Як користуватися торрентом

Останнім часом все частіше можна почути від користувачів, що для скачування великого обсягу інформації вони скористалися торрентом. Це зовсім не дивно, оскільки така технологія супроводжується високою популярністю.

Як користуватися торрентом

Для скачування великих файлів зручно користуватися торрентом

Її принцип полягає в тому, що бажана інформація, відеофайл, ігрове додаток може зберігатися на різних комп’ютерах у користувача, а не традиційно на одному сервері.

В результаті цього викачуються окремі частини файлу, звані битами, а вже після повного завантаження, ці біти з’єднуються в одне ціле, надаючи користувачу скористатися тією інформацією, яка йому була так потрібна і яку він так активно скачував.

Переваги скачування з торрента

Якщо ви також виявили бажання оволодіти такими навичками скачування інформації, вам слід ознайомитися з інструкцією, як користуватися торрентом, а також зовсім не заважає дізнатися, якими перевагами володіє торрент.

швидкість торрента

Коли виникає необхідність завантажити певний файл, що супроводжується великими розмірами, вам краще всього встановити і налаштувати торрент на комп’ютер, після чого запустити закачування.

Качати будь-який файл, відеододаток, гру можна після того, як ви знайшли на просторах інтернету спеціальний файл з розширенням torrent. У ньому містяться відомості, на скільки частин поділений файл, звідки він буде скачиваться, як довго буде завантажуватися.

Крім цього, корисно розібратися, як качати з торрента, ще й тому що такий процес супроводжується декількома виграшними перевагами.

Перш за все, якщо качати з певного сервера, розраховувати на карколомну швидкість, навряд чи вдасться, оскільки для цього потрібно серйозне вкладення фінансових коштів, щоб отримати доступ до стабільного і потужному сервера.

Практично всі інтернет-проекти не готові вкладати додаткові кошти для розширення таких можливостей. На відміну від них торрент може забезпечити високу швидкість за рахунок того, що качати на комп’ютер вдається не з одного джерела, а відразу з декількох.

Підрахувати можливу швидкість не так вже й складно. Уявіть, що певний користувач готовий дозволити вам качати бажаний файл зі швидкістю всього 1 Мбіт / с.

Навряд чи така швидкість вас вразить. Але якщо тепер уявити, що така пропозиція надійшла не від одного користувача, а відразу від сотні людей, то швидкість миттєво перетвориться в 100 Мбіт / с, що вже може швидко вразити вас.

Ще приємніше уявити, що качати файл дозволяють тисячі бенкетів, тоді на комп’ютер бажана інформація може захитатися всього за кілька секунд або пару хвилин.

Миттєва швидкість торрента

Торрент викачує файли на комп’ютер не з одного джерела, а відразу з декількох

Приємно усвідомлювати і те, що роздавати торрент може навіть той, хто тільки почав сам качати його на свій комп’ютер. Протокол BitTorrent побудований таким чином, що одночасно здійснюються два процеси: закачування і роздачі.

Ще одним відмінним перевагою, який зорієнтує вас встановити на комп’ютер спеціальну програму і почати користуватися ним, є той факт, що при розриві зв’язку з інтернет-ресурсом, що трапляється при відключенні світла, закачування продовжиться відразу при відновленні зв’язку. Якщо ж закачувати з сервера, весь процес доводиться починати заново.

Виняток зараження вірусами

Варто дізнатися, як користуватися торрентом, ще й тому, що качати торрент-файли на комп’ютер набагато безпечніше, ніж скористатися одним яким-небудь ресурсом.

Не секрет, що багато інтернет-проекти розставляють пастки, виставляючи для закачування дані, вже заражені вірусами. Якщо встановити таке заражене додаток на комп’ютер, можна сміливо чекати біди, що виражається мінімум в некоректній роботі компа.

Ще результатом скачування з серверів заражених програм може стати вірус-вимагач, який активно просить ввести СМС для викачування з вас грошей.

Якщо ж ви дізнаєтеся, як налаштувати торрент і продовжити закачування з його допомогою, можете бути впевненими в тому, що вам вдасться уникнути зараження свого комп’ютера.

Це легко пояснити, оскільки на власному ПК ніхто не стане тримати додаток або іншу інформацію, заражену вірусами. Крім цього, власники трекерів також не дозволять, щоб шахраї розставляли свої мережі на їх ресурсі.

Торрент для Windows

Завантажувати файли торрентом набагато безпечніше, ніж з інших ресурсів

Принцип роботи з торрентом

Отже, переконавшись у величезних перевагах закачування торрент-файлів, вивчіть інструкцію, як встановити торрент на комп’ютер, тим більше що нічого складного в цьому процесі немає.

Для цього важливо встановити на ПК торрент-клієнт і знайти відповідний трекер, де знаходиться бажана інформація, супроводжувана достатньою кількістю бенкетів.

Досвідчені користувачі рекомендують шукати спеціалізовані трекери, які відвідують достатню кількість точно таких же зацікавлених цією темою користувачів. В цьому випадку можна сподіватися на хорошу роздачу.

Закачування файлу за допомогою торрент-клієнта

Спочатку вам доведеться встановити на ПК торрент-клієнт, який забезпечить можливість відкриття торрент-файлу і його подальше завантаження.

На просторах інтернету можна знайти різноманітні пропозиції щодо торрент-клієнта, тому ви можете зупинити свій вибір на будь-якому з них.

Однак максимальної популярністю користується на даний момент uTorrent. Цей лідер серед всіх торрент-клієнтів порадує вас ще й тим, що його можна закачати, а потім і встановити абсолютно безкоштовно.

Популярний торрент-клієнт uTorrent

uTorrent — лідер за популярністю серед торрент-клієнтів

Тепер, коли підготовча робота позаду, можна переходити до наступного етапу, орієнтованому на те, щоб правильно налаштувати додаток для комфортної та коректної закачування в подальшому.

Як закачати додаток

Можна настроїти додаток так, щоб воно здійснювало закачування в певну папку, тоді кожен раз не доведеться роздумувати з приводу того, куди направляти скачувати інформацію.

Можна цей крок пропустити і кожен раз при закачуванні чергового матеріалу вказувати в додатку шлях до збереження.

Закачувати матеріали досить просто, після скачування торрент-файлу, просто клікніть по ньому двічі, відразу ж запуститься торрент-клієнт.

Як встановити програму

Натискайте «Далі» в віконці, що з’явилося

У вікні буде вказано ім’я файлу, запропонований шлях для збереження, а також інформація щодо його розміру.

Якщо все в цьому вікні вас влаштовує, ви не бажаєте встановити якийсь свій параметр, натисніть на кнопку «Ok», після чого запуститься автоматичний процес, вам залишається тільки терпляче чекати його завершення.

Установка торрент клієнта

У вікні побачите шлях збереження файлу

До речі, в самому клієнті відображається швидкість завантаження, а також вказується передбачуваний час завершення. Якщо з яких-небудь причин у вас виникли питання або сумніви, ви зможете легко зупинити процес закачування.

Просто клікніть правою клавішею мишки по рядку з торрентом і виберіть рядок «Пауза». Процес відразу ж припиниться, відновити його можна тим же простим способом, але вибравши рядок «Пуск».

Багато хто цікавиться, як видалити торрент, який вже вас давно перестав цікавити. Алгоритм видалення точно такий же, як і призупинення процесу, тільки в підменю слід вибрати рядок «Видалити».

І наостанок слід звернути увагу на те, що торрент-клієнт найчастіше готовий запускатися разом із завантаженням Windows. Це зручно, оскільки ви можете забути його запустити, але при цьому будете сподіватися незабаром скачуванні матеріалу. Автоматичне завантаження торрент-клієнта забезпечить його постійну роботу. Якщо ж вам такий варіант не підходить, ви можете налаштувати інший варіант запуску.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector