Як і який комп’ютер купити для домашніх цілей?

комп'ютер аналіз
Переймаючись питанням покупки комп’ютера для будинку, варто визначити два моменти:

  • що ви хочете робити на цьому комп’ютері;
  • яку суму грошей ви на це можете витратити.

Першу задачу визначити точно ви не зможете, але намітити основні напрямки цілком реально. Наприклад, займатися паперами, бухгалтерією, дивитися відео, писати книги, грати.

Визначивши коло завдань і суму грошей, можна вже переходити безпосередньо до вибору.

Припустимо, Ви збираєтеся, будинки займатися паперами, працювати в MS Office, так само, як працюєте на роботі. Будь-яка звичайна «паперова» робота не вимагає особливих потужностей і цілком під силу звичайному «офісного» комп’ютера. Такий комп’ютер не буде багато коштувати, а за допомогою сервісу на сайті Promregion Ви з легкістю підберете собі параметри і ціну майбутнього ПК, ознайомитися з калькулятором можна докладніше на сторінці http://promregion.com.ua/index.php/napravleniya/kompyutery. Також варто відзначити, що на даному ПК, можна не тільки працювати з документацією, а й дивитися фільми, користуватися інтернетом, і грати в ігри, які не потребують високої промальовування текстур.  

Але якщо в коло завдань включаються гри — тут вже буде вибір зовсім іншого комп’ютера. Варто зауважити, що тестування нового комп’ютерного обладнання проводиться саме на іграх. Можна сказати, що весь розвиток комп’ютерної техніки пов’язано з розвитком ігор. Якщо ви плануєте грати вдома в більшість сучасних ігор — вам знадобиться найпотужніший, і найдорожчий, продуктивний комп’ютер. Це не означає, що на ньому не можна написати лист, або намалювати таблицю в офісі. Все це можна, і ігровий комп’ютер буде без проблем працювати в офісі, інтернеті, показувати відео, і багато іншого. Але ігровий комп’ютер — палиця з двома кінцями. Чим комп’ютер продуктивніше, тим більших грошей він від вас вимагатиме.

Балансом між двома варіантами буде комп’ютер середнього класу, але з декількома уточненнями

По-перше, у нього повинна бути окрема, а не вбудована відекарти. Для першого з вище описаних типів — «офісного», це питання не критичний. Там вимоги до відео мінімальні — монітор можна підключити до будь-якого залозу. А ось в іграх це може стати вирішальним фактором. Вбудована відеокарти далекі від ідеальної якості.

Друге, на що варто звернути увагу — блок живлення. Не виключено, що з часом ви вирішите модернізувати комп’ютер і дуже здивуєтеся, коли при доустановка який-небудь карти, комп’ютер не заведеться. Блок живлення повинен бути з невеликим запасом по потужності, але не забувайте, що його потужність негативно позначається на рахунку за електрику. Чим він потужніший, тим більше кіловат буде накручуватися на лічильнику.

Нарешті третій, на чому не можна економити — джерело живлення. Якщо є можливість, обов’язково докупите джерело безперебійного живлення, який вам допоможе зберегтися в грі, або в новоствореному документі, якщо несподівано згасне світло.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector