Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Фейсбук: чи видно гості

Для багатьох людей, що використовують інтернет, залишається неясно, як дізнатися, хто заходив на мою сторінку в Фейсбук. Ця соціальна мережа, як і багато інших, такої можливості не дає. Подібні інструменти на сайті відсутні. Розробники це зробили, щоб люди могли зберегти конфіденційність. Незважаючи на це, є методи, як подивитися гостей. Сьогодні ми їх розглянемо докладно.

Ілюстрація на тему Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Фейсбук: чи видно гості

Чому не існує функції «Гості»?

Мільйони користувачів ФБ постійно скаржаться розробникам на відсутність функції для перегляду гостей в своєму особистому профілі. Вони цікавляться, коли ж вона з’явиться? Ці питання надходять в кількості декількох сотень щодня. Фахівці відповідають, що це зроблено з метою безпеки користувачів.

Система насправді стежить за активністю учасників соціальної мережі Фейсбук. Вона знає про їхні інтереси, місцезнаходження та іншу важливу інформацію. Але передавати дані про відвідувачів особистого облікового запису компанія Facebook відмовляється. Більш того, на ФБ можна навіть приховати друзів. У планах розробників соцмережі включення функції, що дозволяє відстежувати гостей профілю, відсутня. У них відповідь одна: «Ми дбаємо про конфіденційність і безпеку користувачів».

Хто заходив на мою сторінку

Присутні обхідні шляхи, що дозволяють дізнатися, хто відвідував вашу сторінку. У мережі є спеціальні додатки, за допомогою яких це можна зробити. Але не варто більшістю з них користуватися. Багато з них шахрайські. Розглянемо реальні способи.

Посилання-пастки

Найефективнішим способом для перегляду гостей в Facebook, є установка на сторінку посилання-пастки. Щоб це зробити, користувачеві потрібно здійснити такі дії:

  • Встановити спеціальний додаток, що відстежує гостей вашої сторінки.
  • Отримати в утиліті посилання.
  • Поставити гіперпосилання в особистий аккаунт (в розділі під назвою «Інформація»).

Ілюстрація на тему Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Фейсбук: чи видно гості

Будь-якого користувача перейшов по посиланню, програма зафіксує, і ви дізнаєтеся, хто відвідував вашу сторінку. Хоча цей спосіб і дієвий, сьогодні багато про нього знають і намагаються не потрапляти в таку пастку.

Лайки і коментарі

Цей спосіб дуже простий. Вам потрібно переглянути особисті записи і якщо хтось залишив повідомлення до фотографії або поставив лайк, значить, він відвідував ваш аккаунт в Фейсбук. У цього способу є істотні недоліки. Ви не дізнаєтеся, чи відвідував ваш профіль будь-якої недоброзичливець. Адже такі люди не будуть ставити лайк. Також дізнатися про гостях, які дивляться сторінки в пасивному режимі, у вас не вийде.

Розділ «Ви можете їх знати»

Якщо увійти в цей розділ, то ви зможете побачити людей, яких на думку Фейсбуку можете знати. Він визначає це через те, що ці користувачі були у вас на профілі. Дату відвідування аккаунта і точну статистику в розділі «Ви можете їх знати» побачити неможливо. Але якщо ви почнете заходити сюди щодня, то зможете знайти нових відвідувачів.

Ілюстрація на тему Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Фейсбук: чи видно гості

код браузера

За допомогою коду браузера ви дізнаєтеся про те, хто з гостей заходив на вашу сторінку найбільш часто. Для цього вам потрібно зробити наступне:

  • Відкрити Google Chrome або Yandex (за допомогою програми це не вийде).
  • Увійти на Facebook через свій профіль і клікнути на власний імені.
  • Натиснути по екрану правою кнопкою мишки і вибрати графу «Показати вихідний код».
  • Знайти частина коду, що відповідає за список контактів. Потрібно відкрити рядок для пошуку за допомогою Ctrl + F і вбити InitialChatFriendsList.
  • Браузер знайде необхідну частину коду зі списком акаунтів ваших друзів. Поруч ви побачите числа. Потрібно скопіювати адресу без урахування крайньої цифри, ввести в браузер і клікнути кнопку Enter. Відкриється аккаунт вашого друга.

Цифра, розташована поруч з адресою, вказує на те, як часто цей користувач відвідував вашу сторінку. Якщо стоїть 1, значить, ця людина найбільш часто бував на вашому профілі в Фейсбук. Така ж логіка розподілу і інших чисел.

Ілюстрація на тему Як дізнатися хто заходив на мою сторінку в Фейсбук: чи видно гості

Знаходимо гостей по буквах

Щоб, отримати інформацію про гостей своєї сторінки, даний спосіб є найпростішим. Але він має великий недолік: для отримання всього списку і відстеження динаміки вам знадобиться витрачати не менше 30 хвилин в день. Щоб довідатися про те, що вас цікавить, потрібно в панелі пошуку прописати букву, з якої може починатися ім’я людини.

Не думайте, що система видасть інформацію про випадкових людей. Це будуть ті, хто виявляв до вас інтерес, навіть якщо вони не знаходяться в списку ваших друзів. Також ви побачите тих користувачів, на чию сторінку заходили самі. Проводячи подібну операцію постійно, ви дізнаєтеся про ваших гостях, навіть якщо вони ретельно приховують сліди відвідування.

Як бачимо, всі способи прості і вам не важко буде отримати інформацію про відвідувачів вашої сторінки, скориставшись одним з перерахованих методів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector