Як очистити карту пам’яті відеореєстратора

У цій статті ми розглянемо, як очистити карту пам’яті відеореєстратора за допомогою комп’ютера — від і до …

В даний час для запису відео в авторегістратора використовуються карти SD і microSD (SDHC і microSDHC).

Карти SD зовні виглядають як маленькі пластикові прямокутники зі зрізаним куточком, розміром приблизно три на два з половиною сантиметри і два міліметри завтовшки.

Є універсальними для використання в будь-який цифровий портативної техніки як легкос’ёмное пристрій запису / читання.

MicroSD — це те ж саме за призначенням пристрій, тільки приблизно вдвічі менше за розміром.

Спочатку використовувалося в основному в мобільних апаратах, але поступово знайшло застосування і в інших.

Перед початком роботи карта вставляється в спеціальне гніздо (слот) корпусу приладу.

Адаптером можна, вставивши в нього micro-карту, скористатися нею для приміщення в слот, розрахований під звичайну карту — так званий перехідник microSD-SD. Усіляких перехідників під різні цілі існує маса варіантів.

ВАЖЛИВО. Перед придбанням карти для реєстратора потрібно враховувати максимальний її обсяг, який зможе підтримуватися апаратом, і клас швидкості її роботи (в нашому випадку — не нижче шостого).
SD і Micro-SD карти

Формат носія залежить від слота пристрою

Необхідність видалення даних

У житті трапляються різні ситуації і люди стикаються з тим, що інформацію з автовідеорегістратора потрібно (терміново) видалити, повністю очистивши карту таким чином, щоб не можна було її відновити.

Не кажучи про приховування якихось подій, це може знадобитися, якщо файлова система пошкоджується або коли пристрій запису / читання відмовляється його виявляти (бачити).

Пристрій для роботи з картами

Звичайно, самим надійним апаратом для проведення будь-яких маніпуляцій і зручним, з точки зору використання спеціального софту (керуючих програм), є ПК або ноутбук.

Проміжною ланкою для спілкування з картами пам’яті з нього в цьому випадку є картрідер, який сприймає SD або microSD як просту флешку.

При використанні, з метою форматування карт, планшета або смартфона спочатку (до придбання картридера) потрібно переконатися, що вони не володіють такою функцією за допомогою будь-якого з додатків або файл-менеджера.

При відсутності ж такої можливості — залишається ПК і картрідер.

типи картридеров

Пристроями для читання / запису даних на картках SD є картрідер (також вживаються назви кард-рідер і картовод від Card reader, англ.).

Картрідери можуть бути вбудованими — тоді вони вже інтегровані в збірці комп’ютерного апарату як окремий модуль. В даний час ними забезпечені дуже багато моделей ноутбуків і комп’ютерів-моноблоків.

У зв’язку з цим уважно огляньте свою модель на предмет наявності необхідного порту для під’єднання SD. Часто на ПК слот можна виявити в відсіку, раніше призначався для флоппі-дисководів.

Зовнішні Картрідери — окремі гаджети, що підключаються до ПК найчастіше через порт USB.

Зараз це недорогі пристрої, китайські моделі лежать в будь-якій точці комп’ютерної або мобільної техніки.

Цікаво! В банкоматах і метрополітенах також для зчитування інформації з грошової картки або з проїзного встановлені картрідер.
SD-кардрідер Satechi

Кардрідер — пристрій для читання вмісту карти пам’яті

Видалення файлів і форматування карт SD (microSD)

Сам процес форматування карти SD полягає в тому, що її потрібно спочатку помістити у вбудований або зовнішній картрідер (якщо зовнішній — то його потрібно підключити за допомогою кабелю USB до ПК).

Системне повідомлення, що з’явилося в треї, повідомить про його визначенні системою. Тоді її можна буде побачити як окремий розділ меню «Мій комп’ютер»:

швидке форматування

На одну з опцій слід звернути особливу увагу і знати про неї.

Це «Швидке форматування» — за замовчуванням вона відключена.

У включеному стані дозволяє процесу пройти значно швидше. Чому?

Справа в тому, що коли ця функція відключена — відбувається повне фізичне видалення всіх даних. І відновити їх вже неможливо. І ніякої софт вже не допоможе. Але такий процес помітно довше «швидкого».

Виходить, що «повний формат» має сенс в тих ситуаціях, коли є побоювання витоку конфіденційних даних — повне очищення. В інших же випадках можна спокійно користуватися «Швидким форматуванням».

Форматування micro абсолютно нічим не відрізняється від звичайних. При відсутності спеціального мікрораз’ёма потрібно microSD-SD перехідник.

Інша корисна інформація

Після прочитання цієї публікації ви вже знаєте, як очистити карту пам’яті відеореєстратора.

При прийнятті рішення про таку очищенні вам корисно буде знати про можливості «циклічної записи», про захист файлів від стирання.

Читайте інші наші статті, залишайте свої коментарі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector