Як підключити та налаштувати CAM-модуль

Якщо у вас виникло величезне бажання оновити або розширити кількість каналів, які можна дивитися по телевізору, тоді вам доведеться вибирати, яким способом досягти такої мети. Можна, безумовно, використовувати зовнішній тюнер, але також просто обійтися і без нього, при цьому успішно підключившись до супутникового або кабельного телебачення.

Як підключити та налаштувати CAM-модуль

Підключення САМ-модуля розширить список доступних телеканалів.

Для реалізації такого завдання потрібно підключити CAM-модуль, а також мати в наявності карту доступу. Наявність цих двох складових обов’язково, тому що саме вони забезпечують розкодування платних цифрових каналів, які транслює провайдер.

На жаль, не всі можуть дозволити собі таке підключення, навіть маючи безмежне бажання. Важливо спочатку переконатися в тому, що ваш телевізор оснащений спеціальним роз’ємом ANT In Satellite, розташованим на задній панелі телевізора. Якщо ж ви не знайшли такої роз’єм, вам доведеться змиритися з тим, що ваш телевізор не підтримує пряме підключення до супутникової антени, відповідно, доведеться однозначно купувати зовнішній тюнер для вирішення такого завдання.

Правила підключення та налаштування CAM-модуля

Якщо придбати ресивер, можна забезпечити супутникову трансляцію каналів навіть на телевізорах, випущених більше десяти років тому. Фахівці зможуть підібрати підходящий матеріал, кабель, забезпечуючи успішне підключення телевізора до супутникової антени. Однак, незважаючи на численні переваги ресивера, все-таки доводиться, використовуючи його, стикатися і з деякими недоліками. Зокрема, доводиться пристосовуватися до використання двох пультів:

  • від телевізора;
  • від супутникового ресивера.

Якщо ж ви втомилися від такої плутанини і бажаєте спростити собі «життя», рекомендуємо вам підключити CAM-модуль.

Схема роботи САМ-модуля

алгоритм підключення

Сучасні телевізори вже оснащені спеціальними супутниковими ресиверами, зокрема DVB-S2. Щоб забезпечити якісне підключення до супутникової антени, залишається тільки придбати CAM-модуль, який дозволяє розшифрувати цифрові канали.

ВАЖЛИВО. Слід враховувати, що різні оператори створюють свою систему кодування каналів, тому для отримання до доступу саме цих каналів доводиться купувати CAM-модуль одного або декількох операторів, в залежності від індивідуальних глядацьких уподобань. Безумовно, використовуючи конкретний CAM-модуль конкретного оператора, вдається встановити контакт з обраним оператором і переглядати всі супутникові канали, які цей оператор транслює.

При виборі такого способу підключення до супутникового телебачення також стають помітними переваги, але разом з ними і недоліки. До переваг відноситься те, що вдається успішно керувати телевізором, застосовуючи всього один пульт. До недоліків відноситься те, що не всі телевізори оснащені модулем CI +, а також в них відсутній DVB-S2. Якщо ж у вас всі умови для успішного підключення дотримані, пропонуємо вам ознайомитися з абсолютно нескладної інструкцією, як встановити та налаштувати CAM-модуль.

Спочатку візьміть в руки CAM-модуль і вставте в нього щільно карту доступу.

вставити карту

Тепер вимкніть телевізор від електричної мережі, щоб запобігти виникненню травм внаслідок ураження електрострумом. Підійдіть до телевізора так, щоб вам було комфортно оглядати його задню стінку. Уважно огляньте задню панель, знайдіть спеціальний слот PCMCIA. Він супроводжується відповідним написом, тому, виявляючи уважність, ви легко його знайдете.

слот PCMCIA

Вставте в цей слот модуль так, щоб його лицьова сторона була направлена ​​до стіни. Підключіть свій ТВ до супутникової антени, тільки після цього включіть телевізор.

Іноді виробник телевізора оснащує його спеціальним адаптером CI. У цьому випадку підключення CAM-модуля буде супроводжуватися невеликими особливостями. Зокрема, на задній стінці вашого ТВ ви легко знайдете наклейку Common Interface, зніміть її, а в відкрилися пазли вставте адаптер CI. Перевірте якість під’єднання адаптера, після цього вставте в нього CAM-модуль.

адаптер CI

На цьому процес підключення завершується, але ваші дії тепер будуть спрямовані на настройку каналів того оператора, чию карту доступу ви придбали.

алгоритм налаштування

Перед тим як приступити до налаштування, рекомендуємо вам переконатися в тому, що все відмінно працює, що ваш ТВ прекрасно бачить CAM-модуль. Щоб це зробити, зайдіть в меню вашого ТВ, після чого перейдіть в параметр «Дані CI (CAM)». Тепер ви побачите два пропонованих дії:

  • інформація;
  • настройки.

Перейдіть на перший рядок, щоб отримати дані про використаний модулі. Якщо ви щось вставили не так, ваш телевізор не відобразить ніяких даних про модулі, відповідно, вам доведеться перевірити, чи правильно вставили CAM-модуль в спеціальний слот.

УВАГА. Тільки тоді, коли ви змогли переконатися, що все підключено правильно, що модуль успішно працює, пропонуємо вам перейти до наступних важливих дій, зорієнтованим на настройку супутникових каналів.

Візьміть в руки пульт телевізора і увійдіть в меню. Найчастіше досить натиснути на клавішу Settings. Зайдіть в підменю «Швидко», зупиніть свій вибір на рядку «Пошук каналів». Система запропонує вам вибрати варіанти пошуку, рекомендуємо вам вибрати «Автопошук». Далі, у вас запитають вказати режим налаштувань каналів. Безумовно, вам потрібно вибрати режим «Супутник».

Вибрати режим «Супутник»

Звичайно, вам тут же доведеться вказати оператора, чию карту доступу ви придбали, на перегляди чиїх каналів розраховуєте.

дані оператора

Після цього вам залишається натиснути на кнопку «Виконати» і просто чекати, коли процес пошуку буде завершений. На екрані з’явиться в цьому випадку інформація, ознайомившись з якою ви зрозумієте, скільки каналів було виявлено і, відповідно, їх можна підключити.

Отже, якщо ви побажали щось оновити в своєму житті, зокрема, розширити кількість супутникових каналів, дозволити переглядати собі ті канали, які раніше були недоступні, вам буде корисно оновити, а іноді і вперше ознайомитися з інформацією, як здійснити підключення CAM- модуля. Вас обов’язково обрадує те, що особливих складнощів при виконанні таких дій ви не знайдете. Не бійтеся труднощів, робіть кроки, намагаючись самостійно оновити трансляцію каналів вашої супутникової антени.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector