Чи не працює один навушник Airdots

Після успіху навушників AirPods від компанії Apple, інші виробники цифрового обладнання спробували повторити цей успіх. Сьогодні на ринку можна знайти пристрій під назвою Airdots, яке нагадує розробку Ейпл. В черговий раз скопіювала ідею китайська компанія Xiaomi. Але на жаль, у них не вийшов настільки ж якісний продукт. У цій статті ви дізнаєтеся, що робити, якщо не вдається з’єднатися один з навушників Xiaomi Airdots

Можливості навушників Xiaomi Airdots

Нові навушники від Xiaomi — Airdots створені за образом популярного пристрою AirPods. Яке в свою чергу успадкувало форму від французької моделі незвичайного автомобіля AirPod. Проте китайське пристрій має відмінний компактний стиль.

Airdots
Навушники Airdots

Мають повністю задовольняють потреби середньостатистичного користувача технічні характеристики.

До слова, давайте на них поглянемо:

 • Підтримка останньої версії технології Блютуз 5.0;
 • Їх корпус не має вад, на зразок пластикових задирок і подібного;
 • Головна кнопка має кілька функцій для управління;
 • Навушники можуть працювати до 12 годин (з кейсом);
 • Вбудована функція DSP (шумозаглушення);
 • Вбудований мікрофон для розмов по телефону;
 • Вага кожного навушника 4.1 грама.

Кожен навушник Airdots має свій акумулятор, що дозволяє їм по 4 години безперервно відтворювати музику. Або спілкуватися по телефону.

Інструкція: Як заряджати Xiaomi Redmi Airdots.

Чому не працюють бездротові Airdots

Навушники від китайського виробника переважно купують онлайн. Через що немає можливості швидко звернутися в підтримку або навіть повернути пристрій, який відмовляється стабільно працювати. Перш за все не варто поспішати. Потрібно дати собі час на те, щоб як слід розібратися в роботі Airdots. І хоча кнопок і функцій в ньому небагато, все ж ви можете робити що-небудь не так. Імовірність поломки навушників варто розглядати в останню чергу.

Навушники Airdots, як і інший подібний пристрій, приймають первинні настройки, які формуються автоматично. І в подальшому вони використовують їх за замовчуванням. Якщо ви відразу ж після їх розпакування зробили щось не так, вони не будуть працювати до тих пір, поки ці установки не будуть скинуті. Після скидання потрібно буде заново налаштувати навушники. Але зробити це необхідно правильно. За інструкцією виробника.

Це може бути корисним: Онлайн перевірка мікрофона на навушниках.

Скидання налаштувань, якщо один навушник не вдалося підключитися

Якщо у вас з’явилися проблеми при включенні одне з навушників, перше що необхідно зробити — це скинути настройки. Або зробити Hard Reset. Це дозволить заново їх налаштувати і виконати цю дію правильно.

Щоб скинути:

 1. Візьміть обидва навушника Airdots в обидві руки;
  Візьміть обидва навушника
  Візьміть обидва навушника в обидві руки
 2. Вимкніть їх. Індикатори повинні спочатку спалахнути червоним, після чого повністю згаснути;
  індикатори навушників
  Індикатори навушників повинні загорітися червоним кольором
 3. Натисніть одночасно на зовнішні кнопки пристрою;
 4. Утримуйте їх більше 30 секунд. Якщо нічого не відбувається — повторіть заново ті ж дії;
 5. В процесі утримування на Airdots індикатори можуть блимати по-різному. А також індикатори можуть зовсім не блимати деякий час;
  Індикатори навушників блимають
  Індикатори навушників блимають червоним кольором
 6. Після утримування кнопок протягом зазначеного часу навушники будуть вимкнені. Про те, що в пристрої настройки були скинуті може свідчити подвійне блимання індикатора червоним кольором.

Скидання налаштувань до заводських на навушниках виконаний. Тепер потрібно приступати до їх правильному налаштуванні. Обидва навушника потрібно помістити в кейс.

Помістіть навушники в кейс
Помістіть навушники в кейс на деякий час

І почекати, поки вони не будуть світитися червоним кольором. Тепер їх можна дістати.

Рекомендуємо до прочитання: Чому швидко розряджається батарея на телефоні.

Правильна настройка Airdots

Не має значення, який із навушників у вас не підключається, — правий або лівий. Принцип дій повинен бути одним і тим же. Для початку потрібно виконати Hard Reset. Це ми вже зробили. Тепер потрібно налаштувати навушники Airdots. І в цьому нічого особливого, тому як після скидання їх потрібно дістати з кейса. І, звичайно, лівий навушник знаходить правий. Проблема знаходиться глибше. Так як неправильне налаштування навушників може періодично повторюватися.

Навушники Airdots
Навушники Airdots в кейсі

Це відбувається через неправильну їх роботи, невірної внутрішньої програмної роботи. Швидше за все в наступних версіях цього пристрою ці недоробки будуть усунуті розробниками. А нам поки залишається тільки запастися терпінням. І перезавантажувати їх, якщо Airdots знову починають працювати неправильно. Один з навушників може перестати працювати після того, як пристрій розрядилося. Коли ми знову включаємо його після підзарядки, працює тільки один з них. Доводиться повторювати описані дії, щоб це виправити.

Інші неполадки з пристроєм Xiaomi

Чи не підключається один з навушників Airdots — це ще не все несправності, з якими може зіткнутися користувач. Іноді під час перегляду фільму на мобільному пристрої, прослуховування музики або радіо обидва навушника перестають працювати. При цьому може бути активний голосовий помічник (голос на китайському). Таке відбувається, якщо натиснути кілька разів на кнопки навушників у випадковому порядку.

Вирішується проблема також, як і у випадку з відмовою в роботі одного з навушників. Обидва пристрої потрібно перезавантажити. Цей процес описаний вище, тому немає сенсу знову повторювати дії, які потрібно для цього виконати. Переконайтеся, що рівень заряду в акумуляторах навушників досить для їх роботи. І помістіть їх в кейс, якщо необхідна підзарядка.

Чи можна підключати навушники Airpods по одному

Як і Apple, Aipods здатні працювати окремо. Це означає, що ви можете поділитися музикою з одним.

Щоб підключити один навушник до другого смартфону:

 1. Потрібно помістити правий навушник в кейс, так як він є головним. І у всіх випадках лівий підключається до правого. Або просто помістіть в кейс обидва навушника;
  індикатор навушника
  Індикатор правого навушника
 2. Візьміть з кейса лівий;
  Візьміть з кейса навушник
  Візьміть з кейса лівий навушник
 3. Він буде блимати часто. Це означає, він намагається знайти головний навушник і підключитися до нього;
 4. Потрібно почекати деякий час, поки навушник почне блимати повільніше і спокійно. Це означає, що він готовий до підключення до іншого пристрою;
  Навушник готовий до підключення
  Навушник готовий до підключення до мобільного пристрою
 5. Виберіть Airdots в пристроях Bluetooth на смартфоні або іншому пристрої, до якого ви підключаєте бездротове пристрій.

Часто користувачі помічають ще одну проблему — рассинхронизация. Цю проблему ми також самостійно усунути не можемо. І якщо ви теж помітили це при використанні Airpods, доведеться почекати. Можливо виробник випустить більш якісне рішення в недалекому майбутньому.

Читайте також: Mi Cloud Xiaomi російською — як зайти з комп’ютера.

Нюанси використання Xiaomi Airdots

Процес підключення китайських навушників від Xiaomi — Airdots не відрізняється від процесу синхронізації будь-яких інших Bleutooth-пристроїв:

 1. Дістаньте пристрій з фірмового кейса;
 2. Дайте час, щоб лівий підключився до правого;
 3. Активуйте пристрій на смартфоні. Для цього потрібно відкрити розділ з Bluetooth підключеннями.

У списку пристроїв вони будуть відображатися з ім’ям «Mi Airdots». Можливе й інше ім’я, в залежності від того, чи змінювалися їх налаштування раніше. Щоб використовувати тільки правий навушник, необхідно покласти в кейс лівий і навпаки. Дочекайтеся, коли швидке миготіння зміниться повільним і підключайте його до пристрою. Навушники можуть відмінно працювати з голосовими помічниками, будь то Siri, Аліса Яндекс або Google Assistant.

Щоб поставити трек на паузу, потрібно один раз натиснути на сенсорну панель навушника. Цією дією також можна відповісти на вхідний дзвінок. Якщо не вдалося підключитися один з навушників Xiaomi Airpods, кнопку натискати марно. Потрібно робити перезавантаження.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector