Гугл камера на Самсунг

Компанія Google створила відмінний додаток для власної лінійки смартфонів Pixel. З назвою не стали експериментувати, тому воно так і називається Google Camera. Унікальність його в тому, що додаток дозволяє відобразити кадри у високій роздільній здатності. А також виробляти макрозйомки. Давайте дізнаємося, яким чином встановити Гугл камеру на ваш мобільний девайс Самсунг.

Що необхідно знати про Google камері?

Додаток Гугл камера є альтернативою вбудованих в смартфони Android (+ Samsung) додатків Камера, Відео.

За допомогою нових функцій і технологій програма дозволяє:

Можливості: Пояснення:
Використовувати режим «Нічна зйомка» для створення барвистих зображень навіть в темний час доби.Немає необхідності використовувати спалах.
Нова функція HDR + робить фотографії чіткими.Навіть при створенні фото на Самсунг проти світла і робить їх насиченими при поганому освітленні.
Портретна зйомка з ефектом боке робить ваші знімки елегантними, злегка розмиваючи задній фон.Таким чином об’єкт на передньому фоні повністю потрапляє в поле зору.
Новий понад чіткий зум дозволить наближати зображення без втрати якості.Розумна камера тепер зможе підказати власнику мобільного пристрою кращу кратність зуму.
В камеру Google вбудовані ефекти, які можна застосовувати до створених фотографій.Додавайте красиві стікери навіть на ті зображення, які не були створені в додатку.
Камера Гугл може самостійно викликати мобільні номери, відкривати адреси електронної пошти та веб-посилання.Активуйте її і наведіть на адресу або номер телефону об’єктив.

розпізнавання адрес
Розпізнавання адрес, посилань, телефонів Google камерою

На сьогоднішній день з додатком немає аналогів в Play Market. Тому більшість власників смартфонів від інших виробників цікавляться питанням, чи є можливість встановити на певну модель Google Camera. Щоб додаток підтримувалося, пристрій повинен володіти технологією Camera2 API. Щоб перевірити це, встановіть на нього додаток для перевірки Camera2 API Probe (або аналогічне). У більшості нових пристроїв Самсунг ця технологія підтримується. Іноді її треба активувати.

Це цікаво: Bixby Samsung — що це і як працює.

Щоб встановити програму на Samsung Galaxy S8, Note8

Для пристроїв Самсунг Galaxy S8, Note8 скачати камеру Гугл можна за цим посиланням. У цих апаратах додаток повинен підтримуватися. Можна спробувати завантажити останню версію з Google Play. Але ваш пристрій має бути з Android 10. Для смартфонів з 9 версією ОС на сайті за посиланням вище можна знайти потрібну версію програми.

Посилання на інші версії
Посилання на інші версії Google камери

Файл з додатком APK досить відкрити і підтвердити установку.

Версії Google камери
Версії Google камери для завантаження

Навіть якщо на ваш смартфон вдалося встановити камеру Google, це ще не означає, що всі функції програми будуть працювати стабільно. Воно Портировать незалежними розробниками. І продовжує доопрацьовуватися і сьогодні. В Play Market є й інші додатки, які симулюють можливості камери Google. Якщо на вашому телефоні немає підтримки оригінального програми, спробуйте знайти подібне в пошуку.

Читайте також: як поставити фото на контакт в Samsung.

Підготовка до встановлення Гугл камери на Самсунг Galaxy S7

Цей спосіб установки Google Camera повинен підійди для старіших моделей Samsung, включаючи Galaxy S7. Для його реалізації буде потрібно розблокувати завантажувач смартфона. А також підключити його до комп’ютера для введення команд з консолі ADB.

Порядок дій:

 1. Залежно від моделі Samsung, ці дії можуть відрізнятися. Необхідно стати розробником для пристрою. Для цього відкрийте настройки смартфона;
 2. Натисніть на пункт «Система»;
  натисніть
  Виберіть пункт «Система»
 3. Далі виберіть «Про телефоні»;

  Натисніть на пункт «Про телефоні»
 4. На наступному екрані потрібно тапнуть по номеру збірки 10-15 разів. На екрані з’явиться повідомлення, що ви стали розробником для пристрою;

  Натисніть кілька разів за пунктом «Номер збірки»
 5. Тепер потрібно повернутися на крок назад у вікно «Про систему» ​​і вибрати пункт «Для розробника». Він буде перебувати в пункті «Додатково».

У вікні для розробників потрібно знайти ще один пункт «Налагодження по USB» і активувати його.


Виберіть «Налагодження по USB»

Після чого необхідно перевести мобільний пристрій в режим Fastboot. Для цього вимкніть його і натисніть разом клавіші збільшення гучності і включення живлення. І підключіть телефон за допомогою кабелю USB до комп’ютера або ноутбука.

Це може бути корисним: DNOX Samsung — що це таке.

Інструкція для Samsung Galaxy S7

Коли все готово для установки Google камери на Самсунг, необхідні кілька програм, які допоможуть нам встановити додаток. Вам знадобиться файл APK камери. На форумі 4PDA потрібно знайти драйвер і ADB для своєї моделі пристрою.

Порядок дій:

 1. Відкриваємо ADB і пишемо в рядку команду: «Fastboot devices»;
  Запишіть Fastboot device
  Запишіть Fastboot device в командному рядку
 2. Під рядком повинен відобразиться код пристрою. Якщо його немає, значить необхідно переустановити драйвера на телефон (або ви його не встановили);
 3. Потім потрібно ввести нижче ще одну команду: «Fastboot oem enable_camera_ha13 true»;
  Запишіть наступну команду
  Запишіть наступну команду і запустіть її в командному рядку
 4. Після успішного завершення роботи команди смартфон можна відключити.

Щоб вивести мобільний телефон з Fastboot режиму, достатньо його перезавантажити. Інструкцією вище ви активували функцію Camera2 API. Тепер необхідно встановити Google Camera.

Де взяти Google камеру для інших версій Самсунга

У цього додатка величезну кількість шанувальників, в тому числі серед розробників мобільних додатків. Google Camera була перенесена не тільки на пристрої Самсунг, але і на інші телефони. Всі доступні версії програми ви зможете знайти за цією адресою. Всі версії додатків доступні і розсортовані по никам розробників.

Список незалежних розробників
Список незалежних розробників, які створили модифікацію Google камера

Щоб не доводилося довго шукати, ви можете вибрати зі списку найпопулярніших розробників.

Сайт з модифікаціями Google камери
Сторінка з посиланнями на завантаження додатків Google камера

Ці модифікації користувачі вважають за краще більше інших.

завантаження
Популярні завантаження

Виберіть розробника і відповідну модель смартфона. У списку може бути більше однієї модифікації. Скачайте всі доступні, щоб перевірити їх на своєму апараті. Якщо немає відповідної моделі в списку одного розробника, відкрийте список іншого. Спробуйте завантажити камеру не тільки за назвою моделі, а й за версією Android.

Виберіть потрібний файл
Виберіть потрібний файл для завантаження

Наприклад, якщо у вас Samsung A5 з Marshmallow, знайдіть в списку доступну камеру з Android 6.

Проблеми, які виникають при установці

З тієї причини, що камера Гугл створена тільки для власних пристроїв Pixel, можливі деякі побічні ефекти при її установці. Наприклад, в деяких випадках стандартна камера в вашому мобільному пристрої може перестати працювати або налаштовуватися. Можуть пропасти деякі функції. Пропаде можливість отримувати оновлення для камери. А якщо ваш пристрій завантажить офіційні оновлення для камери, додаток Google може перестати працювати.

Тому варто зважити всі за і проти додатки в вашому смартфоні. Якщо не виходить встановити його без будь-якого роду «хаков», то краще пошукати що-небудь подібне в Play Market. У маркеті також велика кількість додатків для зйомки від сторонніх розробників.

Додатки для камери Samsung
Додатки для камери Samsung в Play Market

Крім того, є програми для певних моделей Самсунг — S8, S9, S10. Їх розробники постаралися згрупувати всі популярні функції.

Камера для Samsung Galaxy S10
Додаток камера для Samsung Galaxy S10

У камері для S10 можна знайти спеціальні режими для камер: косметичний, професійний, які дозволяють робити знімки з універсальними настройками. А ще круті анімовані стікери, які можна додавати в фотографії.

Стікери в камері
Стікери в камері для Samsung S10

Деякі корисні функції відсутні навіть в Гугл камері для смартфона Самсунг. Знайдіть камеру для своєї моделі. У пошуковому рядку Google Play введіть свою модель, щоб знайти підходяще додаток.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector