Як підключити PS4 до ПК або ноутбука

В ігровому співтоваристві прийнято вважати, що між користувачами ПК (персонального комп’ютера) і власниками консолей йде «незрима війна». Дійсно, відвідуючи спеціалізовані форуми або спілкуючись з представниками обох «сторін», це відчувається. Причин для розбіжностей досить, але основна — недоступність безлічі новинок ігрової індустрії для власників комп’ютерів.

Як виконати підключення консолі до ПК

Для гри в ексклюзивні ігри для PS4 на ПК буде потрібно підключити консоль до комп’ютера.

Подібні ігри звуться «Ексклюзив» — це такі ігри, які випускаються тільки під одну платформу. Однак не варто впадати у відчай — існує ряд способів, що дозволяють підключити консоль до комп’ютера і пограти від душі.

Навіщо підключати консоль до комп’ютера?

Логічне запитання. Існує кілька можливих причин для підключення консолі до комп’ютера.

Одна з них — це незручність консолі для використання в повсякденних справах (серфінг в інтернеті, редагування текстів і т. Д.). Не варто дивуватися, безліч користувачів повністю відмовилися від комп’ютера на користь консолі. Однак для зручності багато хто воліє все-таки використовувати звичний оку монітор.

Поговоривши про причини, можна приступати безпосередньо до процесу підключення консолі до комп’ютера.

Нам знадобиться:

  • комп’ютер;
  • програма PS4 Remote Play;
  • сама PlayStation 4 (можете позичити у друга).

Перше, що необхідно зробити — це завантажити програму PS4 Remote Play. В цьому немає нічого складного. Перейдіть по посиланню на офіційний сайт програми https://remoteplay.dl.playstation.net/remoteplay/lang/en/index.html. Перед скачкою сайт запропонує вам вибрати операційну систему. Після скачки програму потрібно встановити.

Завантаження програми

Після закінчення установки на робочому столі з’явиться ярлик з назвою «Дистанційне відтворення PS4», клікаєм по ньому і очікуємо запуску додатка. Воно перевірить наявність оновлень і запропонує вибрати налаштування для системи. Для початку необхідно клікнути на кнопку «Підключитися» — це є ніщо інше, як вхід в ваш обліковий запис. Потім з меню, що випадає виберіть якість трансляції та частоту зміни кадрів.

Підтверджуємо настройки і включаємо PS4. На самій консолі потрібно зробити всього одну річ — перейти в Настройки — Налаштування з’єднання і дистанційного відтворення.

Додавання пристрою

Повертаємося на комп’ютер і запускаємо програму, вона починає пошук доступною консолі. Ви можете почекати, поки система визначить все автоматично, або натиснути на кнопку «Реєстрація вручну» в лівому нижньому кутку вікна. У вікні вводимо код, який бачили раніше.

Код для підключення

Якщо комбінація буде введена коректно, програма почне реєстрацію пристрою.

Готово! Тепер у вас є можливість грати на ПК, залишилося лише підключити геймпад Sony Dualshock 4.

Підключення PS4 до ноутбука

Підключення консолі до ноутбука нічим не відрізняється від підключення консолі до ПК. Виконайте дії, описані вище, і отримаєте той же результат.

Підключення PS4 до монітора

Цей варіант відмінно підійде для тих, у кого немає телевізора або просто екран монітора звичніше для очей. Підключення здійснюється за допомогою роз’єму HDMI (ХДМІ). Якщо ж у вашого монітора порт DVI — не варто лякатися, у продажу існують спеціальні перехідники, які не сильно вдарять по кишені.

перехідник

Підключаємо консоль до монітора за допомогою кабелю і включаємо її. Якщо кабель і порт справні, то через кілька секунд на моніторі з’явиться зображення. Ось і все, ніяких додаткових налаштувань не потрібно.

Однак при подібному підключенні грати доведеться без звуку (якщо, звичайно, ваш монітор оснащений вбудованими колонками). Для підключення динаміків або навушників виконайте наступні кроки:

  1. Перейдіть в меню Налаштування — Пристрої — Аудіопристрої.
  2. Підключіть навушники або колонки до геймпад, до цього недоступні налаштування тепер можна змінювати. підключення навушників
  3. Натисніть на пункт меню «Висновок на навушники» і виберіть «Всі звуки».

Готово — тепер у вас є можливість грати на моніторі зі звуком.

Перш ніж закінчити, хотілося б розповісти про такі речі, як системні вимоги до комп’ютера і вимоги до інтернет-з’єднання. Ці характеристики дозволять зрозуміти, чи можна підключити до всієї системи консоль.

  • Комп’ютер: Windows1 / Windows 10 (OS X Yosemite / OS X EI Capitan — для Mac); Intel Core i5-560M 2,67 ГГц; 2 ГБ оперативної пам’яті.
  • Підключення до мережі: швидкість з’єднання не менше 12 Мб в секунду і постійний доступ до інтернету.

На цьому все. Сподіваємося, стаття була інформативною і допомогла вам зрозуміти, як підключити ПС4 до ПК або ноутбука.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector