Smart Bracelet M4 інструкція російською мовою

Браслет від китайського виробника Mi Band настільки популярний, що у нього з’явився дешевий аналог. Але, як і все ще невідомі китайські пристрої, Smart Bracelet M4 поки не має інструкції російською мовою. Але його досить просто використовувати. Яким чином підключити і налаштувати фітнес-трекер — про це ви дізнаєтеся з цієї статті.

Яким чином зв’язати Smart Bracelet M4 з телефоном згідно з інструкцією

Одним з вагомих переваг фітнес-браслета M4 є його ціна. Вона відрізняється в кілька разів в меншу сторону від популярного китайського бренду Xiaomi. Тому швидко набирає своїх прихильників, які шукають в мережі керівництво користувача. І цілком можливо, що незабаром буде настільки ж затребуваний, як і його дорогий аналог. Для їх підключення необхідно додаток — FitPro. Воно універсально і може сполучатися з іншими версіями трекера.

додаток FitPro
Додаток FitPro для підключення M4

Додаток необхідно завантажити на свій смартфон з Play Market. ФітПро повністю переведено на російську мову. Тому труднощів з ним не виникне ніяких. Кожен пункт підписаний. Необхідно дати всі дозволи, які запросить додаток в момент установки. А також включити повідомлення, які будуть приходити з трекера.

Підключається браслет досить просто, коректний:

 1. Відкрийте програму FitPro на телефоні і включіть трекер;
  Відкрийте програму
  Відкрийте програму ФітПро на телефоні
 2. Увімкніть на смартфоні Bluetooth;
 3. Натисніть в ФітПро кнопку «Знайти».
  Натисніть на кнопку
  Натисніть на кнопку «Знайти» в додатку

На Smart Bracelet M4 автоматично повинні оновитися дата і час. І в додатку буде відображатися модель браслета. Це означає, що можна переходити до його налаштувань.

Читайте також: Як підключити навушники Xiaomi Redmi Airdots до телефону.

Переклад меню на російську мову в китайському браслеті

Фітнес трекер M4, як і пристрій від Xiaomi Mi Band, має всього одну сенсорну кнопку на корпусі. Вона виконує різні функції.

кнопка живлення
Кнопка живлення на корпусі Samrt Bracelet

З її допомогою можна як налаштувати фітнес браслет, так і включити його. Після включення після натискання кнопки будуть перемикатися пункти меню браслета.

Режими: Пояснення:
SportsВідповідає за спортивні режими, які ми можемо змінювати.
MessageВідповідає за повідомлення, прийняті на смартфон. При відповідних настройках в цьому розділі по інструкції їх можна буде прочитати прямо на браслеті.
MoreЄ додатковим меню, в якому знаходяться такі інструменти, як камера, пошук пристрою (сполученого), теми та інше. За допомогою камери ми можемо робити знімки віддалено. Теми розширюють можливості по прикрасі головного меню браслета. За замовчуванням в трекері їх три.

Додаткове меню
Додаткове меню в M4

У додатковому меню також є пункт під назвою «Reset», який скине всі наші ручні настройки. А також QR-код, з його допомогою ми можемо завантажити додаток з Play Market для установки зв’язку телефону з фітнес трекером M4. У керівництві користувача немає необхідності, так як всі пункти російською мовою.

Це може бути корисним: Як відрізнити колонку JBL оригінал від підробки.

Зовнішній огляд фітнес-трекера Smart Bracelet M4

Розумний браслет M4 Smart Bracelet потрапляє в руки споживачеві в картонній коробці. На лицьовій стороні нанесено ім’я браслета. Всередині нас очікує капсула або сам розумний браслет, ремінець до нього, а також зарядний кабель з USB коннектором і кредлом для підключення. Ремінці знімні, ми можемо легко вийняти капсулу, докладаючи невеликі зусилля. Інструкція в паперовому вигляді в комплекті є, але вона не російською, а на китайській мові.

зарядний шнур
Зарядний шнур з кредлом

Ремінець не заважатиме при виконанні спортивних вправ, він створений з еластичного матеріалу. Застібка ремінця класична, пластикова, досить міцна. Дисплей фітнес трекера M4 поступається по перенесенню кольорів пристрою від Xiaomi — Mi Band. При порівнянні можна побачити, що на більш дешевому аналогу значно тьмяніше шрифт і графічні елементи. На цей недолік можна закрити очі, якщо врахувати значно меншу їх вартість.

порівняння трекерів
Порівняння фітнес трекерів

Тилова частина браслета оснащена датчиками для вимірювання пульсу і рівня тиску в крові.

датчики
Датчики на розумному браслеті

M4 оснащений також розумним датчиком, який дозволяє розблокувати його екран за допомогою повороту кисті. Активується функція в додатку FitPro, яке повністю переведено на російську. Достатньо повернути руку на 90 градусів і повернути в початкове положення, щоб на екрані з’явився годинник з датою та іншими показниками.

Інструкція щодо вирішення проблем з підключенням розумного браслета

Часто з цією моделлю смарт браслета виникають проблеми при підключенні. І в деяких випадках під час експлуатації. Зазвичай, при спробі сполучення фітнес браслета і мобільного телефону нічого не виходить. Наприклад, M4 не відображається в списку підключених пристроїв, як зазначено в керівництві користувача.

Підключення розумного браслета
Підключення розумного браслета до телефону

У цьому випадку спробуйте видалити його зі списку на телефоні. А на самому смарт трекері скинути настройки. Для цього перейдіть в додаткове меню «More» і виберіть останній пункт «Reset».

Не намагайтеся підключити браслет без додатка на телефоні або в обхід його. Підключення проводиться за допомогою ФітПро. Або спробуйте скористатися мобільним додатком Lefun Health. Воно також підходить для використання розумних годин Smart Bracelet M4, до яких докладної інструкції російською мовою поки немає. У додатку можна знайти функції для управління браслетом. А також активувати або деактивувати повідомлення, які приходять в смартфоні з ВКонтакте, WhatsApp, Viber і додатки стандартних повідомлень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector