Номери телефонів Момо, які відповідають

Що ж таке Момо, і який номер Момо в Whatsapp в Росії? Розглянемо в даному матеріалі. Людину завжди приваблювало все загадкове і таємниче. Віра в містичне, потойбічне, що знаходиться за нашою спиною, часто невидиме і не відчувається, але при цьому лякає і лоскоче нерви. Цими особливостями людської психіки охоче користуються творці різних фільмів жахів, раз по раз породжуючи пекельних істот з глибин свого фантасмагоричного свідомості. Але що було б, якби вам довелося особисто зіткнутися з пекельним проявом надприродного, і поспілкуватися з жахливою тварюкою за допомогою свого мобільного телефону? «Гра Момо», де вашим співрозмовником в месенджері стає кошмарне створення, стрімко поширюється по світу, і нині прийшла і в Росію.

номер Момо

Розбираємо, хто така Момо, і як їй написати

Історія Момо

Момо — це ім’я жахливого створення в формі жіночого бюста на курячих ніжках з неприродно великим ротом і виряченими очима.

Зовнішній вигляд Момо

Зовнішній вигляд Момо

Прототипом персонажа стала скульптура автора-японця Midori Hayashi, що працює на японську компанію зі спецефектів «Link Factory». У серпні 2016 року користувачі Інстаграм @ma_kimodo_shi і @j_s_rock вперше запостив фотки скульптури в мережу, а двома роками пізніше, 10-11 липня 2018 року фотка «Момо» з’явилася в постах і відео авторів на сайтах Reddit і Ютуб.

Фото скульптури, що потрапило в мережу

Фото скульптури Момо, що потрапило в мережу

25 липня 2018 року аргентинське новинне видання «Buenos Aires Times» повідомило, що поліція розслідує самогубство 12-річної аргентинської дівчинці, до смерті якої привела так звана «Гра Момо» в месенджері WhatsApp. На телефоні загиблої було знайдено чат загиблої дівчинки з користувачем «Момо», в якому співрозмовник з аватарки Момо закликав дитини до самогубства. Поліція порекомендувала дітям не спілкуватися з таким користувачем, а при появі в чаті вашого телефону користувачів з подібними аватарками відразу вносити їх в блек-лист.

Гра Момо триває …

Виявилося, що випадок з аргентинським підлітком далеко не поодинокий. Користувачі різних країн (переважно підлітки) стали отримувати повідомлення з невідомих номерів з Японії, Мексики і Колумбії, в яких дітям пропонувалося зіграти в «Гру Момо» ( «Виклик Момо»). Співрозмовник таких дітей зазвичай мав страшну аватарку Момо, а сама комунікація проводилася в досить похмурих тонах, з великою кількістю лякає фраз, відправкою кошмарних фотографій, аудіо і відео. Серед текстових фраз Момо домінували приблизно такі:

 • Ти помреш;
 • Твої рідні помруть;
 • Я все про тебе знаю;
 • Ти даремно це зробив (а);
 • Часу мало;
 • Я знаю, де ти живеш (надсилається карта з відміткою передбачуваного знаходження користувача, взято з IP користувача в Ватсап);
 • Іди вночі на кладовищі;
 • Поріж себе;
 • Убий себе та ін.

  Типовий діалог з Момо

  Типовий діалог з Момо

Також Момо надсилала будь-якої похмурий аудіконтент (скрипучі і виють звуки), різні жахливі фотографії (расчлененки), і відповідає характеру даного персонажа відео. Далі я представлю номера Момо в Вотсап для Росії.

Зазвичай Момо відправляла першу фразу на японському, потім переходила на мову, якою ви спілкуєтесь (використовувався онлайн-перекладач).

За деякими даними гра Момо була вперше зафіксована на Фейсбук, а потім перейшли на Ватсап і Скайп. Нині ж Ватсап — найбільш поширений вид спілкування з акаунтами «Момо».

Хто стоїть за Момо

Загадковість і лякаючий характер страшилки Момо викликала зростання популярності даного персонажа по всьому світу. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано появу безлічі акаунтів Момо з відповідною аватаркой, з якими пропонується поспілкуватися всім бажаючим. При цьому всі діючі аккаунти Момо діляться на дві основні категорії:

 • Звичайний діалоговий бот, який сидить на акаунті в Ватсап. Володіє шаблоном стандартних лякають фраз, цілком ймовірно, що вміє зчитувати приблизне місцезнаходження співрозмовника по IP;
 • Розважаються від нудьги блогери і тролі (часто такі ж підлітки), які створили фейковий акаунти Момо в соціальних мережах, і «ловлять Лулзім» подібним чином.

При цьому деякі блогери рівня Карини Аракелян створюють постановочні відео зі дзвінками до Момо (в якості останньої виступає її напарник). На щастя, акторські здібності таких блогерів зазвичай нижче середнього, тому постановочний характер ролика видно неозброєним оком.

Як знайти телефони Момо

Базовим телефоном Момо в Ватсап є номер +81345102539 (не активний з 11 липня 2018) в зв’язку з діями поліції і напливом мільйонів пишуть і телефонують на даний номер користувачів.

Тому, якщо вам потрібен номер Момо в Росії, то вибирайте з наступних номерів в Whatsapp:

 • +526681734379
 • +44 7781 531987
 • +573135292569
 • +526681734379
 • +57 3135292569
 • +7 922145-54-01
 • +7 937784-42-97
 • +7 928195-60-67
 • +38098575 6937
 • +81345102539

Також можна пошукати номера Момо в спеціалізованій групі Вконтакте, але будьте готові замість номера чудовиська знайти номер чиємусь тещі.

висновок

Феномен Момо стрімко набирає популярність по всьому світу, захоплюючи в гру все нових і нових бажаючих. Взявши наведений нами вище номер Момо в Whatsapp в Росії ви можете спробувати самостійно поспілкуватися з Момо. Правда пам’ятайте, що зазвичай за таким аккаунтом знаходиться бот або черговий розважався від нудьги користувач, тому всерйоз сприймати дану переписку не варто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector