Як підключити клавіатуру і мишу до PS4

Багато років не припинялися суперечки між любителями консолей і ПК про те, де все-таки зручніше грати в ігри. Основним аргументом було незручність управління прицілом в шутерах. Клавіатура і миша більш точні і зручні в наведенні, тому навіть виробники ігор створюють різні сервери для гравців з ПК і консольних. І ось в 2016 році компанія Sony запропонувала спеціальну клавіатуру і мишу на PS4 і PS3. А також можливе підключення до комп’ютера під ОС Windows.

Як під' /></p>
<p>Для поліпшення якості гри кіберспортсмени вважаю за краще використовувати миша при грі на PS4.</p>
<p>Про підтримку клавіатури і миші виробники консолей говорили давно. Але Соні в своєму стилі не просто додала таку можливість, а створила власний набір девайсів, оптимізованих, на їхню думку, під ігровий процес. Точніше сказати, проведений цей набір не самою Sony, але представлений як офіційно розроблений для їх консолі. Раніше теж можна було підключити клавіатуру і мишу до PS4, але їх використання підтримували лише деякі гри. Тепер же анонсована не тільки підтримка, але і детальна настройка різних параметрів управління.
</p>
<h2><span id=Використання набору Hori Tac Pro

Hori Tactical Assault Commander — це фірмові клавіатура і миша для PS4 від японської компанії Hori. Миша зовні не сильно відрізняється від звичайної комп’ютерної, зліва збоку є 4 допоміжні кнопки. Вона може працювати в режимах «Снайпер» і «Пересування», в залежності це цього налаштовується чутливість. Оптичний сенсор має чутливість до 3200 dpi. При бажанні можна замінити цю мишку будь-який інший і підключити її до ПС4 через USB.

Окремо варто сказати про клавіатуру. Вона має незвичайний урізаний вид і мало схожа на стандартну комп’ютерну клаву, хіба що наявністю клавіш. Дизайн створено так, щоб можна було зручно покласти її під ліву руку, під великим пальцем збоку розташована кнопка «хрест» і стік. Клавіатура дозволяє налаштувати 3 різних профілю під різний стиль гри.

Також читайте:  Чому не включається ноутбук

Комплект Hori Tactical Assault Commander

Основний плюс набору в тому, що, за твердженням розробників, він буде працювати абсолютно у всіх іграх. Мінусом, мабуть, є тільки його ціна, близько 12000 рублів в російських магазинах. Безсумнівно, гравці з таким девайсом в управлінні отримають перевагу над тими, хто використовує стандартні контролери.

Підключається весь цей комплект просто до портів USB на консолі PS4. Більше ніяких дій робити не потрібно: під’єднали і граєте. Клава і миша мають 3-метровим кабелем, цього більш ніж достатньо для комфортної гри.

Корисна інформація по використанню миші:

 • Права та ліва кнопка миші — це L2 і R2 на контролері.
 • Коліщатко — це прокрутка, або R
 • Кнопки під коліщатком зменшують або збільшують чутливість.
 • Ближні до зап’ястя дві кнопки збоку — це L1 і R
 • Сама ближня кнопка до краю — це «квадрат», а наступна — Options, тобто перемикання режимів.

Миша Hori Tactical Assault Commander

Деяка інформація по клавіатурі:

 • В основній частині клавіатури розташовуються кнопки управління.
 • Справа збоку стик і «хрест».
 • На правій боковині кнопки перемикання режимів.

Клавіатура Hori Tactical Assault Commander
Ви можете замінити миша на звичайну, але сумісність з будь-мишкою не гарантовано. Таке оптимальне рішення, як грати в консольні ігри за допомогою клавіш і мишки.

інші способи

Якщо ви не готові заплатити круглу суму за фірмовий девайс, має сенс розібратися, як підключити мишу і звичайну комп’ютерну клавіатуру, якщо це взагалі можливо. Очікувати від Соні спеціальних прошивок, що підтримують будь-які пристрої введення, навряд чи варто, це суперечить їх політиці. Вони запропонували вам комфортне рішення і вигідний для себе продукт.

Можна підключити мишку та клавіатуру безпосередньо через USB, але:

 • клава не працюватиме в багатьох іграх, хоч і відразу розпізнає консоллю;
 • мишка, швидше за все, взагалі не буде коректно працювати.

Єдиним способом в цьому випадку є використання адаптера XIM4. Він дозволяє підключати мишки і клави до приставок PS4 і Xbox One, консолей попереднього покоління і використовувати джойстики від PS на XBox і навпаки.

Також читайте:  Як включити або відключити мережеву карту

адаптер XIM4

Таке корисний пристрій коштує близько 12-14 тисяч рублів, що ще дорожче, ніж розглянутий вище комплект пристроїв. Плюсом, звичайно, буде універсальність. Якщо у вас вдома кілька приставок, то за допомогою XIM4 ви зможете підключатися до будь-якої з них. Чи має сенс така покупка, вирішувати вам. Нижче приведена інструкція, як підключити клавіатуру і мишу до PS4, використовуючи XIM4:

 1. Увімкніть телевізор і PS4.
 2. Підключіть до одного порту USB XIM4 миша, а до іншого клавіатуру або джойстик.
 3. Підключіть XIM4 до консолі через USB-кабель.
 4. Дочекайтеся закінчення ініціалізації.
 5. Далі, потрібно налаштувати пристрій, найпростіший спосіб — це за допомогою смартфона Bluetooth.
 6. Увімкніть Bluetooth на смартфоні і на XIM4 (кнопка на задній частині корпусу).
 7. На телефон скачайте додаток XIM4 Manager.
 8. З’єднаєтеся з XIM4 і запустіть додаток.
 9. Погодьтеся на доступ і скачування налаштувань ігор. закачування
 10. Підтвердіть гри, в які будете грати за допомогою клави і миші, і консоль. XIM4 Manager
 11. Після закінчення завантаження даних на XIM4, можна починати грати.

Як бачите, спосіб теж не найпростіший, необхідна додаткова настройка, а фінансової економії ніякої ви не отримаєте. Без будь-яких адаптерів працездатність звичайних клавіатур і мишок не гарантована. Можете спробувати, якісь ігри будуть підтримувати, якісь ні.

Якщо ж ви хочете стабільно і комфортно грати в шутери на консолі, а не мучитися з геймпадом, то придбайте комплект Hori Tactical Assault Commander. Він не вимагає взагалі ніяких налаштувань і установок, просто підключаєш і граєш. Єдине, що вам потрібно, як, втім, і на геймпаді, це налаштувати режими і профілі управління, як вам зручно.

Діліться в коментарях своїм досвідом, як підключити мишку та клавіатуру в консольних іграх, залишайте поради та підказки, як оптимізувати процес управління.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector