Як підключити та налаштувати модем Теле2

Ще не так давно використання інтернету 2G вважалося чимось неймовірним. Зараз же швидкісний режим 474 Кбіт / с це ніщо в порівнянні з 100 Мбіт / с пристроїв 3 і 4 покоління, область покриття яких весь час розширюється. Так, оператор Теле2 представляє лінійку маршрутизаторів, що дозволяють використовувати мережу як в великих містах, так і в місцях з відсутністю проводового підключення. А для того щоб дізнатися, як підключити і налаштувати модем Теле2, не потрібно володіти якимись певними навичками.

3G-модем TELE2

Підключити та налаштувати модем від Теле2 нескладно — дотримуйтесь інструкцій нижче

Що таке 3G-підключення від TELE2

Швидкісний інтернет 3G від компанії TELE2 є компактний пристрій для швидкого доступу в мережу в будь-який час. В основному по Росії використовується зона покриття 2 і 3G, але в великих містах уже доступна більш швидкісна версія 4G.

Комплектація обладнання.

 • USB-гаджет виробництва ZTE Corp.Technology.
 • Sim-карта з підключеним тарифом.
 • USB-кабель.
 • Установчі драйвера.

Комплектація 3G-модема Теле2

У коробці з пристроєм ви знайдете сам модем, шнур, блок живлення і інструкцію

Технічні дані.

 • Робота на базі всіх ОС (Linux; Windows 7, 8, 10, XP, Vista; Mac OS).
 • Max швидкість передачі даних — 11 Мбіт / с.
 • Max швидкість прийому інформації — 21,6 Мбіт / с.
 • Зручний інтерфейс для USB.
 • Робота тільки з картами Теле2.
 • Швидкісний режим мережі 2G і 3G.
 • Акумулятор ємністю 1500 Ампер.

ВАЖЛИВО. Якщо відсутня підключення 3G, маршрутизатор буде працювати на швидкості до 64 Кбіт / с.

Установка інтернет-гаджета TELE2

З тих пір як з’явилися такі пристрої, налаштування інтернету для модему TELE2 не представляє особливої ​​складності. Практично вся процедура відбувається в автоматичному режимі.

 1. Необхідно вставити сім-карту в сам пристрій.
 2. Після чого підключити його до комп’ютера або ноутбука.
 3. Потім система сама визначить обладнання і встановить драйвера.
 4. По завершенні установчого процесу з’явиться вікно для установки програмного забезпечення на комп’ютер.
 5. Щоб зрозуміти, як підключити модем Теле2 до комп’ютера, необхідно запустити установчу програму і натиснути «Підключитися».
 6. Після всіх цих дій має з’явитися з’єднання.

ВАЖЛИВО. Після того як налаштувати 3G-модем Теле2 на комп’ютері, систему необхідно перезавантажити.
Macbook iPhone 3g-модем Теле2

Також ви можете використовувати смартфон в якості маршрутизатора

Підключення телефону як швидкісного інтернету

Також в якості маршрутизатора можна використовувати телефон. Для цього мобільник повинен бути підключений до ПК за допомогою USB-кабелю або через блютуз за допомогою додавання нового обладнання.

 1. У меню «Пуск», «Панель управління», «Центр управління загальним доступом», «Створення та налагодження нового підключення».
 2. Тут вибрати «Налаштування телефонного підключення» і «Далі».
 3. Вибрати потрібний пристрій для девайса і вписати параметри:
  Samsung: * 99 ** 1 * #
  Simens, Alcatel, Panasonic: * 99 *** 1 #
  Sony, LG, Nokia: * 99 #
 4. Поля з ім’ям користувача і паролем залишити порожніми.
 5. Натиснути «Підключити», де після закінчення 5 хвилин повинна з’явитися мережа.

ВАЖЛИВО. Встановлений базовий тарифний план «Інтернет для пристроїв» з функцією «Чемодан інтернету» має на увазі використання додаткових опцій, що дозволяє користувачам вибирати максимально зручне сполучення.

особливості настройки

Дізнавшись, як підключити модем Теле2 до ноутбука або стаціонарного ПК, слід перейти до процесу налаштування, який має свої особливості.

 • За замовчуванням маршрутизатор сам визначає тип з’єднання, доступний в конкретному місці в конкретний час. Але налаштування інтернету для модему Теле2 на увазі і ручне управління. І тому для створення режиму 3G необхідно включити опцію «Мережа», тип мережі «WCDMA», діапазон «Все діапазони». Але якщо при цьому йде дуже слабкий сигнал, то краще встановити параметри мережі «Тільки GSM».
 • Також в останніх версіях швидкісного інтернет-обладнання існує підтримка віртуальних мережевих карт. Тут підключення та налаштування модему TELE2 3G може конфліктувати з операційною системою. Наприклад, на етапі отримання IP-адреси програма не може його отримати. В цьому випадку в налаштуваннях «Опції» потрібно встановити тип з’єднання RAS (модем).
 • Перед тим як підключити модем Теле2, необхідно видалити програмне забезпечення для інтернет-обладнання інших операторів. В іншому випадку робота потрібного девайса буде здійснюватися некоректно.

Перед тим як налаштувати модем Теле2, обов’язково потрібно визначити зону покриття цього оператора, яка постійно розширюється. І якщо місцезнаходження входить в зону 3G, значить, особливих проблем з інтернетом не буде, якщо навпаки, то толку від швидкісного пристрою буде мало. Використовувати маршрутизатор Теле2 дуже легко, але, якщо все ж виникли проблеми, можна звернутися до фахівців або пошукати потрібну інформацію на офіційному сайті оператора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector