Як дізнатися скільки оперативної пам’яті на комп’ютері

Оперативна пам’ять є одним з найважливіших компонентів комп’ютера, який багато в чому визначає його продуктивність і то, як, взагалі, він буде працювати. Від обсягу оперативної пам’яті залежить робота програм та ігор, тому цей параметр особливо цікавить любителів пограти на комп’ютері. У цій статті докладно розглянемо, як дізнатися скільки оперативної пам’яті на комп’ютері. Давайте розбиратися. Поїхали!

Дізнатися обсяг ОЗУ (оперативного пам’яті) можна дуже просто і швидко. Існує кілька способів дозволяють це зробити.

Якщо вас цікавить більш широка і детальна інформація, наприклад, частота або тип ОЗУ, доведеться скористатися сторонніми утилітами. Серед інших програмних продуктів варто звернути увагу на утиліту Speccy. З її допомогою ви зможете отримати детальну інформацію по кожному підключеному до ПК модулю або плати. Speccy можна скачати безкоштовно, що також є великою перевагою. Інтерфейс програми дуже простий і буде зрозумілий будь-якому користувачеві, крім того, утиліта Piriform Speccy русифікована, тому проблем з розумінням точно не повинно виникнути.

Також ви можете скористатися популярною утилітою для діагностики ПК — AIDA64. Програма, на жаль, платна, але користувачеві надається можливість покористуватися AIDA64 безкоштовно протягом 30 днів. Після установки утиліти перейдіть до розділу «Системна плата». Далі виберіть «чіпсет». Натисніть на пункт «Північний міст». Нижче ви можете побачити всю потрібну інформацію.

Тепер ви знаєте, як дізнатися обсяг оперативної пам’яті, її частоту і тип. Як бачите, це дуже просто. Так що навіть недосвідченому користувачу не важко розібратися. Пишіть в коментарях чи допомогла вам ця стаття, розповідайте іншим користувачам про те, які утиліти для отримання детальної інформації про систему віддаєте перевагу ви, і задавайте будь-які питання, що цікавлять по розглянутій темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector