Як підключити джойстик до PS4

Крім самої консолі, в комплекті з PlayStation 4 при покупці, крім іншого, вам передається джойстик в кількості однієї штуки. На офіційному сайті manuals.playstation.net він називається «контролер рухів», рідне його назва DualShock 4. А в житті і в інтернеті він може називатися і джойстиком, і геймпадом, джой-ручкою, і просто Джоем.

Як підключити джойстик до PS4
У цій статті ми розглянемо, як підключити джойстик, якщо хочеться грати удвох, поговоримо про можливу кількість джойстиків, яке можна приєднати до ПС4 і як це робиться, а також про проблеми при підключенні геймпада.

підключення парою

Для того щоб консоль правильно працювала в парі з джойстиком, між ними повинна бути встановлена ​​певна зв’язок. Для того ж, щоб така зв’язок встановився, потрібно підключити геймпад провідним з’єднанням (А — це USB-роз’єм на ігровий станції, B — USB-роз’єм на контролері, C — рідний кабель-шнур від джоя).

Підключення консолі PS4 і джойстика

Підключення консолі PS4 і джойстика

Дуже важливим моментом є те, що при втраті рідного кабелю фірми Соні і заміні його покупним (іншої фірми) така операція по створенню (реєстрації) пари в системі PS4 буде, швидше за все, неможлива (з цього приводу є багато випадків, описаних в мережі) .

Другий важливий момент полягає в тому, що установка пари можлива тільки (!) По дроту, тобто за допомогою USB-з’єднання (для первинного знайомства станції з контролером).

Реєстрація

Для реєстрації декількох пар в системі ПС4 кожен з бажаючих (кількістю не більше чотирьох) по черзі проводить підключення свого джойстика до включеної консолі.

Якщо один з геймпадов вже зареєстрований системою PS4, то ніяких проблем у консолі це не викличе. Якщо ж такої реєстрації досі не було, то система запропонує створити гостьовий аккаунт (в цьому випадку здобуті в грі призи і трофеї буде нікому привласнити).

Сама реєстрація проводиться натисненням кнопки PS (кожним учасником зі свого девайса).

У процесі самої реєстрації після натискання PS світлова панель спалахує кольором, який призначається наступного чергового учаснику. Порядок видаються квітів такий: синій, червоний, зелений і рожевий.

сторонні контролери

Існує також можливість приєднання до ігрової приставки PlayStation 4, взагалі, будь-якого контролера. Це не складно.

Перед тим як підключити будь-який геймпад до PS4, вам потрібно просто-напросто вибрати одне зі спеціальних пристроїв, що призначаються як раз для вирішення цього завдання.

Деякі з них представлені нижче.

Cronusmax

За інформацією з мережі здатний Законекть будь контролер з будь-приставкою. У всякому разі перевірена здатність його до приєднанню один з одним дітищ Майкрософт і Соні в будь-якому напрямку. З ПС4 працює без провідного з’єднання. В інших же випадках потрібно кабель. Ціна на торгових майданчиках стартує від сорока доларів.

Контролер для PS4 Cronusmax

Контролер для PS4 Cronusmax

Titan One

Практично аналогічний попередньому. У тому числі і бездротової роботою з PS4. Відрізняється частими оновленнями і ціною від 55 доларів США.

Контролер для PS4 Titan One

Контролер для PS4 Titan One

Ознайомившись з нашою статтею, ви вже знаєте, на що саме звернути увагу, якщо не вдалося підключитися джойстик до PS4, і як можна підключити до цієї консолі будь-який інший геймпад.

Читайте наші наступні статті, залишайте свої коментарі, задавайте питання, що цікавлять вас питання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector