Як користуватися Твіттером на телефоні і комп’ютері: інструкція в 2019

У сучасному світі існує безліч соціальних мереж, за допомогою яких люди взаємодіють і спілкуються між собою. За допомогою інтернет — сервісів можна ділитися своїми думками, душевним станом, обмінюватися повідомленнями, рекламувати товари і послуги або займатися просуванням особистого бренду. Твіттер є однією з найпопулярніших платформ, і ми надаємо інструкцію з використання. Читайте далі, щоб більш детально дізнатися про цю соціальної мережі.

Що таке Twitter і як ним користуватися?

Твіттер — сучасна платформа, спілкування в якій проводиться за допомогою коротких фраз і повідомлень. Пропонуємо вашій увазі коротку інструкцію, дотримання якої допоможе кожному стати успішним користувачем Твіттера. Перш за все слід ознайомитися з часто використовуваними словами в мікроблозі. Наприклад, твіт — це повідомлення, яке містить обмежену кількість символів (максимум 140 знаків). З його допомогою можна ділитися новинами, ідеями та настроєм з іншими користувачами.

Ілюстрація на тему Як користуватися Твіттером: кращі поради для новачків

Дане повідомлення відображається в статусі профілю. Виклад думки має бути максимально інформативним. Користувачам Твіттера надається можливість ділитися зі своїми читачами твітами інших користувачів. Такий вид публікації в мікроблозі називається ретвітів. Користувач може опублікувати чужий пост в своєму акаунті, з обов’язковим зазначенням імені автора оригіналу.

Крім цього, до ретвітів можна додавати свої коментарі. Як результат, твіт іншого користувача стає цитатою у вашій публікації. При публікації твіти можна додавати хештег — активне посилання, за допомогою якої користувачі зможуть знайти вашу запис. Хештег починається значком «#», а потім без пробілів пишуть назву теми.

Крім звичайних твітів користувачів, в соціальній мережі передбачені рекламні повідомлення. Як правило, їх можна знайти у вкладці актуальні теми. У них відображаються короткі фрази, із загальною суттю того, що хочуть донести до читачів. Такі твіти публікуються за гроші з метою залучення великої аудиторії передплатників.

Ілюстрація на тему Як користуватися Твіттером: кращі поради для новачків

Використовувати Твіттер можна для спілкування з друзями, ведення особистого мікроблогу, а також для просування свого аккаунта з подальшим заробітком. Для цього спочатку необхідно зареєструватися. Дана процедура полягає в наступних діях:

  1. Зайдіть на офіційний сайт соціальної мережі (Twitter.com).
  2. Введіть ім’я, номер мобільного телефону, (або адресу електронної пошти) і пароль.
  3. Натисніть «Реєстрація».
  4. Придумайте ім’я користувача.
  5. Після створення облікового запису виберіть тему, що цікавить для читання.
  6. Пожвавите свій профіль фотографією і фоном. Рекомендований розмір аватар 400 * 400 пікселів, для фону — 1500 * 500 пікселів.

Крім никнейма можна вписати ПІБ. Для редагування сторінки виберіть розділ «Налаштування профілю». Для завантаження нової фотографії виберіть опцію «Додати фотографію профілю», потім «Завантажити фотографію». Знайдіть потрібний файл у вікні провідника і натисніть «Відкрити». Такий же алгоритм з вибором фону сторінки. Важливо вибрати картинку з високим розширенням, щоб все виглядало коректно. Після редагування профілю натисніть «Зберегти зміни».

Далі необхідно перейти до налаштувань облікового запису. Натисніть на іконку аватара біля напису «Твитнуть». У списку, виберіть розділ «Налаштування і безпеки». У пункті «Рахунок» можна редагувати ім’я користувача і прив’язаний до сторінці електронну скриньку. Тут можна налаштувати часовий пояс, мову інтерфейсу і країну перебування користувача. Також в цьому розділі знаходиться функція відключення облікового запису.

Ілюстрація на тему Як користуватися Твіттером: кращі поради для новачків

У розділі «Конфіденційність та безпека» можна зробити налаштування приватності і відключити небажаний контент. У пункті «Пароль» користувач може завжди змінити комбінацію букв і цифр, які необхідні при вході в аккаунт Твіттера. Для додаткового захисту особистих даних, в соціальній мережі передбачена прив’язка облікового запису до номера телефону. Для цього скористайтеся розділом «Телефон». У розділі «Пошук друзів» перебувати функції для пошуку друзів у Твіттері з адресних книг Gmail, Yandex і Outlook.

Кожен твіт можна не читати

Користувач Твіттера, який підписаний на велику кількість акаунтів фізично не зможе прочитати все твіти, опубліковані протягом дня. Щоб впорядкувати більш цікавий контент, занесіть улюблених користувачів Твіттера в окремий список.

Окремий список для улюблених користувачів

Списки читаються користувачів покликані полегшити процес спілкування в соціальній мережі. Встежити за твітами всіх популярних користувачів неможливо, тому внесіть цікавлять користувачів в спеціальні листи. Можна створити списки за категоріями: «сім’я», «друзі», «колеги» і «однокласники». Потім заповніть листи відповідними акаунтами і читайте те, що цікавить вас в даний момент.

Відповідайте на твіти

Коли користувачі роблять репост ваших записів, згадують вас у своїх публікаціях або додають ваші твіти в обране, вони хочуть з вами спілкуватися. Для відправки твіти конкретному користувачеві необхідно знати його нікнейм. Для відправлення відповіді впишіть в рядку повідомлення і натисніть «Новий твіт». Перед текстом пропишіть @, потім нікнейм користувача, якому адресований відповідь. Після публікації твіти, користувач, ім’я якого згадувалося, отримає про це повідомлення. Для відправки повідомлення в личку перед текстом поставте букву «d», тоді воно буде не доступно для інших користувачів.

Ілюстрація на тему Як користуватися Твіттером: кращі поради для новачків

Використовуйте додаток-планувальник

Buffer — відмінний помічник для роботи в соціальній мережі. За допомогою цього додатка користувач може планувати твіти та ретвіти свого профілю. Ви зможете не тільки економити свій час, але і відстежувати ефективність свого контенту. Додайте в буфер посилання, текст, фото, відео і задайте час публікації протягом дня.

Розповідайте про себе

У своєму профілі розкажіть про себе коротко і інформативно, оскільки в Твіттері існує обмеження в описі біографії до 160 символів. Пам’ятайте, ви повинні зацікавити читачів. Найчастіше, привертають увагу користувачів профілі з почуттям гумору. Уникайте в тексті «заїжджених» слівець. Вкажіть посилання на свої сторінки в інших соціальних мережах.

спілкуйтеся фоловерів

Якщо ви створили обліковий запис в Твіттері для розкрутки мікроблога, то знадобиться використовувати всі доступні методи для розширення аудиторії передплатників. Завжди взаємодійте зі своїми читачами, відповідайте на їхні запитання, робіть репост їх твітів і залишайте коментарі. Не забувайте підписуватися на тих фолловіров, які активно з вами спілкуються.

Пишіть те, що цікаво людям

Якщо ви надаєте цікаву і захоплюючу інформацію на даний момент, то вас будуть читати. В іншому випадку — ні. Якщо у вас творча криза, ви не знаєте про що вести мікроблог, запитаєте своїх читачів, що б їх зацікавило. Діліться з читачами планами та ідеями. Перетворіть свої замітки в Твіттері в оригінальному стилі, щоб ваші публікації і репости могли відразу дізнатися. Не пишіть про ті речі і події, про які не розбираєтеся.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector