Найзручніший спосіб безкоштовно дивитися будь-які фільми і серіали

Компанія BitTorrent випустила μTorrent Web — інструмент, який дозволяє відтворювати файли з торентів безпосередньо в браузері без скачування їх на комп’ютер.

μTorrent Web

Після установки програми магнітні посилання і файли з розширенням .torrent перехоплюватимуться браузером і оброблятися по локальній адресі комп’ютера. Відеофайли відтворюються майже моментально — потрібно лише почекати, коли буде завантажено перші блоки, що дозволяють розпізнати формат, дозвіл і ініціювати відеопотік. Вбудований плеєр запам’ятовує, де ви зупинили перегляд, тому при бажанні можна закрити вкладку і повернутися до відео в будь-який момент.

Міс Сайгон
Кадр з мюзиклу «Міс Сайгон»

μTorrent Web також можна використовувати для скачування будь-яких файлів з торрент-трекерів. Файли передаються через браузер і зберігаються в пам’ять комп’ютера.

Технологія Torrent має на увазі, що дані передаються між користувачами безпосередньо, минаючи централізовані сервера, тому доступність файлів залежить від того, роздає їх хто-небудь в даний момент, а швидкість доступу — від ширини потоку на роздають комп’ютерах.

У μTorrent Web вбудований пошук, але він просто переадресовує вас в Google, додаючи до запиту слово torrent. Це не дуже хороша затія, оскільки через Google складно знайти якісні роздачі, краще використовувати для цих цілей популярні торрент-трекери.

Майте на увазі, що велика частина контенту, який поширюється через торренти, — піратський. Проте, на них зустрічаються легальні роздачі з авторським контентом, а також відеозаписи і музика, що не захищена авторськими правами.

Завантажити μTorrent Web можна з сайту utorrent.com.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector