Як активувати автоматичне розпізнавання музики на будь-якому смартфоні

Одне з нововведень в смартфона Pixel 2 і Pixel 2 XL — постійне автоматичне розпізнавання музики, яка грає поруч з користувачем. Цю функцію можна додати будь-якому смартфону на базі Android — досить встановити Shazam і активувати таку можливість.

  • Зайдіть в Google Play Маркет і встановіть програму Shazam, якщо у вас його немає.
  • Запустіть Shazam і утримуйте велику кнопку, яка включає розпізнавання. З’явиться повідомлення про те, що ви знайшли приховану функцію — Auto Shazam.
  • Надайте Shazam дозвіл записувати звуки, якщо буде потрібно.

Активувати цю функцію також можна за допомогою кнопки швидкої дії, яка з’явиться, якщо ви двома пальцями потягнете шторку повідомлень. Кнопка автораспознаваніе може бути доступна не на всіх смартфонах, а тільки з новими версіями Android.

Тепер Shazam буде постійно слухати, що звучить навколо, і як тільки розпізнає який-небудь трек, покаже його назву на сторінці блокування або в області сповіщень.

Майте на увазі, що автоматичне розпізнавання музики може збільшити енергоспоживання смартфона і, як наслідок, зменшити час його автономної роботи. Щоб відключити цю функцію, скористайтеся кнопкою «Автошазам», яка з’являється при потягивании шторки повідомлень, або запустіть Shazam і натисніть на велику круглу кнопку. Ще один варіант: зайдіть в налаштування програми (Мій Shazam> значок шестерінки) і деактивуйте відповідний тумблер.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector