Як підключити селфі-палицю до iPhone

Коли потрібен monopod

У сучасних пристроях (ноутбуках, планшетах, смартфонах) вбудовується фотокамера. Однак бувають випадки, коли немає поруч вільної людини, який вас сфотографує. При самостійних ж фото з відстані витягнутої руки кадр не вміщає все бажане, перспектива спотворюється. Щоб цих недоліків уникнути, застосовують monopod, що значно збільшує відстань від вас до камери.

Люди на рожевій машині

За допомогою монопода можна вмістити в кадр більше людей і процес фотографії стане приємніше

Monopod — власник телефону, інакше називають селфі-палицею. Якщо зважилися її купити, вам треба буде розв’язати, як підключити селфі-палицю до айфона. Навіть якщо ви уважно слухали продавця-консультанта в магазині, можете зіткнутися з деякими труднощами. Тому перш за все розглянемо, які бувають варіанти підключення монопода до смартфону. Все селфі-палки, не дивлячись на відмінності в девайсе, сумісні з iPhone або гаджетами на Андроїд. Головна відмінність — в способі підключення, яких виділяють три види:

 • за допомогою кабелю або пульта;
 • використання блютуз;
 • без з’єднання.

Звичайний власник без приєднання зазвичай недорогий. Забезпечені же блютуз з’єднанням будуть значно дорожче. Розглянемо різні варіанти настройки моноподів.

Різновиди моноподів і способи їх підключення

З’єднання через Bluetooth

діти фотографуються

За статистикою, більше власників iPhone набувають в інтернет-магазинах monopod з бездротовим з’єднанням. Такі пристрої легко підключити, використовувати їх досить зручно. Вартість девайса зазвичай залежить від марки виробника і матеріалів, використаних при виготовленні. Додатково не потрібно встановлювати програми, пару виконується кілька разів клацнувши. Наступні дії, як підключити селфі-палицю за допомогою блютуза.

 1. Смартфон встановіть надійно в затиск.
 2. Увімкніть у монопода харчування, використовуючи перемикач, розміщений на рукоятці — on / off.
 3. На телефоні підключіть Bluetooth. На Монопод повинна заблимати лампочка, сигналізуючи про початок сполученні.
 4. Запустіть на смартфоні пошук.
 5. Пошуковик серед знайдених смартфоном девайсів покаже в результатах держатель. Зазвичай назва така, як у виробника. Вам залишається клікнути на ім’я, потім почекати сполучення, сполуки.
 6. Натискаючи на рукоятці монопода кнопку, виконуйте знімки, відео.

При зйомці застосовується в якості стандартної програми «Camera». Коли ви включите в наступний раз monopod, з’єднання автоматично встановиться. Вам не потрібно кожен раз повторювати всю процедуру, пристрої будуть працювати при їх активації.

Використання таймера

Недорогим варіантом є палиця Селфі для iPhone без кнопок управління. Модель дешевше, ніж моноподи з Bluetooth-з’єднанням або зі шнурами, так як функціонал простий. Така селфі-палиця для Айфона має лише висувну телескопічну рукоятку, тримач. Для фотографування за допомогою подібного монопода застосовується таймер.

В сучасні iPhone вбудована функція відстроченої зйомки. Є безліч утиліт, що володіють аналогічним функціоналом. Можливо задати часовий інтервал для виконання декількох фото. Тут потрібен наступний алгоритм.

 1. Телефон закріпіть добре в тримачі, щоб уникнути падіння.
 2. Поставте таймер на 5-10 секунд, щоб встигнути встати в бажану позу.
 3. Чекайте, коли спрацює пристрій, сфотографувавши вас.

Робота з monopod, забезпеченим приводом і кнопкою

Найбільш поширений вид монопода з кнопкою і приводом. Цей девайс в середньому ціновому сегменті, чим пояснюється його поширеність. Спусковим механізмом затвора камери є кнопочка, розташована на рукояті. Користуватися гаджетом нескладно.

 1. Закріпіть надійно смартфон в утримувачі.
 2. Шнур від селфі-палки підключіть до iPhone через роз’єм для навушників.
 3. Після визначення телефоном пристрою, який проводиться автоматично, воно підготує iPhone до роботи.
 4. Натискайте для зйомки кнопочку, розміщену на рукояті.

Застосування голосового управління

Селфі-палицю, якщо вам зручніше, можна використовувати через голосове управління. Така функція є в сучасних iPhone.

 1. Вимкніть спочатку помічника Siri, щоб активувати голосове керування, виконується це в налаштуваннях.
 2. Скачайте спецдодаток, що запускає голосове управління.
 3. Встановіть додаток.
 4. Активувавши його, чітко скажіть «Take Photo» — смартфон сфотографує вас по цій команді.

Білий iPhone закріплений в моноподи

Кілька порад по моноподах

 • Купуючи monopod, врахуйте декілька моментів:
 • Матеріал, застосований для виготовлення селфі-палки, важливий для довговічності девайса, повинен стати добротним, міцним. Огляньте девайс: не повинно бути відколів, видимого клею в швах, пластика мінімум, більше металевого.
 • Краще вибирати металевий тримач, більш міцний, надійний.
 • Переконайтеся неодмінно в міцності механізму фіксації: той повинен відмінно утримувати iPhone, захищаючи від можливого падіння.
 • Краще вибирати monopod з власником розсовується, його можливо буде підлаштовувати під різні моделі iP
 • Якщо на вашому пристрої основна камера робить якісніші фото, ніж фронтальна, придбайте селфі-палицю з закріпленим на тримачі дзеркалом.
 • Вибираючи, переважно розглядайте моделі, де вбудовано крутиться кріплення, що дозволяє домагатися оптимального кута, підвищуючи якість зйомки.
 • Чим довше палиця, тим її конструкція виконується жорсткіше для міцності.
 • Для портретної зйомки досить 40 см довжини монопода, якщо хочете захопити більше людей, отримати найбільший кут, вибирайте довжину від 90 см.
 • Підключити гаджет не завжди вдається відразу. Для Android при бажанні комфортного користування скачайте попередньо додатки, доступні безкоштовно: SelphieShop Camera, Camera FV / 5, The Cellfie. Завантажуйте на офіційних сайтах, щоб уникнути шахрайства, поставки некоректно працюючих програм, забезпечте себе від вірусів.
 • Якщо у вас iPhone, корисна буде BT Shutter з App Store — програма, перекладає функції зйомки на клавіші гучності. Також дає можливість накладати на фото різні ефекти.
 • Власники Windows Phone зіткнуться з проблемами, пробуючи підключити селфі-палки, ці пристрої недавно взагалі не мали функції підтримки селфі-фото. Для розпізнавання палиці для Селфі рекомендуємо фірмову програму Lumia Camera.
 • Перед тим як підключити до іншого пристрою, обов’язково видаліть зв’язок з попереднім.
 • Врахуйте, що заряд гаджета розрахований на роботу протягом не більше години, вимикайте його після виконання фото.

Підключити селфі-палицю до iPhone нескладно. Є кілька видів пристроїв, від чого і залежить вибір способу підключення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector