Як продовжити час автономної роботи пристроїв на iOS 11

68-extend-iphone-battery-life-580e16673df78c2c73293bc3.jpg

Після оновлення до iOS 11 багато користувачів помітили, що час автономної роботи пристроїв дещо зменшилася. З релізом iOS 11.1 ситуація стала краще, але все ще досить багато користувачів скаржиться, що iOS 10 працювала на їх девайсах довше. Так як відкат більше не можливий, то єдиний вихід із ситуації — це скористатися деякими трюками, які дозволять жити вашого пристрою довше.

Включення фільтра слабкого світла

Екран досі залишається одним з найбільш енерговитратних компонентів iPhone, так що розумним рішенням є зниження його яскравості. Однак у багатьох включена автояркость, яка часто на яскравому сонці ставить максимальну яскравість екрану, що далеко не завжди потрібно, і, що головне — серйозно знижує час автономної роботи. І щоб кожен раз не підлаштовувати яскравість вручну, можна скористатися фільтром слабкого світла — він знизить максимальну яскравість екрану, але при цьому не буде заважати роботі автояркость. Докладну інструкцію про те, як включити і налаштувати цю функцію, можна почитати в IT-Блозі Оляпки.

Снімок.PNG

Відключення «Привіт, Siri»

Сірі, голосовий помічник в iOS 11, за замовчуванням постійно працює навіть на заблокованому екрані, і варто вам сказати фразу «Привіт, Siri», як вона тут же прокинеться і буде готова вам допомагати. Однак якщо ви користуєтеся цією функцією рідко — має сенс її відключити, це продовжить час автономної роботи. Для цього потрібно перейти в Налаштування> Siri і пошук і відключити пункт «Слухати« Привіт, Siri »:

IMG_1276.PNG

Включення зменшення руху і відключення ефектів в iMessage

В iOS безліч красивих анімацій, проте вони, на жаль, навантажують процесор і знову ж зменшують термін його служби акумулятора. Сюди ж відносяться різні красиві ефекти, з якими можна відправити повідомлення iMessage (повітряні кульки, феєрверки і так далі). Для того, щоб це відключити, потрібно зайти в Налаштування> Основні> Універсальний доступ> Зменшення руху> включити його, а також зняти галочку на автоматичного програвання ефектів повідомлень:

IMG_1278.PNG

Відключаємо роботу в тлі найненажерливішим програмами

Буває так, що за зменшення часу автономної роботи відповідальна аж ніяк не система, а програми — серед них вистачає таких, які постійно працюють у фоновому режимі, навіть якщо це їм не особливо потрібно. Для того, щоб виявити «паразитів», потрібно зайти в Налаштування> Акумулятор, переключитися на показ статистики за 7 днів, після чого натиснути на будь-яку з програм в списку для точного показу статистики:

IMG_1280.PNG

Як видно, в моєму випадку телеграм працював в тлі майже 7 годин. З урахуванням того, що я не слухаю в ньому музику в тлі — йому фонову активність можна і відключити, для чого потрібно перейти в Налаштування> Основні> Оновлення контенту.

Відключення автоматичної перевірки наявності нових листів в додатку Пошта

Досить багато людей користуються стандартним поштовим клієнтів в iOS, бо він і досить швидкий, і досить зручний. Однак часта перевірка нових письм може істотно скоротити час автономної роботи, так що має сенс або поставити ручну перевірку на наявність нових письм, або знизити частоту перевірки до одного разу на годину. Для цього потрібно перейти в Налаштування> Облікові записи та паролі> Завантаження даних:

IMG_1283.PNG

У всьому винна холодна погода

Так, тут немає нічого дивного — Li-Ion акумулятори не люблять морози, і серйозно втрачають ємність при негативних температурах. Так що не варто багато користуватися iPhone на морозі, ну а якщо ви змушені це робити — купите для нього теплий чохол.

Вашій iPhone більше року? Можливо, пора замінити акумулятор

Акумулятори в iPhone втрачають 20% ємності після 500 циклів заряду-розряду. З урахуванням того, що в середньому проходить 1 цикл в день, вже через півтора року використання ємність може упать на 1/5, що досить серйозно і відчутно. Перевірити поточну ємність можна за допомогою безкоштовної програми Battery Life в App Store, і, якщо вона впала більше, ніж на 20% — можливо, пора задуматися про заміну акумулятора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector