Як перевірити швидкість друку на клавіатурі

Набір друку на клавіатурі у багатьох асоціюється з грою на фортепіано. В цьому є прямий сенс — чим коротше проміжки між ударами пальців, тим більше символів буде вами набрано. Якби завдання по визначенню швидкості набраної кількості тексту нами вирішувалася років двадцять тому, то скористалися б ми для цього секундоміром і перераховували б символи на пальцях.

Перевірка швидкості набору тексту на клавіатурі

пропозиції онлайн

У цьому ж часу на допомогу в цій справі готові прийти підручні інтернет-сервіси — варто тільки набрати пошук в інтернеті.

Набираючи на клавіатурі текст, виведений на екран, ви не тільки зможете проходити онлайн-тест на швидкість, а й перевірити таким чином рівень своїх артикулярних навичок (спільна робота рук і пальців).

Особливої ​​різноманітності в цих пропозиціях немає, різниця тільки в тому, що одні з них є вузьконаправленим калькулятором, інші ж є однією з вбудованих функцій великого порталу.

Набіраем.Ру

Сервіс Набіраем.Ру від ТОВ «ЕргоСоло» дає можливість пройти тест на російській і кількома іноземними мовами, позмагатися у швидкості набору з іншими учасниками в «гонках на клавіатурі» і отримати місце в рейтингу, пройти платне навчання.

Тест швидкості на сайті Набіраем.Ру

Тест швидкості на сайті Набіраем.Ру

Sense-Lang

Цей ресурс не обмежує ваше число спроб пройти тест на швидкість друку.

Тут присутні такі типи сервісів для навчання сліпому методу (безкоштовно):

  • через проходження уроків;
  • через набір тексту;
  • за допомогою набору біжить новинний рядка.

Тест на швидкість друку на сайті Sense-Lang

Тест на швидкість друку на сайті Sense-Lang

Все10

Цей сервіс допомагає в навчанні сліпий друку з використанням усіх десяти пальців (звідси назва) за допомогою клавіатурного тренажера.

Скориставшись всього шістьма представленими порадами ви, на думку авторів, зможете досягти певних успіхів і отримати сертифікат на підтвердження своїх професійних якостей.

Клавіатурний тренажер на сайті Все10

Клавіатурний тренажер на сайті Все10

Можна порівняти свої здібності на загальному тлі учасників на сторінці рейтингу.

Allcalc.ru

Сайт «на всі випадки життя», в тому числі і допомагає в освіті, серед іншого також пропонує простенький тренажер для перевірки швидкісного темпу ваших пальців. На думку авторів цього ресурсу — ваше досконалість в цій справі безпосередньо залежить від частоти підходів.

Тест на швидкість друкування на сайті Allcalc.ru

Тест на швидкість друкування на сайті Allcalc.ru

Набираєте запропоноване пропозицію. Після набору натискаєте «Стоп» і отримуєте свою швидкість набору слів за хвилину. Ніяких вишукувань і настирливості.

Bombina2.ru

Ще одне з безлічі інтернет-пропозицій. Цікаво своєю спрямованістю — діти і школярі, набираючи тексти, отримують додаткові відомості в різних областях знань.

А навчальний момент характерний підказками — на екрані показано, яким пальцем потрібно набирати відповідну кнопку клавіатури.

Рекомендується покупка ліцензій школами (в тому числі колишнього СРСР).

Тест на швидкість друку на сайті Bombina2.ru

Тест на швидкість друку на сайті Bombina2.ru

Список пропозицій онлайн-тестів можна довго продовжувати.

У будь-якому випадку ви знайдете відповідний саме для вас. Навчайтеся самі, використовуйте для навчання дітей, рекомендуйте друзям.

І не забувайте — вас чекають наші нові статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector