Як набирати додатковий номер з мобільного телефону

Якщо ви коли-небудь намагалися додзвонитися до потрібного відділу великий організації, тоді ви уявляєте, наскільки тривалим може бути цей процес. Необхідність долати різні голосові меню дратує багатьох абонентів, хоча всі подібні меню служать одній меті — направити людей з конкретними запитами в потрібний підрозділ. Нижче ми розберемо, яким чином набирати додатковий телефонний номер фахівця з вашого мобільного телефону.

Що таке додатковий номер телефону?

Додатковий номер — це внутрішній номер, який зазвичай складається з 3-4 цифр, який присвоюється співробітнику, команді або відділу. Він є «додатковим» оскільки додається до основного телефонним номером компанії, і може охоплювати велику кількість співробітників і підрозділів.

Додатковий номер Додатковий номер може охоплювати велику кількість співробітників компанії

Якщо клієнт бажає набрати номер вашої компанії в пошуках конкретного співробітника або відділу, то його можна автоматично направити в потрібне місце за допомогою використання функціоналу додаткового номера.

Додатковий номер співробітник За допомогою додаткового номера ви можете зателефонувати прямо потрібного фахівця

Існує безліч маршрутів і ярликів, спеціально розроблених для використання такої опції з метою економії часу бізнесу і його абонентів.

Слухавка Розбираємо, як дзвонити на додатковий телефонний номер

Читайте також: як на Теле2 дізнатися свій номер телефону.

Принцип роботи послуги розподілу по відділах

Додаткові номери — це просто числа, які додаються до основного телефонним номером. Зазвичай такі розширення складаються з 3-4 цифр, але бувають випадки, що компанії мають і 6 і 7-значні коди.

Останні три цифри - додатковий номер Останні три цифри в такому номері — додатковий номер

Працюють додаткові коди досить просто. Припустимо, Олег і Оксана є співробітниками вашої компанії, і ви призначаєте їм коди 130 і 123 відповідно. Всякий раз, коли Олегу потрібно зателефонувати Оксані, він просто набирає 123. Якщо Олег і Оксана знаходяться в різних відділах компанії, і ви призначили різні номери для цих відділів, то це буде враховуватися при наборі номера. Скажімо, Олег з відділу продажів з розширенням 12, а Оксана з фінансового відділу з розширенням 14. Олег повинен був набрати щось схоже на 14-123, щоб дістатися до Оксани, а Оксана відповідно додатковим буде 12-130, щоб зателефонувати Олегу. Але таке здійснюється не з мобільного, а зі стаціонарного телефону.

Якщо йде зовнішній дзвінок від клієнта, тоді до повного номеру набору додається ваш основний службовий номер. Наприклад, якщо ваш основний службовий телефон 1234567, тоді ви можете вказати 1234567-130 для того, щоб клієнт потрапив саме в ваш відділ. Зрозуміло, за умови, що код 130 належить саме вам.

Додатковий номер Сбербанк

Як набрати додатковий номер зі смартфона

Якщо ви набираєте додатковий номер (спеціальний код) співробітника на смартфоні, тоді вам не уникнути автоматичних операторів і їх автоматизованих діалогів, що займають тривалий, і часто дорогоцінний для нас, час. Для проходу даних автоматизованих операторів нам знадобиться при наборі використовувати символ, що позначає паузу (,) або нескінченне очікування (;).

кома Нам знадобиться кома для виконання паузи при наборі

При цьому рекомендується заздалегідь зателефонувати на такий номер з метою зрозуміти, скільки часу в секундах потрібно перед введенням цифр додаткового коду.

Для здійснення дзвінка по додатковому номеру виконайте наступне:

 1. Відкрийте програму «Телефон» на вашому мобільному девайсі;
 2. Наберіть основний номер, за яким ви бажаєте зателефонувати;
  Номер телефону Наберіть основний номер
 3. Потім натисніть на символ «*» (зірочку) і утримуйте його пару секунд до тих пір, поки замість зірочки чи не з'явиться кома. Такий символ означає паузу в 2 секунди під час набору. Переконайтеся, що ви утримуєте символ «*» досить довго для перетворення його в кому. Якщо, наприклад, вам потрібно зробити паузу в 6 секунд перед набором додаткового номера, тоді, відповідно, вам потрібно набрати 3 таких запитах;
  Кома пауза набір номера в телефоні Встановіть необхідну паузу у вигляді коми
 4. Тепер введіть код на своєму мобільному телефоні після коми;
  Додатковий номер після коми Введіть додатковий номер після коми
 5. Натисніть зелену кнопку «Виклик», і ви зможете зателефонувати на додатковий номер зі смартфона.

Це може бути корисним: Як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонили.

Яким чином зберегти спеціальний код в контактах мобільного телефону

Якщо ви плануєте регулярно дзвонити на додатковий номер, тоді буде краще зберегти його в контактах вашого гаджета. Коли ви наступного разу захочете набрати код співробітника, він вже буде у вас збережений.

Ось як зберегти додатковий телефон в контактах мобільного пристрою:

 1. Відкрийте програму «Телефон» і виберіть «Контакти» або відкрийте додаток «Контакти» на вашому телефоні;
 2. Створіть новий контакт, натиснувши знак «плюс» в правому верхньому кутку папки «Контакти»;
  Додавання нового контакту в телефоні Натисніть на плюс для додавання нового контакту
 3. Введіть вгорі ім'я для вашого контакту;
  Ім'я для контакту в телефоні Введіть ім'я для контакту в телефоні
 4. Перейдіть в поле «Телефон» і введіть номер основного мобільного телефону компанії;
  Основний номер компанії Введіть основний телефонний номер компанії
 5. Після цього натисніть на кнопку використання спеціальних символів (її місцезнаходження залежить від моделі вашого мобільного телефону);
  Кнопка спеціальних символів телефон Натисніть на кнопку використання спеціальних символів
 6. Натисніть на кнопку «Pause» (,) для виконання 2-х секундної паузи після набору базового номера. У переліку номера відобразиться кома, що позначає 2-х секундну паузу. Якщо потрібно пауза більше — тоді поставте стільки ком (Pause), скільки необхідно. Якщо ж тут потрібно почекати невизначений час, використовуйте кнопку «Wait» (;) для запуску процесу очікування після набору основного номера;
  Пауза набір номера Встановіть потрібну за тривалістю паузу
 7. Далі наберіть додатковий номер;
  Додатковий номер Введіть додатковий номер
 8. Натисніть «Готово» (Зберегти) для збереження отриманого результату.

Тепер при виклику даного номера буде здійснена автоматична пауза (очікування) для подальшого виклику додаткового коду.

Це корисно знати: що робити, якщо погано чутно співрозмовника по телефону.

висновок

Вище ми детально розібрали, яким чином набирати додатковий номер співробітника з вашого мобільного телефону. Використовуйте перерахований алгоритм для збереження потрібного номера в телефонній книзі. Це дозволить автоматизувати процес набору і зберегти ваш час для інших завдань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector