Як підключити або відключити безлімітний Оперу міні на Теле2

Кілька років тому Opera випустила особливу версію свого браузера — Opera Mini, яка економила трафік. У той час, коли оплата йшла за кожен мегабайт, цей браузер був особливо корисний. Однак зараз деякі оператори вирішили воскресити цю ідею, але вже в сучасних реаліях. Так з’явилася безлімітна Opera Mini на Теле2, яка дає можливість користуватися інтернетом безлімітно. У цій статті розберемося, як здійснюється підключення або відключення цієї послуги, а також детально розглянемо весь процес установки.

Браузер Опера міні

Суть цієї послуги полягає в тому, що ви отримуєте безлімітний інтернет за 4 рубля в день. Підключення безлімітного Опери Міні на Теле2 буде коштувати 10 рублів, а ось за відключення плата стягуватися не буде. Зверніть увагу, що плата не стягуватиметься виключно за трафік, який буде йти через Opera Mini. У всіх інших програмах на вашому телефоні оплата буде проводитися згідно з тарифним планом. Також послуга не діє, якщо ви перебуваєте в роумінгу — в цьому випадку тарифікація здійснюється відповідно до встановлених тарифів на роумінг.

Для початку необхідно провести настроювання GPRS на телефоні. Далі, вам потрібно встановити Opera Mini. Ця програма ви можете завантажити як з магазину додатків свого смартфона, так і через комп’ютер. Ця версія браузера доступна для скачування в Google Play Market і AppStore. Варто зауважити, що на платформі Android Opera Mini працює не дуже добре, а користуватися нею незручно. Можливо, в майбутньому ця проблема буде усунена. Під Windows Phone утиліта і зовсім відсутня. З цього можна зробити висновок, що дана версія браузера, як і послуга в цілому, більше орієнтована на користувачів менш сучасних телефонів, що працюють з Java-додатками. Існує спеціальна версія браузера, випущена для Теле2, вона називається «Opera Mini спеціально для Tele2». Відрізняється вона тим, що має додаткові вбудовані функції, такі як:

  • Портал з іграми;
  • Портал з музикою;
  • Поповнення рахунку мобільного телефону і банківської карти;
  • Пошук будь-якого контенту.

Вам не знадобиться що-небудь налаштовувати. Після установки браузера на телефон підключайте послугу і користуйтеся інтернетом в своє задоволення.

Таким чином, за зовсім невелику плату в 4 рубля за кожен день, ви отримаєте безлімітний доступ до інтернету без обмежень по швидкості. Єдиним недоліком можна назвати відсутність можливості скачування файлів.

Особистий кабінет Теле 2

Щоб підключити Opera Mini на Теле2, введіть на телефоні * 155 * 11 # і натисніть «Виклик». Після цього з вашого мобільного рахунку буде знята сума в розмірі 10 рублів, а послуга буде підключена. Також ви можете зробити це, скориставшись особистим кабінетом Tele2.

Щоб відключити безлімітний Оперу Міні, наберіть * 155 * 10 # і натисніть «Виклик», або перейдіть в особистий кабінет. Після відключення, плата за послуги інтернету буде встановлена ​​відповідно до умов вашого тарифного плану.

Тепер ви знаєте, як підключити або відключити безлімітний Оперу Міні на Tele2 в своєму телефоні. Перш ніж почати користуватися цією послугою, обов’язково вивчіть всі умови тарифікації, щоб уникнути неприємних моментів в процесі користування. Пишіть в коментарях, чи була корисна для вас ця стаття і ставте свої запитання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector