Як підключити Xbox 360 до комп’ютера

Кожен власник Xbox 360 в той чи інший момент замислюється про те, щоб підключити її до комп’ютера. Навіщо це потрібно? Наприклад, для того щоб використовувати консоль для online-ігор. Крім того, ви можете завантажувати на жорсткий диск приставки необхідні файли і дані.

Ігрова приставка Xbox 360

У деяких випадках зручно мати активне з’єднання приставки і ПК

Підключення за допомогою мережевої карти. Що для цього потрібно

Для того щоб підключити ігрову консоль до ПК, необхідно мати не менше двох мережевих карт. Кожна з них повинна бути готова до роботи з встановленими драйверами на персональному комп’ютері. На задній панелі Xbox 360 присутня інтерфейс мережевої карти. Він повністю аналогічний тим, які є на мережевих картах комп’ютера. Щоб з’єднати пристрої між собою, необхідно використовувати той кабель, який йде в комплекті з ігровою приставкою.

Переходимо до налаштувань

Спочатку необхідно підключити інтернет-з’єднання на ПК і запустити консоль. Ви побачите 2 мережевих підключення. Одне з них буде ставитися з’єднання з мережею ігрової приставки. Наступний крок — це запуск сервісу Live на самій Xbox 360. Перейшовши в розділ Automatic, система самостійно зробить всі необхідні налаштування. На це знадобиться деякий час. Після того як процес буде завершений, приставка буде підключена до інтернету. Крім цього, можна налаштувати зручний перегляд наявних файлів, розташованих на жорсткому диску консолі.

Windows media center

Надійним помічником в цій справі стане встановлений в останній версії операційної системи Windows Media Center. У тому випадку, якщо його з якихось причин не виявиться, його можна завжди скачати з офіційного сайту Microsoft. Всі подальші дії виробляються в той момент, коли ігрова консоль буде підключена до ПК.

Виробляємо необхідні конфігурації для перегляду файлів

Перше що потрібно зробити, так це запустити Windows Media Center (далі WMC). Далі вибираємо «Налаштування» => «Підключення розважальної системи» і натискаємо на «Пошук», чекаємо деякий час, поки не з’явиться вікно з повідомленням про запит на дозвіл підключення Xbox 360. Щоб завершити процес, необхідно дотримуватися всі інструкції, які ви побачите на екрані, а в самому кінці процедури ввести свій пароль від мережевого сервісу Live. При дотриманні всіх наведених рекомендацій, комп’ютер з легкістю буде робити синхронізацію з консоллю в автоматичному режимі.

Цей спосіб досить простий, тому ніяких істотних проблем у вас виникнути не повинно. В останніх версіях Xbox 360 вже встановлено Wi-Fi-модуль. У багатьох ноутбуках бездротової адаптер вже вбудований, в той час як власники ПК можуть купити його окремо.

Wi-Fi адаптер для ігрової приставки

Щоб підключити ігрову приставку до персонального комп’ютера, обидва пристрої необхідно включити. Щоб звести до мінімуму виникнення проблем, краще відключити мережеву карту. Це необхідна ще і для того, щоб вже наявні настройки не збилися. У цьому вам допоможе «Диспетчер пристроїв».

Створюємо бездротову мережу

Зайшовши в «Панель управління», потрібно вибрати «Центр управління мережами і загальним доступом». Вибираємо пункт «Додати» => «Створити мережу» (Комп’ютер — Комп’ютер). Слідуючи інструкціям, що з’являються, ви досягнете того, що на Xbox 360 буде виявлена ​​як щойно створена мережа. Перевіряємо підключення приставки з комп’ютером. При позитивному результаті встановлюємо галочку на часте розміщення. І останнє, що потрібно зробити, так це протестувати підключення з online-сервісом Xbox Live.

Тестування бездротової мережі

Використовуємо роутер для підключення приставки до ПК

Ще один простий спосіб, за допомогою якого можна з’єднати Xbox 360 з комп’ютером, — це використання роутера і патч-корду (спеціального з’єднувального проводу). У тому випадку, якщо персональний комп’ютер вже підключений до роутера і має вихід в інтернет, то залишилося налаштувати саму приставку.

Послідовність дій.

Для початку виходимо в дашборда консолі натисканням на центральну клавішу джойстика і затисненням RB. Не відпускаючи останню, потрібно вибрати «Підтвердження виходу», після чого натиснути на клавішу А. Щоб повернутися в FSD, виробляємо цю ж послідовність дій. Усередині інтерфейсу Xbox 360 необхідно:

  1. Зайти в «Параметри системи»;
  2. потім «Параметри мережі»;
  3. потім «Основні настройки».

Тепер вручну вводимо IP-адресу 192.168.0.2 і маску підмережі 255.255.255.0. Відразу після цього консоль повністю готова для того, щоб підключити її до комп’ютера.

Мережеві параметри пристрою

готуємо ПК

Вам знадобиться дізнатися IP ігрової приставки. Для цього підключаємо її до роутера за допомогою патч-корду і включаємо. Відразу після того як завантажитися FreeStyle Dach, можна дізнатися потрібну адресу. Все що потрібно, так це натиснути правий стик. На наступному етапі потрібно зробити так, щоб персональний комп’ютер побачив вашу ігрову приставку.

Щоб це стало можливим, на ПК необхідно встановити будь-який FTP-клієнт. Увага! Представлена ​​інструкція повністю сумісна з клієнтом FileZilla, тому послідовність дій і назви пунктів меню можуть відрізнятися від інших FTP-менеджерів.

Після інсталяції запускаємо його і вибираємо «Менеджер сайтів». Вибравши новий сайт, можна назвати його на ваш розсуд. Поле хост заповнюємо IP-адресою приставки, порт — 21, а тип входу — нормальний. Вказуємо ім’я і пароль — xbox. У разі правильного виконання всіх дій ви побачите розділ під назвою hdd1, який якраз і є жорстким диском Xbox 360. Тепер копіювання ігор можна проводити по мережі. Скориставшись спеціальною плагіном для freeboot під назвою ConnectX, можна запускати гри прямо з ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector