Як отримати безкоштовні квитки на літак при покупці Xiaomi Mi 9

літак

Мережа магазинів Xiaomi Mi Store оголосила про запуск акції «Політ за наш рахунок». Всі покупці, які здійснили передзамовлення флагманської моделі смартфона Mi 9, отримають в подарунок квитки на літак в обидва кінці.

Для отримання квитків на літак необхідно:

  • З 5 по 11 квітня 2019 року залишити без заявку на придбання смартфона Mi 9 в мережі магазинів Xiaomi Mi Store або на сайті mi-shop.com.
  • C 12 по 14 квітня 2019 рік буде на викуп своє замовлення і зберегти чек від покупки.
  • Слідувати інструкціям, опублікованими на сайті mi-shop.com.
  • В якості подарунка можна вибрати три різні пункти призначення і три відповідні дати вильоту для свого майбутнього подорожі.

Наприклад, для вильотів з Москви пропонуються квитки в Мілан, Париж, Лондон, Барселону, Берлін, Венецію, Цюріх, Будапешт, Прагу, Рим і багато інших міст Європи, а також Сочі і Сімферополь. Для вильотів з Єкатеринбурга, Санкт-Петербурга, Ростова-на-Дону, Казані є велика кількість вильотів в Європу. Жителі Владивостока можуть вибрати Сеул, Пекін, Токіо, Саппоро, Гонконг, Тегу, Тайвань, Хабаровськ і Іркутськ.

Xiaomi Mi 9 варто в Росії 34 990 рублів. За статистикою AnTuTu, це найпродуктивніший смартфон серед всіх пристроїв, що працюють на базі Android.

Повні умови акції доступні на сайті mi-shop.com/ru/action/fly-with-mi.

iGuides в Telegram — t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector