Як налаштувати автовідповідь в Outlook

Microsoft Outlook — одна з найпопулярніших програм для роботи з електронною поштою. У ній є безліч дуже зручних і корисних функцій, які дозволяють істотно спростити процес обміну поштовими повідомленнями. Багато користувачів потрапляли в ситуацію, коли у них довгий час не виходило відповісти на чиєсь лист. Щоб людина, з яким ви ведете листування, не думав, що ви його ігноруєте, можна налаштувати автоматичну відправку листів. Ця функція дуже корисна і стане в нагоді кожному. В цей статті докладно розглянемо, як налаштувати автовідповідь в Outlook. Давайте розбиратися. Поїхали!

Скріншот Microsoft Outlook

Microsoft Outlook — це одна з найпопулярніших програм для роботи з поштою. У ній передбачена можливість автовідповідача

Щоб налаштувати автоматичну відправку листів в Microsoft Outlook, запустіть програму і відкрийте розділ «Головна». Далі, клікніть «Нові елементи» і в випливаючим списку наведіть курсор на пункт «Повідомлення в форматі», а потім виберіть «Звичайний текст».

Після цього необхідно написати текст листа, який буде автоматично відправлятися. Потім перейдіть до меню «Файл» і натисніть «Зберегти як». Перед вами відкриється вікно, де потрібно ввести ім’я файлу і його тип. В поле «Тип файлу» вкажіть «Шаблон Outlook (* .oft)». Клацніть по кнопці «Зберегти».

Тепер знову відкрийте меню «Файл». Виберіть розділ «Правила й оповіщення». У вікні клацніть по кнопці «Нове». Перед вами з’явиться список, з якого необхідно вибрати шаблон. Опустіться до розділу «Почати з порожнього правила», виділіть пункт «Застосування правила до отриманих мною повідомленнями», потім натисніть кнопку «Далі».

Скріншот Microsoft Outlook

На наступному етапі необхідно відзначити пташкою бажані умови відбору. Наприклад, висилати відповідь тільки на листи з певною позначкою (адресою, заголовком) або тільки на емейли з текстом і так далі. Потім позначте всі пункти, натисніть «Далі».

Тепер виберіть, що слід зробити з повідомленням. Наприклад, «Відповісти, використовуючи». У нижній частині вікна розташована посилання «». Клацніть по ній і вкажіть шлях до збереженому раніше файлу з шаблоном, натиснувши кнопку «Відкрити». Переконайтеся в тому, що шлях був зазначений правильно. Залишається натиснути кнопки для підтвердження і завершення операції. Готово. Після цього у всіх зазначених вами випадках буде автоматично відправлятися тільки що створене лист.

Для кожної окремої ситуації можна створити відповідний автовідпов. Це допоможе автоматизувати відправку поштових повідомлень, заощадити час і не втрачати зв’язок з друзями, клієнтами або колегами. Ви також можете зробити подібний автовідповідач на період відпустки.

Тепер ви знаєте, як зробити автовідповідь в Аутлук. Як бачите, робиться це дуже просто і швидко, при цьому ви істотно спрощуєте для себе ведення переписки. Пишіть в коментарях, чи була корисною для вас ця стаття, і задавайте будь-які питання, що цікавлять по розглянутій темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector