Як виправити помилку 0x80070643 при оновленні Windows

При завантаженні оновлення операційної системи Windows 7, 8 або 10 в деяких випадках можуть виникати збої. Від цього ніхто не застрахований. І не завжди справа в поганому установнику, неякісної програмою або неправильному підході. Причини можуть бути різними. Одна з поширених неполадок такого роду — помилка 0x80070643. Служба Windows Update 10 або 7 в її появі може бути не винен. Звичайно, некоректно встановлений або не повністю завантажений апдейт нормально не працюватиме. Але іноді проблема знаходиться на стороні користувача.

Чому з’являється помилка 0x80070643, і до чого вона призводить?

Панель управління

Існують різні методи усунення несправності. Вони залежать від факторів, через які з’явилася проблема. Так як причин може бути безліч, розпишемо кілька універсальних способів. Вони підійдуть і для різних версій ОС (в тому числі для 10 і 7)

Net Framework

У Windows 7 «0x80070643» може з’явитися через неполадки з Net Framework. Щоб їх позбутися, необов’язково навіть перезавантажувати поновлення.

 1. Перейдіть в Пуск — Панель управління.
 2. Відкрийте «Програми та засоби». Або «Видалення програм».
 3. Відобразяться всі утиліти. Натисніть на «Net Framework». Список складений за алфавітом, тому знайти потрібний пункт буде просто.
 4. Натисніть кнопку «Видалити / Змінити». Вона знаходиться над основною робочою областю. Та ж опція є в контекстному меню.
 5. Поставте крапку в пункт «Відновити» і клікніть «Далі».
 6. Дочекайтеся закінчення процесу.

Після цього всі пошкоджені елементи програми будуть переустановлені. Якщо саме вона була причиною збою, помилка зникне. Також можна видалити додаток повністю, щоб її виправити. Для цього треба скористатися спеціальними утилітами (наприклад, Revo Uninstaller). Інакше якісь файли від Net Framework залишаться на комп’ютері.

У 10-й версії ОС ця проблема також може виникнути.

чистка кешу

Оновлення, отримані через центр Windows Update, перед установкою потрапляють в кеш операційної системи. Якщо були завантажені «биті» файли, то з’явиться діалогове вікно з «0x80070643». Якщо заново завантажити апдейт, його можна буде поставити без проблем. Для цього треба очистити кеш (точніше, перейменувати папку, в якій він знаходиться).

У Windows 8 і 10 ця функція автоматизована. Для неї є спеціальна утиліта. Але ось в 7-й версії ОС — це треба робити вручну.

 1. Пуск — Програми — Стандартні.
 2. Клацніть правою кнопкою миші на «Командний рядок».
 3. Виберіть «Запуск від імені адміністратора».
 4. Введіть послідовно наступні написи без лапок: «net stop wuauserv», «ren% windir% \ SoftwareDistribution SoftwareDistribution.OLD», «net start wuauserv». Після кожної команди треба натискати Enter. Забивати їх саме в тому порядку, в якому вони написані тут. Скопіювати і вставити їх не вийде — треба друкувати самостійно.
 5. Після цього спробуйте знову встановити апдейт через Центр оновлення.

У Windows 10 командний рядок теж є. Але в цій ОС краще скористатися утилітою для чищення кешу.

перезапуск служб

Командний рядок

Щоб виправити 0x80070643, можна перезапустити служби, що відповідають за завантаження нових версій програм. Цей метод підходить для різних версій ОС (і для 7, і для 8, і для 10).

Спочатку треба зупинити роботу системних програм: MSI Installer, Cryptographic, BITS і Windows Update Services. Від них залежить хід установки через Центр оновлення. Запустіть командний рядок і введіть команди (після кожної натискайте Enter).

 • net stop bits net stop.
 • net stop cryptSvc.
 • net stop wuauserv.
 • net stop msiserver.

Потім перейменуйте папки, в яких знаходяться апдейти. Так вони завантажаться за новою. Але при цьому у вас на всякий випадок залишаться старі файли викачаних оновлень. Потрібні каталоги знаходяться в директорії C: \ Windows \ (актуально і для 10-ки, і для 7-ки). Один з них називається «SoftwareDistribution», інший — «catroot2» (в підкаталозі System32). Змінити їх імена можна все в тій же командному рядку. Для цього введіть «ren [Шлях до каталогу] [Нова назва каталогу]» (без лапок).

Після цього знову запустіть служби. Напишіть команди:

 • net start msiserver.
 • net start cryptSvc.
 • net start wuauserv.
 • net start bits.

Тепер закрийте командний рядок (введіть в ній «Exit» або натисніть на хрестик справа вгорі) і спробуйте знову завантажити апдейт через Центр оновлення.

налаштування системи

оновлення kb3081704

У Windows 10 помилка може з’явитися при завантаженні апдейта kb3081704. Усувати її треба також через командний рядок. Однак деталі залежать від розрядності ОС (64 або 32 біта). Щоб її подивитися, зробіть наступне:

 1. Клацніть правою кнопкою миші на значок «Комп’ютер» на робочому столі.
 2. Виберіть «Властивості». Або в Панелі управління відкрийте меню «Система» (воно знаходиться в категорії «Система і безпека»).
 3. В поле «Тип» буде вказана розрядність.

Після цього відкрийте командний рядок і введіть туди «dism / online / add-package / packagepath:

C: \ Windows \ SoftwareDistribution \ Download \ b0a5da1b24245bc4237166e09bae92da \ windows10.0-kb3122947-x [розрядність] .cab ». Якщо у вас ОС з 32 бітами, замість «розрядність» напишіть «86», якщо з 64 бітами — підставте «64».

спеціалізовані програми

У розробника операційної системи є утиліта, яка дозволяє виявити і виправити багато збої ОС. Зокрема, вона здатна самостійно прибрати оповіщення «Помилка 0x80070643». Програма називається «Microsoft Fix It». Завантажити її можна на офіційному сайті компанії. Додаток знаходить проблеми в реєстрі, повертає працездатність служб (в числі яких Центр поновлення), усуває деякі критичні збої і шукає пошкоджені системні файли.

Microsoft logo

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector