Як користуватися Ватсап на телефоні — проста інструкція для новачків

Ілюстрація на тему Як користуватися Ватсап на телефоні - проста інструкція для новачків

Сучасні технології все більше захоплюють світ. Новачкам, тільки відкриває для себе Інтернет, все складніше розібратися, яка програма для чого призначена. У цій статті ми розглянемо Ватсап — мобільну програму для миттєвого спілкування.

призначення WhatsApp

Довгі роки популярним і найдешевшим способом спілкування служили СМС — короткі текстові повідомлення довжиною до 160 символів. Однак, на них практично завжди необхідно витрачати гроші, і вони не так зручні, як сучасні способи комунікації. Те ж саме можна сказати і про дзвінки, а також ММС. WhatsApp — це як раз той додаток, що дозволяє робити це просто і абсолютно безкоштовно. Більшість операторів в своїх тарифах надають безлімітний трафік для месенджерів, в число яких входить і Ватсап.

За своєю суттю — це соціальна мережа, але більш проста і розповсюджена. Для того, щоб нею користуватися не потрібно мати ніяких особливих навичок.

мінімальні вимоги

Мессенджер не тільки легкий у використанні, він мало важить як додаток. WhatsApp найпопулярніша в світі програма обміну повідомленнями, вона встановлена ​​вже понад мільярда користувачів! Часто Ватсап можна зустріти навіть на простих кнопкових телефонах. Для всіх пристроїв є лише кілька вимог:

  • Досить місця на пристрої.
  • Доступ до Інтернету.
  • Сумісна операційна система.

Чи потрібен для Ватсап смартфон? Не обов’язково! Звичайно, на систему Андроїд, iOS або Віндовс інсталювати програму набагато простіше, але і у простого телефону є шанси.

Щоб встановити програму

Whatsapp — це загальнодоступне додаток, і його установка практично нічим не відрізняється від такої ж процедури щодо будь-якого іншого софта. Досить увійти в App Store або Play Market і в рядку пошуку вписати потрібний запит.

Але як бути тим, хто хоче поставити додаток на простий телефон? У пошуковому рядку будь-якого браузера вбийте назву моделі вашого гаджета і слово «Ватсап». Можливо, умільці вже створили варіацію додатки для вашого пристрою і залишається лише завантажити файл і встановити програму.

У деяких випадках для інсталяції потрібно завантажити інсталяційний файл на ПК, вилучити його з архіву і перенести в телефон. Ілюстрація на тему Як користуватися Ватсап на телефоні - проста інструкція для новачків

Реєстрація

Коли установка завершена, необхідно пройти коротку реєстрацію. Для цього важливо слідувати підказкам месенджера:

  1. Прийняти і погодиться з умовами угоди.
  2. Вибрати країну, уточнивши регіон.
  3. Правильно вписати свій телефонний номер і двічі натиснути «Ок».
  4. Перейти по посиланню, яке прийде в СМС.

Ці прості дії дозволять в короткий проміжок часу почати спілкування через Ватсап.Ілюстрація на тему Як користуватися Ватсап на телефоні - проста інструкція для новачків

Як користуватися Ватсап на телефоні

Так як цей месенджер має величезний спектр можливостей, для того, щоб користуватися ними в повній мірі, потрібно ретельно все дослідити. Почнемо з азів.

створення чатів

Ця функція доступна кожному. Саме в чаті відбувається основне спілкування. Для його створення просто натисніть на контакт або номер майбутнього співрозмовника і почніть листування.

Якщо ви хочете влаштовувати спілкування в групових чатах, то для їх створення в розділі «Чати» виберіть пункт «Нова група».Ілюстрація на тему Як користуватися Ватсап на телефоні - проста інструкція для новачків

дзвінки

Дзвонити навіть простіше, ніж писати повідомлення. Візуально ця функція нічим не відрізняється від роботи з класичною телефонною книгою. Користувачеві необхідно тапнуть зелену трубку поруч з контактом.

голосові повідомлення

Деякі віддають перевагу спілкуванню голосовими повідомленнями. Для їх використання в чаті досить затиснути значок мікрофона. По завершенню торкнутися кнопки «Відправити».

Відправка документів

Для того, щоб ділитися з іншими відеофайлами, фотографіями та іншими документами теж можна використовувати аккаунт в Ватсапе. Вирушати це буде повідомленням, створити яке можна натисканням на скріпку у верхній частині екрану. Для того, щоб користуватися цією функцією важливо дозволити програмі доступ до галереї і особистих даних. До речі, тут же є можливість обміну розташуванням вашого пристрою.

зміни аватара

Аватар — це фотографія чи заставка аккаунта. За нею інші користувачі зможуть визначати, хто їм пише. Виглядає вона як маленька картинка біля повідомлення або контакту. Деякі ставлять на аватар милих тварин, але тоді знайомим і друзям складніше зрозуміти, хто саме до них «стукає». Змінити його можна через настройки, які легко знайти в меню програми.Ілюстрація на тему Як користуватися Ватсап на телефоні - проста інструкція для новачків

підвівши риску

Інтернет — це вже давно не просто спосіб дізнатися щось нове. Завдяки наявності таких додатків як Ватсап у користувачів є можливість спілкуватися один з одним, перебуваючи не те що в різних кінцях міста, але навіть з тими, хто живе на іншому континенті. І що найголовніше — безкоштовно. Залишається навчиться правильно користуватися додатком, і ця інструкція стане надійним помічником в цьому питанні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector