Happy Glass: Як пройти 61 93 107 110 111 181 121 122 127 148 173 206 рівень в грі

Ігри-головоломки завжди будуть популярні. Вони володіють простим сюжетом, невигадливою графікою, але при цьому дарують безліч можливостей для розвитку нашого мислення. Що вийшла недавно гра «Happy Glass» досить швидко стала хітом, і нині кількість її завантажень на «App Store» і «Play Market» росте в геометричній прогресії. Незважаючи на досить простий концепт гри, пройти її буде не просто, і кожен може застрягти на одному з складних рівнів. Який же секрет їх проходження? Нижче розберемо, як пройти складні 61 93 107 110 111 181 121 122 127 148 173 206 рівні в грі Happy Glass і всі інші, а також наведемо ряд порад, здатних допомогти в ігровому геймплее.

Головоломка Happy Glass

«Happy Glass» ( «Щасливий Стакан») — це що базується на фізичних законах гра-головоломка від розробника «Lion Studios». Мета гри — заповнити порожню чашку водою за допомогою ліній, змальованих користувачем на екрані. При проходженні гравцеві необхідно прокреслити лінію таким чином, щоб ллється зверху вода потрапила в чашку і заповнила її до країв, що буде означати перехід на наступний рівень.

Система нагород «Happy Glass» залежить від того, скільки чорнила ви використовували при зображенні ліній. Загальна кількість що залишився чорнило відображається на смужці зверху. Отримання максимальних трьох зірок після проходження рівня означає, що ви використовували оптимальну кількість чорнила.

Мається на грі і система підказок, які можна купити за зароблені при проходженні гри монетки. Останні також можна придбати за перегляд реклами на рівнях, або купити за реальні гроші.

Поради та секрети Happy Glass

Давайте розберемо корисні поради та хитрості гри «Happy Glass»

мислите нестандартно

Більшість рівнів Happy Glass мають лише один шлях для проходження, і він далеко не завжди простий. На деяких рівнях допоможе лише нестандартне мислення, шаблонні ж альтернативи зазнають краху.

Використовуйте елементи, розміщені на кожному з рівнів

У геймплеї «Happe Glass» не існує елементів, які ви б не могли використовувати. Тут відсутній декор, і якщо на рівні є колесо, платформа або що-небудь інше — ви повинні подумати, як їх використовувати. Навіть труба, по якій надходить вода, може бути використана для малювання — тому добре поміркуйте над різними варіантами.

Використовуйте елементи на кожному з рівнів

Використовуйте елементи на кожному з рівнів

отримайте приз

Перегляд реклами після кожного рівня не кожному припаде до вподоби. Але таким чином ви не тільки підтримуєте розробників, але і отримуєте можливість для придбання різного виду ігрових нагород. Монети, які використовуються для відкриття підказок чи самі підказки — ви можете виграти безліч бонусів після перегляду.

Заробляйте 3 зірки

Якщо ви не отримали 3 зірки після завершення проходження рівня, то рівень варто переграти. Це не тільки поліпшить ваш ігровий інтелект, а й дозволить заробити три зірки, завдяки яким ви зможете отримати додаткові бонуси після реклами.

Заробляйте три зірки за проходження рівня

Заробляйте три зірки за проходження рівня

використовуйте підказки

Підказки в грі коштують дорого, тому бережіть їх. Пам’ятайте, що застосування підказки дозволяє повністю пройти рівень, тому їх варто задіяти на найважчих ігрових відрізках.

Малюйте повільно або швидко

На деяких рівня вам необхідно малювати лінії в різних місцях досить швидко. Для цього знадобиться трохи практики, але, в кінцевому підсумку, такий рівень вам підкориться.

В інших випадках вам знадобиться хірургічна точність, тому буде необхідно малювати дуже повільно і акуратно для досягнення результату і отримання всіх 3 зірок.

Як пройти 61 93 107 110 111 181 121 122 127 148 173 206 рівень в грі

Розберемо проходження рівнів в грі «Happy Glass», зупинившись на найбільш складних з них.

Як завершити 61 рівень Happy Glass

На 61 рівень стакан зверху закритий дверцятами. Обвиваємо дверцята лінією, краю лінії повинні упиратися в дверцята. Дверцята під вагою створеної вами лінії відкриються, і ви наповніть стакан.

61 рівень

61 рівень

Як пройти 93 рівень Happy Glass

Малюємо трубу у вигляді чотирикутника, верх якого повинен повиснути на чаші, а нижні кінці упиратися в нашу ємність.

93 рівень

93 рівень

Відповідь на 107 рівень

Малюємо півколо, що тримається за трубу, і ще однією лінією домальовували до нього лінію, яка утримує трикутник.

107 рівень

107 рівень

Як пройти 110 рівень

Праворуч від другої склянки домальовували лінію в формі півкола. Вона впаде на другий стакан, той на перший. Струмінь води заповнить спочатку один стакан, а потім і другий.

110 рівень

110 рівень

Проходження 111 рівня

На 111 рівні нам необхідно провести лінію таким чином, щоб не дати воді витекти за межі трикутників. Приблизно ось так.

рівень 111

рівень 111

Допомога в 181 level

На 181 рівні нам необхідно провести три лінії, дві з яких будуть триматися за кулю, а третя під дією сили тяжіння потягнеться вниз, і підштовхне наш посудину прямо до місця, куди буде литися вода.

181 рівень

181 рівень

Як проходити 121 рівень в Happy Glass

На цьому рівні нам потрібно провести лінію праворуч від чаші, яка захистить посудину від падаючого трикутника. Уникнувши трикутника, ми легко наповнимо нашу чашу.

121 рівень

121 рівень

Відповідь на 122 рівень

При проходженні 122 рівня нам потрібно намалювати підставку для падаючої чаші на одній ніжці, та так, щоб чаша впала рівно на місце, куди зверху ллється вода. Виглядає це приблизно так:

122 рівень

122 рівень

Підказка на 127 рівень

Для проходження 127 рівня в Happy Glass буде досить домалювати півколо під двома кульками і трубкою. Кульки скотяться вниз, і ви наповніть резервуар.

127 рівень

127 рівень

Хитрощі для 148 рівня

Щоб подолати 148 рівень Happy Glass буде досить домалювати косу лінію під кулькою, щоб не дати останньому впасти в резервуар.

148 рівень

148 рівень

Як пройти 173 рівень

На 173 рівні нам необхідно створити цілісну лінію, яка б обгинала червону підставку і наш резервуар, і не давала б воді витекти в інше місце. Виглядає це приблизно так:

173 рівень

173 рівень

Проходження 206 рівня в Happy Glass

На даному рівні нам потрібно домалювати під резервуаром півколо у вигляді гойдалки, за рахунок якої наш резервуар і наповниться.

206 рівень

206 рівень

висновок

Нижче ми розібрали, що за гра «Happy Glass», і як пройти 61 93 107 110 111 181 121 122 127 148 173 206 рівень в грі. Якщо ви застрягли на якомусь із рівнів, використовуйте відео з даної статті для наочного гайда по проходженню тій чи іншій проблемній локації. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector