Як скачувати музику і відео з «ВКонтакте», YouTube і будь-яких інших сервісів за допомогою Videoder

Майже у всіх онлайн-сервісах діє правило «дивитися можна, завантажувати не можна», причому це стосується навіть не захищеного копірайтом контенту. Навряд чи це справедливо, адже якщо ви можете безкоштовно розглядати фотографії, слухати музику і дивитися відео, то чому вам не можна зберігати ці файли, щоб мати доступ до них в будь-який момент без підключення до інтернету? Додаток Videoder вирішує цю проблему, воно дозволяє завантажувати будь-який медіаконтент майже з усіх популярних сайтів.

За допомогою Videoder можна завантажувати відео, музику і фотографії з «ВКонтакте», YouTube, Rutube, Facebook, Instagram, Musical.ly, Vimeo, Twitter, 9Gag, LiveLeaks і багатьох інших сервісів. Судячи по інтерфейсу, головне призначення Videoder — комфортне використання YouTube. По суті це альтернативний клієнт з додатковими можливостями, яких немає в офіційному додатку, головна з яких — тематичні добірки відео. Причому, він дозволяє залогінитися в акаунт Google і сіхронізіровать підписки і історію переглядів.

Для кожного сервісу передбачені власні правила скачування, але в основному Videoder просто додає сайтам кнопки, які дозволяють зберегти контент в пам’ять. У деяких випадках (наприклад, у Instagram), банер для скачування з’являється поверх додатки. Залежно від типу контенту, можна вибрати якість (чим вище дозвіл відео і бітрейт звуку, тим більше місця займає файл і тим він якісніший).

Videoder може качати відео навіть з порноресурсов, хоча спочатку їх немає в списку підтримуваних джерел. Їх можна додати через настройки.

Додаток Videoder випущено на Android, Windows і macOS. На інших платформах його немає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector