робота з зображеннями та відео через нього на ОС Андроїд буде утруднена.

Розмір буфера обміну
Розмір буфера на Андроїд — близько 1 Мб

Спочатку буфер обміну (по англ. «Clipboard») міг утримувати лише один відрізок тексту. З розвитком функціоналу ОС Андроїд в нього можна поміщати вже кілька відрізків тексту. І, при необхідності, використовувати кожен з них.

Буфер обміну Андроїд
Нині буфер обміну може вміщати вже кілька відрізків тексту

Оскільки буфер займає частину пам’яті девайса, то його переповнення може зробити негативний вплив на швидкодію і стабільність роботи вашого смартфона. Рекомендується очищати його після закінчення роботи з вашим телефоном Хонор.

очищайте буфер
Очищайте буфер після роботи з ним

Читайте також: де розташований буфер обміну в телефоні.

Де саме знаходиться буфер обміну в Honor

Відразу попередимо, що файлу з назвою «буфер обміну» на вашому Хонор немає. Його область — це віртуальна область, виділена як ділянку пам’яті вашого телефону. Доступ до неї відкритий лише для відповідних додатків, що працюють безпосередньо з буфером. Решті ж додаткам вхід туди закритий.

З буфером обміну працюють текстові додатки
З буфером обміну активно працюють текстові додатки

Найсучасніші смартфони мають функцію візуалізації роботи зі сховищем. Це дозволяє зручно працювати з файлами і швидко очищати його.

Іконка буфера обміну на клавіатурі
Іконка доступу до буфера обміну на клавіатурі

Яким чином працювати з тимчасовим сховищем даних на телефоні

Робота з буфером обміну на телефоні Хонор не відрізняється від роботи на інших телефонах під ОС Андроїд. Якщо ви хочете помістити туди будь-якої текст, необхідно виконати тривале натискання на потрібному тексті поки не з’являться два обмежувача. Лівий обмежувач необхідно встановити пальцем в початок тексту для копіювання, правий — в його кінці. Після установки обмежувачів натисніть на кнопку «Копіювати», і цей фрагмент буде скопійований в сховище.

Скопіюйте та вставте текст
Скопіюйте та вставте потрібний текст

Для вставки зазначеного фрагмента з буфера запустіть потрібне текстове додаток (наприклад, «Нотатки»), або активуйте набір смс-повідомлення. Потім виконайте тривале натискання на рядку введення тексту. З’явиться напис «Вставити», на яку буде необхідно натиснути. Поміщений вами раніше в буфер обміну відрізок тексту буде вставлений в відповідне поле.

Буфер обміну на вашому Хонор
Вчимося працювати з буфером обміну на вашому Хонор

Додатки для роботи з буфером обміну на Хонор

Крім стандартного функціоналу ОС Андроїд, існує ряд мобільних додатків, спеціально призначених для роботи з буфером обміну.

Зокрема, це такі програми як:

Додатки та посилання для скачування: Опис:
«Менеджер буфера обміну»Відмінний менеджер для роботи з областю буфера, який має високий рейтинг. Дозволяє сортувати замітки за категоріями, виконує автоматичне очищення, здійснює пошук по замітках і багато іншого.
«Clipboard Actions Manager »Ще один якісний менеджер з Плей Маркет. У додатку немає набридливої ​​реклами, є множин опцій по роботі з буфером, дозволяє працювати з музикою і відео і так далі.
«Clipper — Clipboard Manager»Професійний clipboard-менеджер, особливо популярний за кордоном. Має просте, але при цьому досить функціональний меню. Може похвалитися можливістю автоматичного збереження історії буфера, зручною організацією і редагуванням заміток, швидким доступом до нотаток і багато іншого.
«My Clipboard»Ще один додаток такого роду з адаптивним дизайном і зовсім малим розміром (близько 1,5 Мб).

My Clipboard
My Clipboard — легке і зручне додаток

Спосіб повністю очистити сховище

Як ми вже писали вище, буфер можна повністю очистити шляхом звичайної перезавантаження вашого девайса. Якщо ж ви не хочете виконати перезавантаження пристрою, тоді запустіть додаток «Нотатки», і виконайте в ньому тривале натискання. У меню (зазвичай це «Копіювати» та «Буфер обміну») виберіть «Буфер обміну».

Буфер обміну
Виберіть зазначену опцію

Відкриється сторінка, де будуть відображені всі текстові ділянки, що знаходяться на даний момент в сховище. Для видалення будь-яких текстових фрагментів натисніть на «Очистити». Якщо ж ви хочете видалити лише один фрагмент, виконайте тривале натискання на нього, і виберіть опцію «Видалити з буфера обміну» або натисніть на хрестик праворуч зверху такого блоку.

Видаліть потрібний відрізок
При необхідності видаліть потрібний відрізок

Що робити, якщо буфер обміну на Honor не працює

Якщо буфер обміну на вашому Гонор не працює, тоді рекомендуємо скинути пристрій до заводських налаштувань. При цьому врахуйте, що всі ваші файли в пам’яті телефону, а також прогрес в іграх після такого скидання, будуть втрачені.

Скидання налаштувань до заводських
Виконайте скидання налаштувань до заводських

Для виконання скидання перейдіть в налаштування телефону, там виберіть «Система», і далі натисніть на «Скидання».

Це стане в нагоді: як зробити скріншот на смартфонах Хонор.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, де ж саме знаходиться в вашому телефоні Хонор потрібний вам буфер обміну. А також акова систематика і принципи його роботи. Для зручності роботи з буфером обміну рекомендуємо встановити на ваш телефон одне з рекомендованих нами додатків. Після чого робота зі сховищем істотно полегшиться. Особливо рекомендуємо додаток «Clipper — Clipboard Manager» — воно є одним з кращих в даному сегменті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector