Як підключити та налаштувати модем Інтертелеком

Компанія «Інтертелеком» надає послуги інтернет-зв’язку і користується найбільшою популярністю в маленьких населених пунктах. Як підключити модем Інтертелекому самостійно, якщо з якоїсь причини не вдалося звернутися до майстра? В цьому немає нічого складного.

Як налаштовувати модем від Інтертелеком

Налаштування модему Інтертелеком проста.

При покупці вам повинні видати:

 • коробочку з пристроєм і супутньої документації;
 • драйвери для інтеграції модему з комп’ютером.

установка драйвера

Перед тим як підключити модем Інтертелеком до ноутбука або комп’ютера, перевіряємо наявність драйверів. Якщо вони загублені (наприклад, ви вирішили скористатися модемом не відразу після придбання) або дисковод не читає диски (що теж, на жаль, не рідкість), потрібно завантажити файли з офіційного сайту провайдера. Приблизний порядок дій такий:

 1. Дивимося на корпусі номер моделі, він виглядає так: «USB …». Замість трьох крапок, звичайно, будуть цифри.
 2. Відкриваємо сайт постачальника послуг, вибираємо «Драйвери» — «Модеми» та качаємо файл, що відповідає номеру моделі. Підбір драйвера
 3. Під’єднуємо модем до ПК, перевіряємо сигнал. Якщо він поганий, можна скористатися USB-подовжувачем і переміститися ближче до вікна.
 4. Після того як підключилися, відкриваємо скачаний файл або запускаємо диск, знаходимо слово Instal.exe (або autorun.exe — пишуть по-різному, але розширення завжди ехе), починаємо установку, попередньо забравши галочки з усіх сторонніх додатків, які нам спробують інсталювати в доважок.
 5. По завершенні установки перезавантажуємо комп’ютер.

створення підключення

Тепер потрібно зробити налаштування модему Інтертелеком, щоб можна було відкрити доступ в інтернет. Це нескладно, просто дотримуйтесь рекомендацій:

 1. Перевірте, чи встановлено з’єднання між ПК і модемом.
 2. Внизу праворуч є значок, де показано стан мереж, клікніть туди.
 3. Далі «Центр управління мережами і загальним доступом» — «Налаштування нового підключення». Створення нового підключення
 4. Будемо налаштовувати «Підключення через телефонну мережу». У віконці, що з’явилося заповнюємо форму: номер — # 777, ім’я та пароль — IT, ставимо галочку навпроти «Запам’ятати».
 5. Якщо все йде, як належить, ви побачите повідомлення «Підключення до інтернету виявилась успішною».

Як перервати і повторно створити підключення

Повторне підключення модему Інтертелеком, а також, навпаки, відключення проводиться таким чином:

 • натискаємо на значок, де відображаються доступні мережі правою клавішею мишки, вибираємо «Інтертелеком», потім «Встановити з’єднання» — «Виклик» (назви можуть різнитися залежно від версії Windows);
 • те ж саме діяння відбувається при виході з інтернету, тільки замість «Встановити з’єднання» буде пропозиція його перервати.

Навіть правильно налаштований модем періодично може видавати оповіщення про помилки, якщо сигнал поганий. В цьому випадку краще придбати додаткове обладнання (наприклад, антену).

Якщо ви знаєте більше про те, як налаштувати модем Інтертелеком, пишіть про це в коментарях, інформація ніколи не буває зайвою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector