Як підключити флешку до айфона

Мобільні пристрої Apple популярні в усьому світі і мають безліч шанувальників. Все це багато в чому завдяки незаперечних переваг Apple над конкурентами і вигідним рішенням проблем в сфері розробки. Однак, не обходиться і без істотних недоліків, якими багато хто незадоволений. Одним з таких є відсутність можливості підключення карт пам’яті. Кожен iPhone або iPad можна придбати з обмеженою кількістю пам’яті (на 16, 64 і 128 гігабайт), яке не можна розширити. Зрозуміло, ціна варіюється дуже сильно, тому далеко не всі мають можливість придбати пристрій з об’ємом пам’яті більше 64 гігабайт. Як ви самі розумієте, за сучасними мірками це досить-таки трохи. Чи існує рішення цієї проблеми? На щастя, так. У цій статті розберемося, як підключити флешку до айфона. Давайте приступимо. Поїхали!

Флешка і Айфон

Дізнайтеся докладно, як підключити флешку до айфона правильно і без особливих зусиль

Підключення флешки це, ймовірно, не зовсім те, чого хотіли б всі користувачі iPhone, але погодьтеся, це цілком компромісне рішення для деяких ситуацій. Навряд чи вам постійно потрібен великий обсяг пам’яті на смартфоні або планшеті. Як правило, для вирішення повсякденних завдань потрібно не так багато пам’яті. Інша справа поїздки і відрядження. Якраз тут і приходить на допомогу USB-накопичувач, на який можна записати купу фільмів, серіалів або музикі.Здесь є кілька варіантів.

Перший варіант

Перший — придбати перехідник з роз’єму Lightning на USB. Купити можна як оригінальний провідник, який влетить вам у копієчку (власне, як і будь-який оригінальний аксесуар Apple), так і неоригінальний, що стоїть зовсім недорого. В цьому випадку можна використовувати саму звичайну флешку. Однак, майте на увазі, що працювати з папками буде не зовсім зручно, а весь контент необхідно записувати строго в певних форматах, підтримуваних «яблучними» пристроями. З музикою все просто. З популярних форматів відео Айфон не підтримує, мабуть, тільки flac, а ось з відео все трохи складніше. Усі відеозаписи повинні бути в форматах MPEG-4 або H.264. Створювати будь-які папки ви також не зможете. Нові папки повинні мати схожу структуру і назви з тими, які ви можете побачити, підключивши Айфон до комп’ютера.

Другий варіант набагато зручніший. Зараз можна купити спеціальний накопичувач, який підключається прямо через Lightning без всяких перехідників. Називається це чудовий пристрій, розроблене відомою компанією Transcend, JetDrive Go 300.

JetDrive Go 300

Флеш-накопичувач Transcend JetDrive Go 300 дозволить розширити ємність вбудованої пам’яті Айфона

Дуже зручно, що з одного боку накопичувача Lightning, а з іншого — звичайний USB, що дуже зручно. На ділі все дуже просто. Вставляєте JetDrive в комп’ютер, записуєте потрібні файли в відповідних форматах і все. Ніякої мороки з папками. А все завдяки спеціальному додатку Transcend.

Айфон з флешкою

Використовуйте всі можливості з накопичувачем і додатком Transcend

Саме додаток і є головним плюсом, нівелюючи всі можливі незручності. Додатків дуже зручне і просто у використанні. З ним не складе труднощів розібратися навіть дитині. Всі файли зрозуміло і зручно організовані. Величезним плюсом є функція бекапов, що дозволяє створити резервну копію фотографій і відеозаписів, включаючи контент з iCloud. Швидкість передачі інформації вас також приємно здивує. Фільм об’ємом в 4 гігабайти завантажиться не більше ніж за 30 секунд. Таке рішення є найбільш комфортним і оптимальним, так що рекомендується без роздумів купувати JetDrive Go 300 і не мучитися з перехідниками, папками та іншими дурницями.

Тепер ви знаєте, що вставити флешку в будь-який Айфон, будь то 6, 6S, 5 або 5S можна. Більш того, це може бути зручно. Пишіть в коментарях про свої враження, якщо ви вже пробували підключати накопичувачі до iPhone або iPad, діліться своїм досвідом з іншими користувачами, і задавайте будь-які питання, що цікавлять по розглянутій темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector