Як підключити клавіатуру і мишу до PS4

Багато років не припинялися суперечки між любителями консолей і ПК про те, де все-таки зручніше грати в ігри. Основним аргументом було незручність управління прицілом в шутерах. Клавіатура і миша більш точні і зручні в наведенні, тому навіть виробники ігор створюють різні сервери для гравців з ПК і консольних. І ось в 2016 році компанія Sony запропонувала спеціальну клавіатуру і мишу на PS4 і PS3. А також можливе підключення до комп’ютера під ОС Windows.

Hori Tactical Assault Commander — це фірмові клавіатура і миша для PS4 від японської компанії Hori. Миша зовні не сильно відрізняється від звичайної комп’ютерної, зліва збоку є 4 допоміжні кнопки. Вона може працювати в режимах «Снайпер» і «Пересування», в залежності це цього налаштовується чутливість. Оптичний сенсор має чутливість до 3200 dpi. При бажанні можна замінити цю мишку будь-який інший і підключити її до ПС4 через USB.

Окремо варто сказати про клавіатуру. Вона має незвичайний урізаний вид і мало схожа на стандартну комп’ютерну клаву, хіба що наявністю клавіш. Дизайн створено так, щоб можна було зручно покласти її під ліву руку, під великим пальцем збоку розташована кнопка «хрест» і стік. Клавіатура дозволяє налаштувати 3 різних профілю під різний стиль гри.

Комплект Hori Tactical Assault Commander

Основний плюс набору в тому, що, за твердженням розробників, він буде працювати абсолютно у всіх іграх. Мінусом, мабуть, є тільки його ціна, близько 12000 рублів в російських магазинах. Безсумнівно, гравці з таким девайсом в управлінні отримають перевагу над тими, хто використовує стандартні контролери.

Підключається весь цей комплект просто до портів USB на консолі PS4. Більше ніяких дій робити не потрібно: під’єднали і граєте. Клава і миша мають 3-метровим кабелем, цього більш ніж достатньо для комфортної гри.

Корисна інформація по використанню миші:

 • Права та ліва кнопка миші — це L2 і R2 на контролері.
 • Коліщатко — це прокрутка, або R
 • Кнопки під коліщатком зменшують або збільшують чутливість.
 • Ближні до зап’ястя дві кнопки збоку — це L1 і R
 • Сама ближня кнопка до краю — це «квадрат», а наступна — Options, тобто перемикання режимів.

Миша Hori Tactical Assault Commander

Деяка інформація по клавіатурі:

 • В основній частині клавіатури розташовуються кнопки управління.
 • Справа збоку стик і «хрест».
 • На правій боковині кнопки перемикання режимів.

Клавіатура Hori Tactical Assault Commander
Ви можете замінити миша на звичайну, але сумісність з будь-мишкою не гарантовано. Таке оптимальне рішення, як грати в консольні ігри за допомогою клавіш і мишки.

інші способи

Якщо ви не готові заплатити круглу суму за фірмовий девайс, має сенс розібратися, як підключити мишу і звичайну комп’ютерну клавіатуру, якщо це взагалі можливо. Очікувати від Соні спеціальних прошивок, що підтримують будь-які пристрої введення, навряд чи варто, це суперечить їх політиці. Вони запропонували вам комфортне рішення і вигідний для себе продукт.

Можна підключити мишку та клавіатуру безпосередньо через USB, але:

 • клава не працюватиме в багатьох іграх, хоч і відразу розпізнає консоллю;
 • мишка, швидше за все, взагалі не буде коректно працювати.

Єдиним способом в цьому випадку є використання адаптера XIM4. Він дозволяє підключати мишки і клави до приставок PS4 і Xbox One, консолей попереднього покоління і використовувати джойстики від PS на XBox і навпаки.

адаптер XIM4

Таке корисний пристрій коштує близько 12-14 тисяч рублів, що ще дорожче, ніж розглянутий вище комплект пристроїв. Плюсом, звичайно, буде універсальність. Якщо у вас вдома кілька приставок, то за допомогою XIM4 ви зможете підключатися до будь-якої з них. Чи має сенс така покупка, вирішувати вам. Нижче приведена інструкція, як підключити клавіатуру і мишу до PS4, використовуючи XIM4:

 1. Увімкніть телевізор і PS4.
 2. Підключіть до одного порту USB XIM4 миша, а до іншого клавіатуру або джойстик.
 3. Підключіть XIM4 до консолі через USB-кабель.
 4. Дочекайтеся закінчення ініціалізації.
 5. Далі, потрібно налаштувати пристрій, найпростіший спосіб — це за допомогою смартфона Bluetooth.
 6. Увімкніть Bluetooth на смартфоні і на XIM4 (кнопка на задній частині корпусу).
 7. На телефон скачайте додаток XIM4 Manager.
 8. З’єднаєтеся з XIM4 і запустіть додаток.
 9. Погодьтеся на доступ і скачування налаштувань ігор. закачування
 10. Підтвердіть гри, в які будете грати за допомогою клави і миші, і консоль. XIM4 Manager
 11. Після закінчення завантаження даних на XIM4, можна починати грати.

Як бачите, спосіб теж не найпростіший, необхідна додаткова настройка, а фінансової економії ніякої ви не отримаєте. Без будь-яких адаптерів працездатність звичайних клавіатур і мишок не гарантована. Можете спробувати, якісь ігри будуть підтримувати, якісь ні.

Якщо ж ви хочете стабільно і комфортно грати в шутери на консолі, а не мучитися з геймпадом, то придбайте комплект Hori Tactical Assault Commander. Він не вимагає взагалі ніяких налаштувань і установок, просто підключаєш і граєш. Єдине, що вам потрібно, як, втім, і на геймпаді, це налаштувати режими і профілі управління, як вам зручно.

Діліться в коментарях своїм досвідом, як підключити мишку та клавіатуру в консольних іграх, залишайте поради та підказки, як оптимізувати процес управління.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector