Intelligence Health Bracelet M3 — інструкція російською

Фітнес-браслет «M3» — один з найпопулярніших девайсів на вітчизняному ринку. Його основним козирем є ціна, що становить приблизно 400-600 рублів. За які покупець отримує цілий набір корисних функцій, від тонометра до будильника. Нижче ми розповімо, що за браслет Intelligence Health Bracelet M3, і наведемо інструкцію російською по роботі з даним пристроєм.

Функціональні характеристики Intelligence Health Bracelet M3

Китайськими розробниками браслета заявлені наступні характеристики фітнес-трекера M3:

Характеристики: Параметри:
Модель:Фітнес-браслет М3 на основі чіпсета 3431Q.
пам’ять:16 МБ.
Робота з платформами:ОС Андроїд (4.4 і вище), iOS (8.0 і вище).
Бездротовий зв’язок:Bluetooth 4.0.
Тип акумуляторної батареї:Li-Pol, 60 мАг. Позиціонується робота пристрою протягом 15 днів в режимі очікування, 2-4 дня в режимі активного користування.
екран:Кольоровий, 0,86.
Тип вологозахисту:IP56.
Вага товару:40 р

Фітнес-браслет М3
Китайський фітнес-браслет М3

Ціна Intelligence Health Bracelet в Росії становить приблизно близько 500 рублів. За ці гроші покупець отримує функціонал браслета, що включає моніторинг артеріального тиску, крокомір, лічильник калорій, калькулятор пройденої відстані, підтримку вхідних дзвінків і повідомлень, інші корисні можливості.

Ціна браслета М3
Ціна браслета М3 — від 400 до 600 рублів

За фактом же деякі функції з перерахованого переліку існують в російській інструкції лише номінально. Наприклад, пульсометр і вимірювач рівня кисню в крові не працюють. А дані по ним беруться браслетом як якесь середнє значення в межах норми. Тому відноситься до показників браслета M3 занадто серйозно не варто.

функції М3
Деякі з функцій браслета існують лише номінально

Це може бути корисним: Як відрізнити AirDots оригінал від підробки.

Інструкція по включенню фітнес-трекера Intelligence Health Bracelet M3

Незважаючи на існуючі прокламації, екран Intelligence Health Bracelet M3 не сенсорний. Браслет управляється однією сенсорною кнопкою, розташованої в самому низу екрану. Якщо ваш трекер вимкнений, затисніть цю кнопку на пару секунд, як зазначено в керівництві користувача, і він включиться.

сенсорна кнопка
Браслет активується натисканням на сенсорну кнопку внизу екрана

Спосіб зарядити розумні годинник М3

Відключіть капсулу браслета від ремінця, і вставте її в спеціальну док-станцію, що йде в комплекті з браслетом. Док-станцію підключіть в будь-який доступний для вас роз’єм ЮСБ (наприклад, в ПК).

Капсула і док станція браслета М3
Вставте капсулу в док-станцію

Керівництво російською мовою по підключенню браслета до смартфону

Повний функціонал браслета Intelligence Health Bracelet M3 доступний лише при підключенні його до смартфону, на якому встановлено спеціальний додаток під назвою «Lefun Health». Саме воно вказане в інструкції, яка зазвичай додається на китайському, а не російською мовою. Скачайте і встановіть цю програму на ваш телефон. Не забудьте також активувати на телефоні блютуз і визначення місця розташування (GPS), а також зарядити ваш браслет.

Потім виконайте наступне:

 1. Увімкніть ваш браслет (якщо був відключений раніше);
 2. Запустіть на телефоні згадане нами додаток «Lefun Health»;
  Lefun Health
  Відкрийте програму «Lefun Health»
 3. З’явиться запит на дозвіл доступу додатки до різними даними. Надайте необхідні дозволи;
 4. Запуститься пошук по блютуз і ваш браслет буде знайдений;
 5. Створіть із з браслетом M3. Після утворення пари ви зможете користуватися функціями вашого трекера.
  Lefun додаток
  Користуйтеся можливостями додатки lefun

Особливості використання Intelligence Health Bracelet M3

Навігація між опціями браслета здійснюється за допомогою натискання на одну сенсорну кнопку, наявну у Intelligence Health Bracelet M3. За допомогою одного натискання йде перемикання на наступну опцію, за допомогою тривалого натискання на даній кнопці здійснюється вибір потрібної опції.

Час на браслеті синхронізується з телефонним, і встановлюється при першому сполученні браслета з телефоном, як зазначено в інструкції.

Час браслет М3
Час на браслеті М3 синхронізується з телефонним

Крокомір працює апроксимувати, є похибка приблизно на 10%.

Тонометр, вимір кисню в крові і фіксація фаз сну на даному браслеті, що не має російського перекладу, носять фейковий характер. Орієнтуватися на них ми не рекомендуємо.

Вимірювання кров'яного тиску М3
Функція вимірювання кров’яного тиску на браслеті М3 є вигаданою

Вам може знадобиться опція «Find phone» (знайти телефон) вашого трекера M3. Якщо телефон знаходиться в зоні дії блютуз вашого розумного девайса, вибір даної опції змусить ваш телефон задзвеніти, і ви зможете легко його знайти.

Нові повідомлення і вхідні дзвінки відображаються лише як іконка програми, від якого було надіслано повідомлення.

Це корисно знати: як підключити до ноутбука блютуз навушники.

висновок

Вище ми розглянули, що за пристрій Intelligence Health Bracelet M3, привели до нього детальну інструкцію російською. І пояснили, як ним користуватися. Оскільки даний браслет є лише урізаною копією більш просунутого аналого від «Xiaomi», рекомендуємо розглядати його лише як полуігрошечную альтернативу. Таку зручно використовувати для знайомства з функціоналом присутніх сьогодні на ринку фітнес-трекерів. Це дозволить вирішити, чи потрібно вам купувати більш професійний і дорогий девайс.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector