Як підключити PS3 до телевізора

SonyPlay Station 3 — саме те електронне устаткування, яке і скаже вам, що життя триває; можна і по Архімеда — «все тече, все змінюється». Справа в тому, що попередня версія PS2 цілком орієнтувалася при підключенні до телевізора на роз’єм AV, безнадійно нині застарілий, ніякої високої чіткості. У комплект поставки консолі і входив це роз’єм.

Як підключити PS3 до телевізора

Версія ПС4 вже вимагає, навпаки, дуже сучасних ТВ — звідси і орієнтація на останні варіанти цифрового HDMI. Тепер в комплекті вироби для підключення — HDMI-кабель.

C PlayStation 3 при вирішенні питання, як підключити PS3 до телевізора, ми опиняємося як би посередині — в комплекті вироби і AV-кабель (дивимося поки назад), і перехідник «Тюльпан» для під’єднання до телевізорів без HDMI-роз’єму (вже вперед).

Підключаємося через HDMI з боку PS3

Спочатку намагаємося задіяти на консолі більш передової роз’єм і кабель — HDMI. Якщо у вас і телевізор має такий роз’єм, то набуваємо кабель (його в комплекті приставки немає) і з’єднуємо вироби — простіше простого. Не забудемо, HDMI — багатоканальний, тому, якщо картинки немає, потрібно узгодити тільки канали; якість же буде краще нікуди — більше 3 тисяч пікселів по ширині і більше 2000 по висоті, при швидкості 48 Гб / с (остання версія роз’єму 2.1) такого не дасть жоден комп’ютер.

Можливо, після виконання з’єднання, якщо картинки відразу немає, то доведеться консоль перезавантажити, утримуючи кнопку живлення до другого звукового сигналу.

Якщо ви хочете для підключення задіяти SCART-роз’єм, то в будь-якому випадку знадобиться перехідник, хоча при тій кількості можливостей, що вже є, цей варіант найгірший з точки зору якості.

Підключається до моніторів

Останні моделі моніторів вже мають HDMI-роз’єм, тому, вибираючи його, необхідно тільки купити кабель. Про всяк випадок зорієнтуйтеся, який модифікації роз’єм HDMI на вашому моніторі, їх три: стандартний, повнорозмірний (тип A), міні (C) і мікро (D). Відповідний кабель і потрібно буде купувати — з A на A, з A на C або з A на D.

HDMI-HDMI кабель

HDMI-HDMI кабель

Але можна сказати з великою ймовірністю, що на моніторі буде DVI-роз’єм. Тоді знову знадобиться перехідник з HDMI на DVI. Але він не вирішить всіх проблем — справа в тому, що DVI не передається звук. Тому окремо доведеться подбати про колонках (якщо монітор, звичайно, без них або вже без роз’єму Jack 3,5 мм).

Підключаємо колонки знову через тюльпани (і знову біганина з покупкою) — на консолі використовуємо роз’єм Multi Out RCA, на колонках — червоний і білий роз’єми Audio in put.

Таке забезпечення звуку зажадає потім увійти в налаштування консолі, вибрати налаштування звуку і серед трьох варіантів вибрати пункт «Audio Input Connector / SCART / AVMULTI».

При забезпеченні звуку через оптокабель — один його кінець в консоль, другий — в колонку. І знову йдемо в налаштування звуку, але вибираємо другий рядок — Optical Digital.

Невелике зауваження щодо звуку

Багатоканальність HDMI-роз’єму з деякими грає злий жарт — після з’єднання звуку просто немає. Це пов’язано з тим, що нинішня цифрова телетехніка по-різному інтерпретує різні звукові формати, яких накопичилося менше двох десятків. Тому якщо при підключенні через HDMI у вас звуку немає, то перезавантажте консоль, утримуючи кнопку живлення до другого звукового сигналу.

Повинен з’явитися запит — чи виводити через HDMI і відео, і звук. Звичайно ж, погоджуємося.

Трапляється, що неполадки після підключення пов’язані зі старими налаштуваннями консолі. Не забудьте їх скинути клавішею Off.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector