Як подивитися лідерборд з телефону 50 раз

Соціальна мережа Вконтакте запустила новий пакет завдань, який повинен підвищити популярність місцевих міні ігор і стимулювати користувачів пограти в одну з них. Вона називається «Герої мишки і клави». Все що користувачеві необхідно — це відкрити будь-яку гру каталогу, вступити до спільноти цього додатка і діяти за підказкою бота. У цій статті ви дізнаєтеся, як подивитися лідерборд з телефону 50 разів.

Детальніше про набір стікерів і досягнення

«Герої мишки і клави» — це набір завдань для всіх ігроманів ВКонтакте, що надає в нагороду за їх виконання безкоштовні прикольні стікери. Стікер — це логічне продовження смайла, але вже більш наближене до повноцінної кольоровій картинці. Весь етап проходження складається з 20 завдань. Після виконання кожного ви отримуєте стікер із зображенням веселого, але ледачого пса Дигги і каченяти Зак.

Персонажі стікерів ВК

Персонажі стікерів ВК Дагга і Зак

Щоб почати брати участь в гонці, необхідно запустити одну з ігор каталогу ВКонтакте і приєднатися до спільноти цієї гри. Після цього ви отримаєте повідомлення від бота, який надасть вам перший стікер «В клані». Рівні не є послідовними. Ви можете виконувати будь-яке з вимог для отримання вподобаного стікера.

Розглянемо кожен етап і його вимоги:

 • «Скнара» — для його виконання потрібно гру, в яку ви граєте, додати в головне меню;
 • «Колекціонер» — потрібно встановити з платформи не менше десяти ігор;
 • «Ревізор» — відкрийте будь-яку гру ВК (будь-яку) і поставте їй оцінку у вигляді зірок;
 • «Казначей» — необхідно придбати що-небудь в грі з вашого мобільного пристрою;

  Купівля бонусів

  Купівля бонусів в ВК

 • «Молодша ліга» — грати в гру не менше 4 днів поспіль;
 • «Цікавий» — переглянути будь-який топ лідерборд 50 разів;
 • «За крок від перемоги» — розташуватися в другій сходинці лідерів в двох іграх за весь тиждень;
 • «Subscribe and chill» — в своїй грі необхідно підписатися (оформити підписку);
 • «Несплячі в каталозі» — відкривати свою гру не менше 20 разів протягом тижня;
 • «Чи довіряє чужому смаку» — для цього необхідно включити опцію в налаштуваннях «запрошення в гру» (якщо відключена) і зареєструвати по одному з запрошень друзів;
 • «Стартаперів» — купувати що-небудь (за реальні гроші) в своїй грі 4 дні поспіль;
 • «Цінитель прекрасного» — за 2 тижні необхідно оформити підписку в двох іграх;
 • «Гордість сім’ї» — успішно завершити 10 рівнів гри (краще грати в ігри з топа);
 • «Прихильник» — грати чотири дні поспіль в гру одного жанру, можна одну і ту ж;
 • «Завжди на зв’язку» — для завершення цього етапу вам необхідно дозволити двом іграм відправляти повідомлення в личку;
 • «Цар гори» — за 3 місяці потрібно досягти сотого рівня в двох іграх, відмінно підійдуть прості, на зразок казуальних;
 • «Дрімтім» — двоє з ваших друзів повинні зареєструватися в іграх, які ви рекомендуєте (опціонально, звичайно);
 • «Жми давай» — необхідно натискати все, крім посилань на ігри в цьому каталозі (це можуть бути розділи, пункти, категорії, кнопки перемикань і навігації);
 • «Триатлон» — протягом тижня потрібно бути першим в 3 іграх.

  Стікер в ВК

  Стікер в ВК

Читайте також: Гра Че розумний відповіді Вконтакте.

Завдання на перегляд лідерборди 50 раз

Завдання, яке пропонує нам переглянути 50 раз лідерборд (дошка пошани) досить просте. Нам потрібно всього-на-всього переглянути топ лідерборд гри, в яку ми граємо 50 разів. За умовами завдання робити це необхідно за допомогою телефону або планшета (через додаток Android або iOS). Це завдання можна віднести до одних з найбільш простих. Його можна виконати буквально за 2-3 дні. Якщо ви ще й захоплюєтеся одній з ігор ВК, то вам виконати його буде зовсім просто.

Практично в кожній грі є подібні лідерборди або рейтинги гравця, де можна побачити трійку кращих за певний період часу. Зазвичай вони виглядають у вигляді кубка.

Лідерборд в грі

Лідерборд в грі ВК

Вам потрібно паралельно з грою заходити періодично в такі розділи сумарно 50 разів. Після його виконання користувач отримує стікер Дигги, яким тепер зможе користуватися в повідомленнях з друзями.

пес Дигги

Пес Дигги. Герой стікерів ВК

Грайте також: Відповіді на гру Анаграмка в ВК.

Поради для швидкого отримання стікерів

Щоб простіше було грати в ігри і виконувати завдання, встановіть на свій комп’ютер емулятор Android. Це дасть вам перевагу в швидкості. Адже потужність комп’ютера дозволить додатком працювати швидше і переглядати лідерборд частіше. Особливо, якщо у вас застарілий смартфон або планшет. В добавок управління в грі буде комфортнішим з мишею і клавіатурою. Виконувати варто спочатку прості завдання, а потім складні. Таким чином ви зможете отримати хоча б частину заповітних стікерів.

Не обов’язково використовувати ігри з топа. У них грає велика кількість користувачів. Вам може бути дуже складно пробитися в лідери з-за чималої кількості досвідчених гравців. Спробуйте пограти в непопулярні гри. Можливо тут вам вдасться швидко вийти в лідери — цього, здається, і домагаються розробники. Для отримання всіх стікерів необхідно пройти також рівні, які вимагають вкладення реальних коштів. Після виконання таких завдань стікери вже не є безкоштовними. Простіше отримати стікери за безкоштовні завдання, це дивитися лідерборт з телефону більше 50 разів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector