Стало відомо, скільки коштуватиме платний доступ до YouTube в Росії

Нещодавно YouTube анонсував запуск музичного сервісу YouTube Music, у якого буде безкоштовна і платна версії, а також провів ребрендинг сервісу YouTube Red, який незабаром буде називатися YouTube Premium. В оновленому додатку YouTube для iOS з’явилася інформація про вартість підписок на платні сервіси для російських користувачів.

Ми вважаємо, що YouTube Red (A) в прейскуранті вбудованих покупок відповідає YouTube Premium, а YouTube Red (B) — YouTube Music Premium. У США підписка на перший сервіс буде коштувати 10 доларів, а на другий 12 доларів. У Росії ціни будуть нижче — 229 і 249 рублів. В цю ціну входить 30-відсоткова комісія Apple. На Android вартість підписок поки невідома, але вони повинні бути приблизно на третину дешевше.

YouTube

Охочих підписатися на платну версію YouTube Music за такою ціною, швидше за все, буде небагато, оскільки аналогічні сервіси обходяться росіянам набагато дешевше — від 99 до 169 рублів на місяць. Набагато привабливіше виглядає можливість підписатися на YouTube Premium, в який включений музичний сервіс, фонове відтворення звуку з відеороликів на мобільних пристроях, скачування відео для перегляду без інтернету, доступ до ексклюзивного контенту, а також відсутність реклами як на мобільниках, так і на робочому столі.

YouTube поки не оголошував офіційну вартість підписок YouTube Premium і YouTube Music Premium в Росії, тому ціни в кінцевому підсумку можуть виявитися іншими, однак навряд чи вони будуть сильно відрізнятися від наведених тут.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector