Як перевірити PS4 при покупці з рук

Це давня і, швидше за все, нерозв’язна проблема — чи варто купувати б | у електроніку. Що має на той, хто ставить перед собою таке завдання? Мета тільки одна -купленние б | у набагато дешевше. Але за цією «знижкою на небезпеку» ховається, дійсно, ймовірність попастися просто на шахрая, впихати вам не те що товар другої свіжості, це б ще півбіди, а просто ні на що не придатний товар. Ось що найважливіше.

Як перевірити PS4 при покупці з рук

І тим не менше — купувати чи PS4 з рук? Так, звичайно, тим більше, коли ринок все розширюється і можна «пограти» ціною. Але попередньо треба ретельно все перевірити, почавши зі знайомства з конфігурацією і дослідивши її ринок.

Перші кроки — вартість

Отже, що потрібно зробити обов’язково, перш ніж вирішуватися на покупку б / у PS4 і брати консоль з рук.

Перше — докладно дізнаємося пропоновану конфігурацію і її вартість.

Друге — дізнаємося, скільки така конфігурація коштує нова.

Нова PS4

Якщо різниця в ціні не більше 3 тисяч, відразу можна вирішити — справа не варта свічок, краще придбати нову і не ризикувати

З іншого боку, краще з ще більшою швидкістю відмовлятися і від свідомо низьку ціну. Якщо, наприклад, новий варіант з 1 ТБ пам’яті коштує 25 тисяч, а вам пропонують за 10, то не варто з цим зв’язуватися, швидше за все, ця PS4 паянная-перепаять, на неї не раз розлили вже кави, а всередині повний бардак. Така консоль б / у має коштувати не менш 17 тисяч — тільки в цьому випадку можна говорити про ймовірність покупки за ціною.

На другому етапі — порядок оплати

Правильно вибирайте місце для покупки і розрахунку. Якщо це лавочка в парку, то теж не варто зв’язуватися. Не вибирайте і «апартаменти» продавця десь на околиці. Найкраще підходить тихе кафе де-небудь в центрі міста. Заздалегідь обговоріть спосіб оплати — карта Ощадбанку, WebMoney, Яндекс-гроші.

Проведіть оплату на вказаний рахунок після перевірки консолі. У будь-якому пристойному кафе Wi-Fi завжди під руками, хоча і не заважає в цьому заздалегідь переконатися. Не забудьте спеціально на свій рахунок перевести необхідну суму, яка і повинна буде піти продавцеві, і не більше.

Третій етап — перевірка покупки

Спочатку, як зазвичай, перевіряємо всю упаковку і документацію на консоль. Все повинно бути на місці. При цьому не забудьте перевірити ідентифікаційні номери-як в документації, так і на виробі. Вони повинні збігатися.

Комплектація PS4

Обов’язково перевірте приставку перед покупкою

Не довіряйте продавцеві, якщо він посилається на те, що коробка, а тим більше документація, були викинуті. По-перше, це, швидше за все, не так. По-друге, значить, нерозумна людина, якщо викинув. Тим більше не варто з таким мати справу. Ну і, по-третє, конкуренція в цій галузі настільки велика (в бажанні продати б / уPS4, маємо на увазі), що покупка без коробки і без документації не причина, щоб ризикувати.

Далі перед безпосереднім знайомством з «залізом» зайдіть на сайт PlayStation — playstation.com- і створіть свій персональний серійний номер (PSN). Це дозволить вам перевірити легальність пропонованої моделі.

При безпосередньому знайомстві вже вирішуємо прямі питання, як перевірити PS4 при покупці з рук:

 1. Перевіряємо зовнішній вигляд консолі. На поверхні ні в якому разі не повинно бути і найменших видимих ​​механічних пошкоджень — будьте уважні і прискіпливі. Не повинно бути і слідів впливу розчинниками — світлі смуги. Якщо такі сліди є, щонайменше це говорить про неакуратність власника. Якщо він так був неаккуратен зовні, то що можна очікувати від «нутрощів».
 2. Обов’язково проконтролюйте стан пломб — вони повинні бути в ідеальному стані. Якщо виріб розкривалося, то продавець повинен сам в цьому зізнатися, тим більше якщо сліди розтину явно видно.

  приставка PS4

  Особливо ретельно перевіряємо стан роз’ємів — вони не повинні хитатися

 3. Включаємо і контролюємо швидкість завантаження, природно, попередньо розуміючи, якою вона реально повинна бути. Іншими словами, і тут потрібна невелика підготовка.
 4. Консоль нормально включилася. Тепер прислухаємося, чи немає сторонніх шумів в роботі, в кінці кінців, не забудемо — в джойстику є пара двигунів.
 5. Починаємо перевірку програмної частини — проходимся по головному меню і перевіряємо всі функції джойстика.
 6. Особливу увагу приділяємо перевірці дисковода, кілька разів не заважає вставити і вийняти диск, перевіряючи якість його поверхні, при диску всередині дисковод не повинен видавати сторонніх шумів.
 7. Переходимо до ігор. Тут два завдання — перевірити якість картинки і стабільність роботи вироби з плином часу, при підвищенні температури. Тому граємо не менше півгодини, в крайньому випадку 20 хвилин. Можна і просто залишити консоль у включеному стані — головне, виявити поведінку при нагріванні.
 8. Ну і наостанок — перевіряти не забанена чи «річ», яку вам пропонують. Для цього найкраще спробувати пограти в мережеву гру, увійшовши попередньо в PSN під своїм акаунтом.

Ось дії, які допоможуть вам уникнути покупки непридатною PlayStation 4. Справа зовсім не в тому, що вона буде коштувати надто дорого. Вона взагалі нічого не буде коштувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector