Як отримувати і відправляти SMS-повідомлення через Chrome

Компанія Google дозволила користувачам Android синхронізувати SMS-повідомлення між смартфоном і комп’ютером за допомогою браузера Chrome. Нещодавно ця можливість стала працювати в Росії.

SMS

Запустіть «Повідомлення» на Android — ви побачите повідомлення про можливість роботи SMS в деськтопной версії Chrome. Відкрийте в браузері сайт messages.android.com і відскануйте з’явився QR-код через додаток «Повідомлення». З цього моменту всі отримані вами SMS-повідомлення будуть з’являтися не тільки на смартфоні, але і на комп’ютері. Більш того, ви можете відповідати на SMS і відправляти повідомлення без використання смартфона — через браузер. Майте на увазі, що вони тарифікуються за стандартними умовами, тобто оператор може стягувати плату за їх відправку.

SMS

Навіщо може знадобитися одержувати SMS на комп’ютер? Так набагато зручніше відкривати посилання або копіювати коди для двофакторної аутентифікації на сайтах, тим більше якщо вони довгі і їх складно запам’ятати.

Отримувати і відправляти SMS можна тільки в тому випадку, якщо смартфон підключений до інтернету (не важливо — в мережі мобільного зв’язку або по Wi-Fi). Коли ваш смартфон вимкнений або на ньому не працює стільниковий зв’язок або інтернет, можливість працювати з SMS на комп’ютері пропадає.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector