Як і чим відкрити файл з розширенням BUP

Кожен DVD-диск складається з розділів або глав, вибір яких доступний в головному меню після запуску. Якщо відкрити такий диск на комп’ютері і «провалитися» усередину, то можна побачити, що тут не просто один відеофайл. Структура меню створюється за допомогою декількох розширень — IFO, VOB. Але тут є й інший тип документів — формат файлу BUP.

Як і чим відкрити файл з розширенням BUP

Способи відкриття файлу з розширенням BUP.

Для чого потрібен файловий формат BUP

VOB — безпосередньо відео, IFO — файл структури меню і розділів, а розширення BUP — backup для файлів IFO. Саме bup-файли необхідні для відновлення пошкодженого носія. Його розмір дорівнює розміру файлу ifo, якому він відповідає.

Софт для відкриття файлу BUP

Чим і як відкрити BUP? У разі пошкодження диска (механічні або помилки запису) завжди можна скористатися файлами для відновлення BUP. Щоб мати можливість працювати з таким розширенням, потрібен спеціальний ПО — зазвичай це багатофункціональні мультимедійні програвачі. Для відкриття файлу BUP досить встановити одну з програм, описаних нижче, і двічі клацнути файл. Програма автоматично відкриє його, і ви зможете переглянути вміст DVD-диска на своєму ПК. Як і чим відкрити BUP в Windows — читайте далі.

Що таке файл bup

IfoEdit

IfoEdit — програма, яка дозволяє редагувати файли IFO, відкрити файл BUP і управляти меню, субтитрами та відео, доступними на DVD. Редагування вмісту відео на DVD є простим завданням, якщо для цього у вас є необхідні інструменти. IfoEdit — це програма, яка допоможе вам у цьому питанні, надаючи набір інструментів для обробки файлів VOB. Основна мета IfoEdit — допомогти вам у склеюванні, різанні, редагуванні, створенні резервних копій, після видалення частин DVD або навіть створення нового DVD. Добре організований, але досить примітивний інтерфейс забезпечує швидкий доступ до всіх інструментів і функцій. Додаток використовує простий підхід до відкриття та відображення вмісту файлів VOB, зазвичай зберігаються в корені DVD.

Перевірка розміру DVD-R, перевірка файлу m2v і структури GOP, відновлення осередку в файлах VOB або локальноt збереження часу осередки — це лише деякі з безлічі завдань, які ви можете виконати за допомогою IfoEdit. На додаток до цього можна використовувати його для витягання і видалення розділів аудіо і субтитрів, розділяти ідентифікатори VOB або DVD на два менших DVD-R.

Файли IFO надають всю інформацію, необхідну для програвачів DVD, що дозволяє користувачам відтворювати і переглядати їх вміст (такі як почала розділів, розташування субтитрів та відео, структуру меню і т. Д.). IfoEdit також може використовуватися для злиття таблиць меню, минаючи захист APS вашого DVD (дозволяє копіювати вміст без обмежень), або змінювати кольори субтитрів, щоб зробити їх більш помітними. Крім того, софт включає в себе опції для вилучення секторів VTS або створення образів дисків.

IfoEdit

Інструмент авторинга DVD, з яким поставляється IfoEdit, дозволяє легко створювати DVD, вказуючи цифровий аудіо-, відео- і графічний контент і конфігурацію навігації, що потім мультиплексируются разом для генерації файлу VOB. В цілому, IfoEdit — це просте у використанні додаток для тих, хто часто має справу з цими типами файлів.

Nero Burning Rom

Nero Burning ROM є основою популярного пакету для запису компакт-дисків Nero Multimedia Suite. Він займає близько 160 мегабайт, що набагато менше, ніж повний пакет, але містить всі основні функції для запису.

переваги:

 • займає небагато місця;
 • немає непотрібних функцій;
 • записує всі типи дисків;
 • класичний інтерфейс.

недоліки:

 • не виявлені.

Nero Burning Rom

У Nero Burning ROM менше можливостей, але ви знайдете все, що потрібно для запису компакт-і DVD-дисків: від створення образів UDF / ISO до запису музики і даних з розширенням BUP. Під час запису додаток показує, скільки часу залишилося до кінця. Крім того, технологія Ultra Buffer управляє віртуальною пам’яттю комп’ютера, щоб під час процесу не виникало помилок.

Згодом Nero Burning ROM практично не змінився. Інтерфейс і помічник, що полегшують процес підготовки і запису дисків, зберегли колишній вигляд, який став чинним каноном в програмах для запису носіїв CD і DVD. Якщо ви хочете підготувати файли для запису, просто перетягніть їх у відповідне поле, перевірте, чи не перевищує їх розмір ємність диска, а потім використовуйте кнопку «Запис». Nero Burning ROM — це програма запису, яка була позбавлена ​​всіх непотрібних функцій. Завдяки цьому додаток працює швидше і стабільніше. Вона пропонує все необхідне для зручної та ефективної записи диска. Пробна версія працює протягом 15 днів.

Corel WinDVD Pro

WinDVD є одним з найпопулярніших програвачів для відтворення DVD на комп’ютері. Завдяки передової технології цей DVD-плеєр пропонує дуже високу якість зображення, навіть записане в старіших форматах.

переваги:

 • розширені функції корекції зображення;
 • підтримка Blu-ray.

недоліки:

 • не виявлені.

Corel WinDVD Pro — це програма, призначена, в основному, для відтворення DVD, але вона відмінно працює з файлами фільмів, музикою і навіть Blu-ray дисками.

Corel WinDVD Pro

Інтерфейс WinDVD дуже приємний і інтуїтивно зрозумілий. Програма пропонує кілька спеціальних ефектів: можна вільно збільшувати зображення або вибирати сцени для безперервного циклічного відтворення. Крім того, кодек, вбудований в WinDVD, може поліпшити якість зображення за рахунок збільшення контрастності і насиченості кольору. У програвача WinDVD також є можливість відтворювати фільми з співвідношенням сторін 4: 3 на широкоекранних моніторах. Завдяки спеціальним фільтрам спотворення розтягнутого зображення не дуже помітно.

Cyberlink PowerDVD

CyberLink PowerDVD — це функціональний DVD і Blu-ray програвач. Програма оснащена функціями, що підвищують задоволення від перегляду фільмів також і в 3D.

переваги:

 • простота використання;
 • підтримка 3D;
 • дуже гарна якість зображення.

недоліки:

 • потрібно потужний комп’ютер.

Інтерфейс програми дуже приємний. CyberLink PowerDVD — це більше, ніж просто програвач відеофайлів у форматі DVD. Перш за все, його вбудований кодек дозволяє краще відтворювати звук і зображення. Він виконує перетворення і масштабування зображення від 4: 3 до панорамного 16: 9 і навпаки. Програма також дозволяє відтворювати відео високої чіткості (HD) і звук високої якості (Dolby Surround, DTS). CyberLink PowerDVD використовує власні технології, які покращують якість зображення. Великою перевагою нової версії цього DVD-плеєра є можливість перегляду 3D-відео і конвертації звичайних фільмів в цей формат — ефекти на подив хороші.

Cyberlink PowerDVD

Перегляд фільмів поодинці — не завжди найкраща ідея. Тому програма CyberLink PowerDVD інтегрована з онлайн-службою соціальних мереж MoovieLive. Ви можете описувати свої враження безпосередньо з програми, переглядати відео і обмінюватися думками з іншими користувачами. Найцікавішою особливістю CyberLink PowerDVD є MovieRemix. Програма дозволяє створювати кліпи з ваших фільмів і додавати до них спеціальні ефекти. Тепер ви можете об’єднати ваші улюблені відео в один кліп. Результат можна завантажити в MoovieLive і показати іншим користувачам.

VLC Media Player

VLC Media Player (назва походить від VideoLAN Client) — дуже популярна і шанована мультимедійний програвач, який може відтворювати переважну більшість доступних в даний час аудіо і відео форматів. Додаток працює з багатьма різними типами мультимедійних файлів. Це програма для відкриття файлів .3GP, .AVI, .WMV, .BIN, .FLV, .mov, .mp4 .MPEG, .rmvb, .MKV, .MP3, .WMA, .WAV, .ASF, .flac,. OGG, .MID, .AAC, .AC3, .AIFF, .AMR, .MKA, .MOD, .MP2, S3M. VLC має свої власні вбудовані кодеки, тому завантажувати і встановлювати з ними додаткове ПЗ не потрібно. Крім того, плеєр може добре справлятися з відтворенням VCD, DVD і Blu-Ray дисків, а також з потоковими відео, такими як численне інтернет-телебачення. Додаток також дозволяє відтворювати відео з веб-камер.

Під час відтворення можна вибирати відео і аудіопотоки, субтитри (наприклад, зміна їх шрифту і розміру). Відтворене зображення може бути збільшено, змінено за формою або обрізане. Завдяки розкадруванні можна захопити і зберегти кадр в JPG, PNG і .tiff, або автоматично встановити його в якості шпалер робочого столу. Корисні функції — це ефекти і фільтри. У розпорядженні графічний еквалайзер і компресор для відтвореного звуку, а також можливість управління такими параметрами зображення, як яскравість, контраст, насиченість кольору, гамма. Також можна накладати текст або логотип.

VLC Media Player

Додаток відображає мультимедійну інформацію для різних носіїв, включаючи технічні параметри файлу і кодек, який використовується для його кодування. Цікавим варіантом є вибір будь-якої конфігурації інтерфейсу. Можна встановити розташування окремих кнопок або зовнішній вигляд програвача (можна змінити за допомогою скінів). Корисною функцією є також можливість конвертувати файли відтворення в один з декількох форматів, доступних в програмі.

Media Player Classic Home Cinema

Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC) — це безкоштовний мультимедійний програвач, який відомий користувачам у всьому світі. Він був заснований на популярному Media Player Classic. Він може відтворювати більшість аудіо-відеофайлів і DVD-фільмів без будь-яких серйозних проблем. MPC-HC не завантажує комп’ютер через низьку потреби в системних ресурсах. Це робить його цікавою альтернативою для програвача Windows Media та інших відеоплеєрів. Media Player Classic Home Cinema має простий і зрозумілий призначений для користувача інтерфейс, завдяки якому у менш досвідчених людей не буде проблем з його використанням.

Media Player Classic Home Cinema

Media Player Classic Home Cinema — дуже універсальний медіаплеєр. За допомогою цієї програми можна відтворювати аудіо- та відеоматеріали в багатьох форматах (включаючи AVI, MPEG, MPG, MOV, WMV, MP3, OGG, MIDI, WMA і WAV), а також аудіодиски. Програвач повністю підтримує DVD-диски — можна легко відтворювати кожен фільм разом з меню.

MPC-HC також дуже хороший при відображенні субтитрів. Зовнішній вигляд і розташування субтитрів можуть бути скориговані в налаштуваннях програми. Media Player Classic Home Cinema також може відтворювати відеофайли, зняті в HD високої чіткості. Під час перегляду фільмів можна виконати базове редагування зображення шляхом масштабування, переміщення, повороту і застосування фільтрів. Media Player Classic Home Cinema (MPC-HC) додатково оснащений вбудованою підтримкою OGM, Matroska і ТВ-тюнерів.

Що ще може викликати проблеми з файлом

Якщо файл не відкривається, для початку необхідно налаштувати його асоціації з відповідним ПО. Для цього клацніть правою кнопкою миші на файлі BUP, виберіть «Відкрити за допомогою», а потім зі списку доступних додатків вкажіть одне з описаних вище. Перед цим поставте галочку «Завжди використовувати для …» — це необхідно для того, щоб більше не повторювати цю процедуру. Якщо файл не відкривається і після цього, швидше за все, він був пошкоджений. Для перевірки файлу на цілісність спробуйте завантажити і встановити іншу програму з нашого списку. Якщо це не допомогло, необхідно повністю перевірити комп’ютер на наявність вірусів і троянів — при виявленні проблем може знадобитися повна перевстановлення Windows.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector