Як купити ліцензію Windows 10 за 200 рублів

Windows 10

30 квітня Microsoft випустить чергове велике оновлення Windows 10. Існуючі користувачі Windows 10 зможуть встановити його безкоштовно, а нова ліцензія цієї ОС коштує дуже дорого: в магазині Microsoft вона продається за 8699 або 14 199 рублів залежно від редакції.

Витрачати такі гроші, щоб отримати ліцензійну копію Windows 10, зовсім необов’язково, адже на вторинному ринку можна придбати OEM-ключ, який обійдеться в десятки разів дешевше. Такі ключі продаються на майданчиках на кшталт Ebay і коштують приблизно 200-300 рублів.

Windows 10

Windows 10, активована OEM-ключем, буде працювати точно так само, як ОС, куплена безпосередньо у Microsoft. Звичайно, Microsoft навряд чи схвалює перепродаж таких ключів, проте ніяких обмежень немає — сервери компанії вважатимуть вашу операційну систему активованої і не заблокують її.

Походження OEM-ключів може бути різним. Наприклад, вони можуть бути взяті зі зламаних комп’ютерів або пристроїв, які компанії здали виробнику в обмін на більш нові. Вартість такого ключа включена в ціну комп’ютера і зазвичай дуже низька.

На піратських сайтах і форумах все ще поширюються піратські копії Windows 10 і ключі для їх злому, але навіщо витрачати свій час і ризикувати підхопити вірус, якщо можна дуже дешево купити ліцензію і назавжди забути про проблеми, які переслідують піратів?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector