Нові закладки в VK: для чого вони і як ними користуватися

Соцмережа «ВКонтакте» перезапустила розділ «Закладки». Тепер, за задумом розробників, в ньому набагато простіше зберігати і сортувати контент різного типу.

Раніше в закладках можна було знайти записи, фотографії та відео, яким ви ставили лайки. Тепер все це перемістилося в стрічку «Сподобалося» і не змішується з закладками.

У закладках збереглися колишні розділи: «Люди», «Статті», «Посилання», «Подкасти», «Відео» і «Товари». Щоб зберегти матеріал в закладках, потрібно натиснути на знак зірочки або на кнопку «Зберегти в закладках» в меню опублікованого запису. Ви можете подивитися збережені матеріали — оновлений розділ доступний на п’ятій вкладці мобільного додатка або через окремий пункт меню в веб-версії. Закладки користувача видно йому одному.

Користувачі тепер також можуть створювати власні мітки, щоб швидко знаходити потрібні публікації. Колекції, об’єднані мітками, теж захищені налаштуваннями приватності і доступні тільки користувачу, який їх створив. «ВКонтакте» періодично буде надсилати користувачу повідомлення, нагадуючи про матеріали, які він зберіг кілька днів тому, але так і не подивився.

Оновлені закладки доступні в веб-версії «ВКонтакте», а також в додатках соцмережі на Android і iOS.

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector