Як і чим відкрити файл з розширенням FLAC

Файл FLAC є абревіатурою від Free Lossless Audio Codec. Як випливає з назви, це безкоштовний (створений під ліцензією Open Source) кодек, що спеціалізується на обробці аудіопотоків, який стискається без втрати якості в порівнянні з оригіналом. Файли FLAC займають вдвічі менше місця, ніж Незжата WAV-пісня — іноді навіть менше. Проте файли FLAC займають набагато більше місця, ніж формати з втратами, такі як MP3 або WMA. Ви можете слухати пісні FLAC за допомогою багатьох безкоштовних програвачів — наприклад, Winamp або VLC. Якщо вас турбує розмір файлів FLAC або ви хочете перетворити їх в інший формат, підтримуваний вашим програвачем (наприклад, MP3 або WAV), ви можете зробити це за допомогою безкоштовних інструментів.

Як і чим відкрити файл з розширенням FLAC

Способи відкриття файлу з розширенням FLAC.

Що таке формат flac

Серед різних форматів аудіо файлів можна зустріти розширення flac. Чим воно відрізняється від інших, наприклад, mp3 або wav. Відповідь проста — якістю звуку і розміром файлу. Яким плеєром можна відкрити тип файлу flac? Читайте далі!

Софт для запуску відтворення

Чим відкрити flac? Більшість аудіопрогравачів справляються з ним без будь-яких проблем. Якщо ви використовуєте плеєр, який не може відкрити .flac, можна знайти правильний плагін в інтернеті. Ці файли особливо рекомендуються людям, які цінують якість звуку і відчувають його повну силу. Також варто додати, що багато портативні плеєри підтримують відтворення цих файлів (включаючи iPod).

AIMP

AIMP — це багатофункціональна програма для відтворення аудіофайлів на комп’ютері. Російська утиліта підтримує безліч музичних форматів з можливістю додавання їх кількості за допомогою плагінів.

переваги:

 • висока якість звуку;
 • економічне використання ресурсів;
 • графічні та звукові спецефекти;
 • програє і записує інтернет-радіо.

недоліки:

 • не виявлені.

AIMP пропонує хорошу якість звуку і економне використання комп’ютерних ресурсів, а також додаткові опції, такі як відкриття файлів flac. Він дозволяє налаштувати звук за допомогою графічного еквалайзера і додати спеціальні ефекти (реверберація і зміна швидкості відтворення). AIMP відтворює і записує інтернет-радіо, підтримує швидкі клавіші і додає візуальні ефекти до відтвореної музики. Програма також створює плейлисти і містить додаткові графічні скіни. Плавні переходи між треками будуть корисні при відтворенні музики на вечірці.

AIMP

AIMP, як і будь-який гідний програвач, відображає розширену інформацію можливостей відтворення файлі, відтворює пісні випадковим чином і, крім того, може автоматично вимикати комп’ютер в призначений час. Це досить складна програма, але для отримання інформації про всі її функціях багато часу не потрібно. Інтерфейс AIMP за замовчуванням є елегантним і функціональним. Основні функції не будуть створювати труднощі навіть для новачків, а просунуті користувачі отримають вигоду від усього спектра налаштувань, пропонованих AIMP. Це відмінна альтернатива популярному плеєру Winamp. AIMP, безсумнівно, лідер серед музичних плеєрів. Якщо ви цінуєте високу якість звуку і швидку роботу при мінімальному завантаженні системи — встановіть AIMP.

jetAudio

jetAudio — мультимедійна програма відтворення, розроблена американським підрозділом Cowon. Доступні дві версії: одна безкоштовна Basic, інша Plus, що пропонує додаткові функції. Програма користується популярністю завдяки більш ефективної і швидкодіючої програмної архітектурі в порівнянні, наприклад, з конкурентним Winamp. Якщо виникла проблема, як відтворити той чи інший формат, то кращого рішення, напевно, немає.

Програма пропонує дуже широкі можливості, такі як підтримка популярних музичних і відеоформатів (MP3, WAV, OGG, FLAC, RM, AVI, MPEG, RMVB, MOV і ін.), Запис компакт-дисків, запис звуку, редагування тегів ID3, підтримка скінів і візуалізації, підтримка субтитрів, інтеграція з базами даних, управління альбомами і плейлистами, конвертація музичних файлів і відео, радіо та інтернет-мовлення, синхронізація пісень (караоке) та багато інших.

jetAudio

Winamp

Winamp — відомий безкоштовний музичний плеєр, який з простої програми перетворився в великий мультимедійний комбайн, який також відтворює і фільми. Він досить універсальний і завдяки безлічі налаштувань і скінів може бути адаптований до потреб кожного користувача.

переваги:

 • тотальна конфігурація;
 • невеликий розмір файлу;
 • швидке дію;
 • скіни, які змінюють інтерфейс Winamp.

недоліки:

 • не підтримує файли MOV;
 • не підтримує субтитри без додаткового кодека.

Winamp підтримує скіни, які дозволяють змінювати зовнішній вигляд програвача. Управління відтворенням проводиться легко, хоча Winamp дозволяє використовувати безліч додаткових функцій. Мінімізована версія Winamp у вигляді тонкої смуги на краю екрану дозволяє використовувати програму, не займаючи робочий простір. Winamp підтримує більшість форматів медіафайлів, працює швидко навіть на слабких комп’ютерах. Завдяки доступним плагинам можна «змусити» Winamp працювати з mp3 і прослуховувати з iPod. Winamp також дозволяє легко управляти мультимедійною бібліотекою на комп’ютері. Повна версія дозволяє записувати компакт-диски.

Winamp

Winamp Remote — це додаткова функція нової версії програвача, що дозволяє використовувати мультимедійні ресурси пристроїв uPnP (наприклад, мобільного телефону) через домашню мережу. Разом з Winamp також відкривається доступ до величезних мультимедійним ресурсів в інтернеті. Ця програма ідеально підходить для відтворення інтернет-радіо та інтернет-телебачення в системі Shoutcast.

GOM Player

GOM Player — безкоштовний мультимедійний плеєр з приємним інтерфейсом. Один з лідерів за популярністю серед відкривають формат flac. Хоча революційних рішень в ньому немає, працює він добре і стабільно. GOM Player може відкрити більшість, якщо не всі, відеофайли. Це пов’язано з вдосконаленим набором вбудованих кодеків. Всього одним клацанням миші GOM Player здатний шукати і завантажувати відсутній кодек.

переваги;

 • не завантажує ПК;
 • хороший інтерфейс.

недоліки:

 • періодичні збої програми.

GOM Player

На жаль, GOM Player не позбавлений недоліків. Програма не може обробляти DVD-диски. Він може відтворювати окремі файли VOB, але спроба запуску диска або образу DVD закриє програму. GOM Player не працює на слабких комп’ютерах.

VLC Media Player

VLC Media Player — це безкоштовний мультимедійний програвач, який відтворює будь-який формат відео. Простота використання і швидкість дій роблять VLC одним з кращих пропозицій на ринку.

переваги:

 • відтворення більшості відеоформатів;
 • простота використання;
 • містить кодеки;
 • підтримка Blu-ray.

недоліки:

 • примітивний зовнішній вигляд.

VLC Media Player

Це надзвичайно універсальна програма. Програвання DVD, DivX, MKV, музичних файлів, ТБ та інтернет-радіо. Він може захоплювати і зберігати відеопотік або запускати власну телевізійну програму через Інтернет. Підтримує субтитри і дозволяє синхронізувати їх з фільмом, якщо вони не працюють належним чином. Під час відтворення фільму можна змінити його кольору, контрастність і рівень яскравості, повернути зображення — наприклад, щоб дивитися лежачи. VLC дозволяє додавати спеціальні ефекти — розмиття, шум та інші фільтри. Також можна розбити картину на шматки і подивитися її як мозаїку.

VLC має власний набір кодеків — це означає, що не доведеться завантажувати і встановлювати нічого зайвого. VLC також може відтворювати не до кінця завантажені відеоролики. Інтерфейс надзвичайно простий — досвідчений користувач буде в захваті. Більш вимогливий юзер також буде задоволений, тому що параметри конфігурації і додаткові можливості, приховані в рядку меню, дуже великі.

VLC — це програма, що виділяється простотою інтерфейсу, відмінними можливостями для відтворення та бережливим використанням комп’ютерних ресурсів. Якщо вам подобається дивитися фільми на комп’ютері або слухати інтернет-радіо або телевізор, ви повинні спробувати VLC. Це заслужено один з найпопулярніших відео-програвачів на ринку.

Media Player Classic

Media Player Classic (MPC) — безкоштовна альтернатива програвача Windows Media Player. Якщо вам потрібен простий і легкий відео-, аудіо- та DVD-плеєр, завантажте Media Player Classic.

переваги:

 • дуже легкий;
 • відтворює більшість мультимедійних форматів;
 • відмінна заміна Windows Media Player;
 • DVD-плеєр.

недоліки:

 • може знадобитися установка додаткових кодеків;
 • більше не розробляється.

Media Player Classic

Media Player Classic прекрасно працює в Windows 7 і відмінно проявив себе як DVD-плеєр. Якщо ви зацікавлені у відтворенні файлів RMVB, ви можете завантажити пакет, що містить відповідні кодеки. Media Player Classic має дуже простий і зрозумілий інтерфейс, без будь-яких фільтрів і непотрібних ефектів. У категорії простого медіаплеєра MPC — відмінний вибір.

KMPlayer

KMPlayer відрізняється великою кількістю параметрів конфігурації і фільтрів, які покращують якість зображення. Як і більшість конкуруючих плеєрів, KMP не має проблем з відображенням субтитрів, підтримує скіни і редактор списку відтворення.

KMPlayer

Light Alloy

Крім формату FLAC і інших аудіо-та відео-розширень, програма для відтворення медіа підтримує всі види субтитрів SRT, SUB, SSA і TXT, формат DVD і використовує різні включені фільтри. На відміну від конкуруючих плеєрів, відрізняється багатою функціональністю і величезною кількістю доступних параметрів конфігурації, завдяки яким можна відповідним чином налаштувати зображення — розмір екрану (діагональ), яскравість, контрастність і рівень насиченості, а також налаштувати додаткові параметри субтитрів.

Light Alloy

Universal Viewer

Universal Viewer дозволяє читати файли в багатьох форматах, включаючи мультимедійні матеріали. Він не претендує на звання кращого плеєра, але в ситуаціях, коли жоден з інших програвачів не може відкрити файл, ця утиліта може здивувати.

переваги:

 • сумісність з багатьма форматами;
 • великі параметри конфігурації.

недоліки:

 • мовної пакет в окремому файлі.

Під час тестів Universal Viewer показав відмінні результати. Відображає (і редагує) файли Word (також DOCX) і Excel, відтворює музичні файли і фільми. Він відобразив документ в форматі PDF, немає ніяких проблем з різними форматами цифрових фотографій або з двійковими файлами. Програма читає HTML і може працювати як звичайний веб-браузер.

Universal Viewer

Можна встановити кодування символів в тексті, маніпулювати зображенням або переглядати дані файлу. Найчастіше необхідно встановити формат, вибравши завантаження тип файлу або встановити автоопределение. Universal Viewer підтримує плагіни, написані для Total Commander, що дає йому практично необмежені можливості. Universal Viewer — дійсно універсальна програма для відображення різних типів файлів. PDF, фотографії, відеоролики, текстові документи, електронні таблиці і навіть веб-сайти — він з легкістю з усім впорається.

Windows Media player

Незважаючи на те, що є безліч плеєрів з великою кількістю функцій і підтримкою більшої кількості форматів, Windows Media Player відмінно виконує свою задачу і простий у використанні. Це безпечне рішення від Microsoft для тих, хто хоче насолоджуватися музикою і відтворенням відео на своєму ПК з ОС Windows.

переваги:

 • підходить для Windows XP;
 • виняткова продуктивність;
 • простий у використанні;
 • зручний пошук.

недоліки:

 • для установки потрібно активувати Windows;
 • не чути DVD;
 • обмежені можливості синхронізації.

Windows Media player

Щоб забезпечити кращу функціональність і спростити сортування мультимедійних файлів, в Windows Media Player поліпшена бібліотека. Це стосується музики як на жорстких дисках, так і на портативних пристроях. Windows Media Player містить майже ті ж можливості, що і його попередники, а також додає нові функції. Можна завантажувати теми, змінювати візуалізацію і адаптувати плеєр до наших потреб.

Що ще може викликати проблеми з файлом

Якщо після установки додатків ви все ще не можете відтворити файл з розширенням flac, необхідно заново вказати системі, якою програмою варто його відкривати. Для цього клацніть файл правою кнопкою миші і виберіть «Відкрити за допомогою». Далі вкажіть ваш мультимедійний плеєр зі списку встановлених програм. При повторних помилках переустановите останню версію музичного програвача і перевірте комп’ютер на наявність вірусів.

«.Flac» є абревіатурою Free Lossless Audio Codec. Звук в цьому форматі характеризується дуже гарною якістю, яке, на жаль, зазвичай пов’язане з досить великим розміром цього типу файлів. У форматі .flac з аудиопотока сайту не видаляються ніякі дані, і оскільки декодування відбувається в реальному часі, звук майже ідеальний і аналогічний оригіналу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector