Як перекладається Viber — переклад Виберіть на російську мову

У Росії багато людей сперечаються щодо того, як потрібно переводити назва Viber. Можливо, ви теж намагаєтеся знайти правильну відповідь на поставлене запитання? Отже, як перекладається Viber?

Для того, щоб зрозуміти основу відповіді, потрібно уважно вивчити родовід програми.

В якій країні створено Viber?

Для початку ви можете дізнатися, де ж була розроблена програма. Швидше за все, ви не вгадаєте. Отже, батьківщиною Вайбер (Виберіть) є Білорусія. Додаток було розроблено білорусом Ігорем Магазініком і Талмон Марко, відомим вченим комп’ютерних технологій з Ізраїлю.

Переклад на російську мову Viber
Переклад на російську мову Viber

Марко працював в Азії, і йому було складно спілкуватися по Скайп, а телефонний зв’язок виявлялася занадто дорогий. В результаті в 2010 році з’явився гідний Viber, який зумів стати конкурентом навіть Skype.

Як перекладається Viber
Як перекладається Viber

Що означає назва програми?

Історія появи назви програми вже не цікава. Для того, щоб вибрати назву потрібен був цілий місяць. Розробники займалися переглядом вільних доменних імен та малюванням таблиць з варіантами. Одного разу до них зайшов талановитий дизайнер, який повідомив про те, що він купував для себе домен з ім’ям http: //вібер-скачать-бесплатно.com.

Як виявилося, дизайнеру домен не потрібен. Розробники програми вже втомилися від пошуку відповідного варіанту, в результаті чого додаток було названо Viber. Слово насправді не має будь-яким значенням.

З цієї причини можна скористатися тільки транскрипцією слова.viber-transcriptsya

Як перекладається Виберіть: задовольняємося транскрипцією

  • Доменні імена пишуться латиницею, англійською мовою. Дана основа відповідає традиціям.
  • Незважаючи на те, що програма була винайдена в Білорусії, назва була написано англійською мовою.
  • Ви можете скористатися фонетикою англійської мови, де буква «i» звучить як [ai]. Транскрипція виглядає як [vaıbə]. З цієї причини англійці можуть вимовляти Вайбер.
  • Як правильно читається Viber — Вайбер або Виберіть ви можете дізнатися в статті.

Який варіант все-таки є правильним?

Viber — це власне ім’я, тому слово можна передавати транслітерацією. У цьому випадку передбачається точна передача знаків однієї писемності символами інший писемності.

Таким чином, Виберіть також є правильним варіантом. Тільки ви можете вирішити, який варіант насправді ближче для вас. Тих, хто програв і хто виграв, на щастя немає. Найголовніше тепер ви знаєте, як перекладається Viber.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector